Terminator: Sarah Connor Chronicles

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by ratchet »

Hm, evo vidio sam tjedni program Slobodne Dalmacije. Kronike su uredno najavljene u starom terminu u srijedu, a postoji čak i sadržaj epizode. Na RTL-u očito imaju i lud, zbunjen, nenormalan.
:x
Zaboravite, vidio sam tjedni programRTL-a, nema Kronika. usput jučer sam, valjda iz očaja gledao Zaboravljene slučajeve. Ekipa rođena početkom 20-tih izgledaju kao 60-godišnjaci ( dobra im je matematika ),a da je tip nacist i krivac podgodio sam čim je rakao da je bio u Auschwitzu. Ma s onom facom što je drugo mogao biti. Bed, vratite mi mamu i terminatoricu.
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by niniane »

Jelda? I ja sam gledala Zaboravljeni slučaj i nisu me ničim iznenadili. RTL mi je pokvario koncepciju gledanja TV-a srijedom (prvo Sarah, pa Bones) :puca:
... characters, personalities, stories and larps...
Post Reply