Terminator: Sarah Connor Chronicles

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
User avatar
Phlatline
Puppeteer
Posts: 107
Joined: 02 May 2004, 15:01
Location: Osijek
Contact:

Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Phlatline »

Evo, dok sam tražio informacije za svoj blog naletio sam na informaciju da sljedeći mjesec počinje prikazivanje nove serije: Terminator: Sarah Connor Chronicles.
Za sve ljubitelje Fireflya (kao npr za mene :P ), glavna uloga, tj. uloga Sare Connor dana je glumici Summer Glau. Za one koji ne znaju (ako su živjeli ispod kamena zadnjih godina :headbang: ) ona je glumila River Tam.

Više informacija o seriji potražite na mom blogu: http://scifirama.wordpress.com/
Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

da si čitao SF junaknje u PlanuB, već bi to znao :P :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Phlatline
Puppeteer
Posts: 107
Joined: 02 May 2004, 15:01
Location: Osijek
Contact:

Unread post by Phlatline »

Plan B ne čitam baš, iskreno. Link mi je negdje zakopan u bookmarksima :) Meni je ovo bila nova informacija kad sam naletio pa eto htjedoh podjelit s ljudima...
A Terminator je ipak MOJ film :headbang: pa mi je ideja serije baš legla. Nadam se samo da ju neće usr.. :pottytrain5:
Image
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

a budemo vidjeli
za početak ima više putovanja kroz vrijeme
no bojim se da ne bude svaka epizoda jedna varijanta na temu prvog filma - u svakoj epizodi uništiti jednog zlog terminatora
User avatar
Phlatline
Puppeteer
Posts: 107
Joined: 02 May 2004, 15:01
Location: Osijek
Contact:

Unread post by Phlatline »

Den wrote:a budemo vidjeli
za početak ima više putovanja kroz vrijeme
no bojim se da ne bude svaka epizoda jedna varijanta na temu prvog filma - u svakoj epizodi uništiti jednog zlog terminatora
hihi, da to bi baš bilo zakon
:boink:
Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

daklem, iz Plana B ..
Za 2008. godinu najavljen je početak prikazivanja dugo najavljivane serije The Sarah Connor Chronicles, koja nastavlja radnju iz Sudnjega dana. Sarah, koju će glumiti britanska glumica Lena Headey (300), i njezin sin John pokušat će uz pomoć novog Terminatora spriječiti rođenje Skyneta, progonjeni FBI-em i novim neprijateljima iz budućnosti.
jedino nam se ne poklapaju informacije o gl. glumici ..

na wikipediji piše:
Over 300 actresses auditioned for the role of Sarah Connor, the heroine of the Terminator series. Series creator Josh Friedman described the actress he was looking for was someone "who embodied that spirit and who was believable in that role and not just some glammed up, Hollywood, actressy thing." After a friend recommended English actress Lena Headey for the role, Friedman watched her audition tape, and thought she was "a tough, tough woman."[6] Headey was officially cast on November 7, 2006.
Glau ... whose role in the series was initially kept concealed but was later revealed to be a Terminator sent back from the future to protect John.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Unread post by Nazir »

Kolko vidim, to ce se odvijat poslje 2. djela filma, a pise da imaju pomoc terminatora iz buducnosti. Kaj nije Arnie na kraju drugog dijela rastaljen? Dakle to je neki novi terminator iz buducnosti?
User avatar
Phlatline
Puppeteer
Posts: 107
Joined: 02 May 2004, 15:01
Location: Osijek
Contact:

Unread post by Phlatline »

Nazir wrote:Kolko vidim, to ce se odvijat poslje 2. djela filma, a pise da imaju pomoc terminatora iz buducnosti. Kaj nije Arnie na kraju drugog dijela rastaljen? Dakle to je neki novi terminator iz buducnosti?
Uvijek ima neki novi terminator iz budućnosti :bla:
Ja sam inače bio veliki fan Terminatora tako da iako sam jako skeptičan oko serije ipak ne mogu poreći da mi srce brže zakuca kad čujem to ime :drunken: tako da se dio mene nada da će bit bar gledljiva serija, a ne smeće...poput, ne znam...Jeremiaha ili Anđela tame or something..., a što se tiče glumice, slike su skinute izravno s foxove stranice pa kontam da je informacija o glumici prilično točna :D
Image
User avatar
Phlatline
Puppeteer
Posts: 107
Joined: 02 May 2004, 15:01
Location: Osijek
Contact:

Unread post by Phlatline »

Phlatline wrote:
Nazir wrote:Kolko vidim, to ce se odvijat poslje 2. djela filma, a pise da imaju pomoc terminatora iz buducnosti. Kaj nije Arnie na kraju drugog dijela rastaljen? Dakle to je neki novi terminator iz buducnosti?
Uvijek ima neki novi terminator iz budućnosti :bla:
Ja sam inače bio veliki fan Terminatora tako da iako sam jako skeptičan oko serije ipak ne mogu poreći da mi srce brže zakuca kad čujem to ime :drunken: tako da se dio mene nada da će bit bar gledljiva serija, a ne smeće...poput, ne znam...Jeremiaha ili Anđela tame or something..., a što se tiče glumice, slike su skinute izravno s foxove stranice pa kontam da je informacija o glumici prilično točna :D
Hm, ispostavilo se da nije...Summer Glau je The Terminator (TM)
Dakle, ire je bila u pravu... :rashpa:
Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Phlatline wrote:Dakle, ire je bila u pravu... :rashpa:
dakle, sumnjao si? :dum: :P
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Phlatline
Puppeteer
Posts: 107
Joined: 02 May 2004, 15:01
Location: Osijek
Contact:

Unread post by Phlatline »

možda na trenutak :angel:
Image
User avatar
emerald
Ewok
Posts: 8
Joined: 22 Nov 2007, 22:40

Unread post by emerald »

Serija Terminator?I to se jednom moralo dogoditi... :x
by:emerald
Image
Krvoje
Jedi Master
Posts: 231
Joined: 19 Oct 2006, 19:00

Unread post by Krvoje »

lol Terminator.

Ȓudo neviđeno da nisu već prije počeli s tim...Bilo je i par igrica na temu, vjerujem i knjiga.

Uglavnom, meni bi u ovaj setting jako puno pasala animatronika i stop-motion, više nego dosad viđeni CGI :p
-Bllaa!-
Yama yo, yama yo
Yama yo, yama yo
Yama wa ikite iru!
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Unread post by Nazir »

Phlatline wrote:
Nazir wrote:Kolko vidim, to ce se odvijat poslje 2. djela filma, a pise da imaju pomoc terminatora iz buducnosti. Kaj nije Arnie na kraju drugog dijela rastaljen? Dakle to je neki novi terminator iz buducnosti?
Uvijek ima neki novi terminator iz budućnosti :bla:
Mislim da mi u tome pocinje biti i problem serijala :mda: Blesavo mi je bilo kad su nakon drugog djela u kojem su kakti napravili sve sto su trebali da ne bude rata, pojavi se treci film u kojem ga ipak bude...
Post Reply