Terminator: Sarah Connor Chronicles

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
User avatar
Brumiko
Ancient
Posts: 598
Joined: 06 Sep 2007, 10:16
Location: Zagorje zelene pa prijestolnica
Contact:

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Brumiko »

writer16 wrote:i kaj sad imamo edipov kompleks u seriji i kaj sad vi zadrta maso!!!! :lol: :lol:
p.s nisam pogledao prvu epizoda i sumnjam da hoću ali možda bacim tu i tamo pogled radi terminatrixice.....i mame......
Mislim da ne bumo imali Edipov kompleks, neg da bu se mali zacopal u terminatorku, a ona bu pak oboljela od Pinokio sindroma to jest žaljenja kaj nije čovjek, bolesti među gikovima poznate i kao Datin sindrom.

Eh, dakle, budući da smo se uvjerili da ova treminatorka spada u jako humanoidne modele te može čak i papati, vrlo je vjerojatno da, ahem, ima i druge za živi svijet specifične organe čija funkcionalnost otklanja svaku prepreku konzumaciji određenih želja i dugoročnih planova, jelte. "Živjeli su dugo i sretno te imali puno djece" i te fore. Samo još da se terminatorka mentalno...UPS, mislim, umjetnointeligencijski počovječi i - voila.

Sve ovo nagađam, ofkors. :kava:
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by ratchet »

Mislim da bi na tragu serije uskoro mogao biti snimljen film neholivudske produkcije za odrasle s naslovom Terminatrixxx. :zubo:
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2847
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Xaotix »

Sad mi žao što sam deložirao televizor. Morat ću pogledati seriju na kompu.
No, čudi me kako moralne strukture društva još nisu reagirale. Natruhe incesta, Edipov kompleks (ili neki obrnuti, od majke prema sinu?), mehanofilija...

Inače, bilo bi zanimljivo pobrojati terminatore koji bauljaju vremenskim prostorom Skynetove prošlosti. Koliko ih već ima? 3 T800, 1 T-1000, 1 TX, pa ova dva iz Kronika... Jel preostao uopće koji u budućnosti?

@Ratchet - Možeš se kladiti da ima već nekoliko <KHM><KHM> verzija :lol:
Randomness is strong with this one!
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by niniane »

Možda mali i terminatrixica budu imali dijete! :shock: :sex: :hehe:

@Xaotix: Well, ako itko ima tu informaciju, onda si to ti... :lol: :vrag:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by ratchet »

niniane wrote:Možda mali i terminatrixica budu imali dijete! :shock: :sex: :hehe:

:
To bi bilo zanimljivo dijete. Ima ona scena u crtiću Roboti ( glavni lik Ratko Končar ) kad beba robot zaglušujuće plače a tata robot samo smanji volumen na njegovoj glavi do nule i nastavi zadovoljno čitati. Eto kakve gluposti čovjeku padnu na pamet, ali što ćeš, dijete bi trebalo imati bar neka obilježja majke. E sad prepuštam Samsungu.
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Nazir »

Hm, ako se 3. film uopce moze sad uzimat kao relevantan onda odmah unaprijed znas - terimnka ce prije il kasnije zavrsit na odbacenom otpadu (osim ako se ne razvede od Conora, uzme dijete i ode nazad u buducnost zivjet s majkom :zubo:), mama umire prije il kasnije, a citava ideja oko unistenja skyneta je srot unaprijed osuden na propast.

Nije li to malo previse spoilera? :zbunj: :D
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by niniane »

Nije :angel:
Za ovu seriju mi somehow spojleri ne smetaju
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Bahod »

Upravo pogledao 4 epizodu serije 2.
Prve tri su bile čist fajn a zadnja
Ajva brate mili al' im je ponestalo ideja - mislim neću sad spojlati bute vidli strašno
teško da ću nastaviti pračenje
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by ratchet »

Dugo je bogme trajala na RTL-u. Glavno da Big Brother ide dalje ( sorry Orwell )
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Ire »

ma koji je njima k? kaj im se nekaj zmješalo u glavi??? :x
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by niniane »

Pa dobro, kad su promijenili raspored???!!! Mislim, volim ja Zaboravljeni slučaj, ali hoću gledati i ovo... Gamad samovoljna! :puca:

Zna li netko u koji termin su premjestili Sarah?
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by ratchet »

Nestala s programa. Pogledao sam na RTL pod serije (web), više ne postoji. Kao niti u njihovom tjednom programu.
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
Brumiko
Ancient
Posts: 598
Joined: 06 Sep 2007, 10:16
Location: Zagorje zelene pa prijestolnica
Contact:

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Brumiko »

niniane wrote:Pa dobro, kad su promijenili raspored???!!! Mislim, volim ja Zaboravljeni slučaj, ali hoću gledati i ovo... Gamad samovoljna! :puca:
Zna li netko u koji termin su premjestili Sarah?
Kaj očekuješ od švapske zaglupljivačke televizije, namijenjene penzionerima-pivopijama s fudbalerkom, čiji se doprinos (ne)kulturi ove i drugih zemalja može svesti na dvije riječi: Big Bradr?

Vratite nam HTV3...ili, još bolje, Z3!

Nestanak Z3-ja, to jest njegova zamjena prvo slabijim 3. programom, pa onda tog programa ovim...ovim...ovim GOVNOM je dobar primjer kako tržišno gospodarstvo, zapravo, NE funkcionira.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Ire »

evo, komentarčić ...

http://nosf.net/2008/nestala-sarah-connor/

:kava:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply