FlashForward

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

FlashForward

Unread post by Ire »

nova serija na ABC-ju, počela ovaj tjedan, nove epizode su četvrtkom. pogledala sam pilot i izgleda zanimljivo.

zaplet: jednoga dana svi ljudi u cijelom svijetu u isto vrijeme izgube svijest i vide svoju budućnost za 6 mjeseci. u gl. ulozi je FBI agent koji će se otada nadalje posvetiti otkrivanju kako i zašto se to dogodilo.

zanimljivost: serija se bazira na istoimenom romanu Roberta J. Sawyera iz 1999., u kojem je za ključni događaj odgovoran Large Hadron Collider
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: FlashForward

Unread post by LordShaper »

Čekao sam mjesecima na ovo :cheers: Za sada je sasvim solidno, samo se nadam da nisu great reveal planirali za sredinu pete sezone a gledanost padne nakon četiri epizode :lol: :x

Glumačka ekipa isto solidna, Joseph Fiennes (malo mi je čudno njega u seriji gledati doduše :lol: ), Sonya Walger (ilitiga Penny iz Lost, bolja polovica mog najdražeg ljubavnog para :cheers: ), Jack Davenport, Alex Kingston, John Cho u ozbiljnoj ulozi :lol:
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
Post Reply