Red Dwarf is BACK! :)

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
User avatar
zeus
Ewok
Posts: 20
Joined: 24 May 2011, 15:52

Red Dwarf is BACK! :)

Unread post by zeus »

While attending Dimension Jump XVI, Red Dwarf's co-creator, writer, director and executive producer Doug Naylor confirmed to fans that a new series of Red Dwarf would be aired on Dave in late 2012, with filming taking place in late 2011 and early 2012.
To je sa wiki stranice Red Dwarfa.
Ne mogu opisat koliko me ovo čini sretnim pošto je to serija uz koju sam odrastao.

Inače već kad tipkam. Robert Llewellyn koji glumi Kryten-a ima dvije jako interesantne emisije na YouTube.
Carpool je emisija u kojoj svakih (cirka) tjedan dana provozi neku poznatu osobu u autu i obavi intervju s njom. Ništa formalno već više kao jedan razgovor.
http://www.youtube.com/user/carpoolUK
Fully Charged je druga njegova emisija koja je pola recenzija električnih automobila, a pola talk show o prednostima istih.
http://www.youtube.com/user/fullychargedshow
"The river tells no lies, yet standing at its shores the dishonest man still hears them."
Stargate SG-1
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Red Dwarf is BACK! :)

Unread post by Xaotix »

To bi mogao biti novi special, poput Red Dwarfa:Back to Earth, dakle samo par epizoda.
Ne znam da li imaju materijala za punu sezonu, ali koliko god epizoda doslo, cekat cu ih.
Randomness is strong with this one!
User avatar
arkturuz
Puppeteer
Posts: 152
Joined: 31 May 2006, 12:36
Location: Planet Zephulor

Re: Red Dwarf is BACK! :)

Unread post by arkturuz »

Neki od nas complete and utter bastards čekaju nastavke godinama. Nek im je sa srećom. Back to Earth nije nešt baš.
There's death from the beginning to the end of time
And I'm the cosmic champion and I hold a mystic sign
And the whole world's dying and the burdens mine
And the black sword keeps on killing 'til the end of time
User avatar
Acrodyn
Puppeteer
Posts: 112
Joined: 18 Dec 2009, 21:24

Re: Red Dwarf is BACK! :)

Unread post by Acrodyn »

Moram bumpati ovakve topice jer mi je dosadno u životu i treba mi forum.

Uglavnom, je li itko pogledao novu seriju? Dojmovi?
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Red Dwarf is BACK! :)

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Ja nisam, ali namjeravam. Doduše, namjeravam to već dugo ali uvijek zaboravim. Malo sam skeptičan kako je to ispalo. Nisam primijetio da se nešto puno priča o tome.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
arkturuz
Puppeteer
Posts: 152
Joined: 31 May 2006, 12:36
Location: Planet Zephulor

Re: Red Dwarf is BACK! :)

Unread post by arkturuz »

Kao zagriženi fan Red Dwarfa mogu reć da niti uz najbolju volju ne lajkam previše novu sezonu. Okej, najviše dvije epizode su podnošljive. Rimmer je i dalje u ciničnom modu, i njegov lik je okej, ali vraćanje u svijet tamo negdje četvrte ili pete sezone je greška. Cat je u svom elementu, ali ne spašava previše, Kryten je i dalje tupava neka enciklopedija uvijek na pravom mjestu, a Lister mi je najgori još - naborani stari neki, niti svemirski vuk, niti svemirsko nešto. Samo neki lik koji je s njima tamo gore. Uglavnom, nema mi karaktera baš. Možda najbolji komentar: http://www.reddit.com/r/RedDwarf/commen ... on/c6x6esd
There's death from the beginning to the end of time
And I'm the cosmic champion and I hold a mystic sign
And the whole world's dying and the burdens mine
And the black sword keeps on killing 'til the end of time
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Red Dwarf is BACK! :)

Unread post by Nazir »

Ovo me samo uvjerilo da ni ne pogledam te epizode, nisam ni imao osjecaj da bi moglo ispasti dobro :(
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Red Dwarf is BACK! :)

Unread post by LordShaper »

Bude nekoliko dobrih fora ali sve u svemu, ništa ne izgubiš ako ne pogledaš, da. Nije loše koliko je...prosječno. Neiskorišten potencijal, rekao bih.
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Re: Red Dwarf is BACK! :)

Unread post by Zeljko »

nije loše
ali ni na tragu originala
fore s Isusom su legendarne ali već poznate
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
Post Reply