The Mandalorian

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
corwin
Ancient
Posts: 704
Joined: 18 May 2005, 22:24

The Mandalorian

Unread post by corwin »

Eto da se dotaknem i ove teme.
Primijetio sam određeno ne zadovoljstvo drugom sezonom. Glavna zamjerka je da to više nisu "njih dvojica protiv svih".
Mene nije iznenadilo to širenje slike prvenstveno zbog pojave Grogua u prvoj epizodi ali i njihove misije potrage za Jedaima što je moralo dovest do povezivanja sa Rebelsima.
Može se govoriti da je pojava Skywalkera bila malo previše no meni nije smetala, a i scena je izvedena fantastično, kao da su mu htjeli osvjetlat obraz, ukaljan nakon zadnja tri filma (tako kažu neki, ja se i ne slažem nužno...).
Enivej, meni je serija do sad odlična, a i pozdravljam širenje priče koju gledam kao bazu za puno toga što nam slijedi.
sorry zbog gramatike
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4026
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: The Mandalorian

Unread post by Izitpajn »

Meni je okej, ali to što je sve skupa dio SW univerzuma mi je više minus nego plus. Priča okej, režija okej, atmosfera super... a SW me i ne zanima toliko.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2843
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: The Mandalorian

Unread post by Xaotix »

Prva sezona mi je bila fenomenalna, vjerojatno zbog noviteta i zbog western ugođaja.
Druga mi je bila malo razočaranje. I dalje dobra, ali sam imao previsoka očekivanja. Međutiim, sama činjenica da sam si dozvolio visoka očekivanja nešto govori :D
U drugoj su mi dosta skučili galaksiju. Skakuću s jednog svijeta na drugi ko da je sve u susjedstvu. Ubacuju brdo pozantih likova kao fan service ili kao otvaranje puta prema novim serijama... Tu se valjda izgubio onaj "Lone Wolf and the Cub" osjećaj prve sezone.

Konačna ocjena, ja sretan :)

Onaj dio sa Skywalkeromna kraju... Vratio se originalnim Star Warsima di su jediji mirno ušetali među protivnike i sv potaracali laganim pokretima ruke :) Nikakvi loptica-hopsica-fu, gimnastika i kerefeke. S druge strane ne sjećam se da su Dark Troperi uspjeli pucati bilo kuda BLIZU Lukea. To im je valjda ostao osnovni dio u treningu.
Randomness is strong with this one!
Post Reply