Heroes

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Heroes

Unread post by Nazir »

Finito je blesav malo. Zar ne mislite da se Adam nece moc izvuci iz onog mjesta nakon par mjeseci lupkanja? :zubo:
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Heroes

Unread post by writer16 »

je li itko gledo treću sezonu? nažalost upropastili su seriju koliko su god mogli. ugl znate kako su u drugoj sezoni rastegli sve što su mogli i ne mogli i da zapravo nema radnje??? e pa ovdje je ima previše. U svakoj sceni neka nova informacija i na kraju ne znaš tko ti glavu nosi.........ako ništa barem su postali televizijski pandan x-menu što sam oduvijek želio :zubo: :zubo:
šteta serija je imala potenicijala.....skroz
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Re: Heroes

Unread post by Bahod »

Gledao ja,
Kaj ja znam meni je OK
Tak su i prvu počeli, budu oni to razvodnili prema kraju - a da su sve okrenuli paonačke jesu
Ono što mi je najveći plus trečoj sezoni je to što je Dania Ramirez dobila više prostora
Image
trooli
Hani
Posts: 59
Joined: 07 Nov 2008, 14:59

Re: Heroes

Unread post by trooli »

...ovo je još živo???
Ako da kada ide 8 epizoda da sad ne kopam po netu - vidim da je nema tamo gdje bi je trebalo biti...
Usput ako je netko zainteresiran može se sve "nekako dobaviti" - ono kako se kaže trebam par suvislih sugovornika na temu... :D
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Heroes

Unread post by writer16 »

ova serija više nema smisla....stvarno nema....više ne znaš ko koga tu hebe....i onaj polukraj treće sezone :x pa novi chapter....ubijte ovu seriju molim vas i sačuvajte barem malo ponosa.... :puca: :puca: :puca:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Morgoth
Hani
Posts: 79
Joined: 09 Jan 2008, 20:03

Re: Heroes

Unread post by Morgoth »

treća me sezona pomalo razočarala, nije bila toliko izvanredno odličba ko prva a niti vrlo dobra ko druga, ovo je čisti prosjek... od najboljeg negativca sylara napravili pičkicu ( sorry na izrazu ), blesava priča, prebrzo se odvija toliko tih twistova u tako malo vrijeme... niti se ne počnem zanimati za radnju, a već neki novi blesavi twist koji nema veze s vezom... zadnje dvije epizode su jedino što valja u sezoni ( uz prvu epizodu ) jer je napokon počelo biti kako treba :)
Ali dobra vijest je to da se s novom sezonom, tj. volumenom vraća stari producent ( ako se ne varam ) koji je radio prvu sezonu :)
To je jedino zbog čega cu i gledati 4. volumen
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Heroes

Unread post by writer16 »

blah...ae zbog tog producenta i bacim oko na 4.dio...blah.... :kava:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Morgoth
Hani
Posts: 79
Joined: 09 Jan 2008, 20:03

Re: Heroes

Unread post by Morgoth »

ok, u petak sam nabavio epizode 14-20 i pogledao ih u jedan dan i samim time možete zaključiti da je ova nova sezona vrlo dobra, nije odlična kao prva, nije loša kao i treća, nego je tu i tu s drugom sezonom ( možda čak i bolja ). Stvarno se vidi da su novi producenti nastupili na scenu :)
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: Heroes

Unread post by poison »

ok, pogledala.
napeto kao i uvijek.
bilo par totalnih nelogičnosti i bezvezarija.
SPOILER!!<<ono putovanje kroz vrijeme mi je stvarno počelo ići na jetru, drago mi je da su ga se ostavili u drugoj polovini serije. mislim, vraćaju se nazad u prošlost da bi promijenili sadašnjost/budućnost, i onda očekuju da će se sve odvijati prema njihovim vizijama od prije nego što su se vratili i petljali po svemu? malo tupasto, ne? iako, zanimljivo mi je kako se neke stvari vraćaju na isto mjesto na kojem bi i bile da se nitko nije vratio u prošlost - tipa, sylar ipak uzme clairinu sposobnost regeneracije, iako su pola prve sezone proveli pokušavajući to spriječiti (sviđa mi se ta implikacija nepromjenjivosti vremenskog tijeka - štogod napraviš, možeš samo odgoditi neizbježno...)
ako je nikki bila trećina identičnih trojki na kojima su eksperimentirali, a druga je tracy, a treća je posvojena kćerka onog znanstvenika, barbara, tko je kog vraga bila jessica? nije li ona trebala biti nikkina sestra blizanka koju je utukao njihov otac? scenaristi su se malo izgubili tu, ili misle da je publika dobila kolektivnu amneziju. baš me zanima kako će to objasniti... ako se ikada sjete da bi se to trebalo objasniti...
nadalje, jasno mi je zašto su peterovu empatičku mimikriju morali malo smanjiti, ali glupavo mi je što su, nakon što mu tatica oduzme sposobnosti, pa mu ih serum vrati, napravili da može "držati" samo jednu - ako je teorija da svačiji genetski kod razvija sposobnosti za koje je prilagođen, kako se kod njega razvija drugačija sposobnost?
badass peter mi nikako nije legao, za razliku od "reformiranog" sylara - on mi je bio ok, ono, iskoska borba dobra i zla i te fore...
objašnjenje kako i zašto je the company stvorena mi je bilo ok, ono prenemaganje sa sestrom (totalno nepotreban lik u sadašnjosti, flashbackovi bi bili sasvim dosta) bezvezno.
danko mi je bio previše tupav za glavnog negativca, mislim, nakon što mu n-ti put razbucaju tim koji šalje da uhvati "nekoga od njih", i x-ti put pobjegnu iz "najstrože čuvane ustanove", on opet šalje jednaki tim, i jednako ih skladišti, i onda se još sliže sa sylarom...
>>

sve u svemu, dosta logičkih rupa, višak prenemaganja za moj ukus, ali napeto kao i uvijek (mislim da bih skviknula da sam morala gledati tjedan po tjedan - ima serija koje se jednostavno moraju gledati maratonski), i iznimno gledljivo, iako sam na trenutke poželjela prešamarati likove, scenariste, producente... osjeti se da su pred kraj sezone promijenili producente, nadam se da će zadržati taj tim za iduću sezonu.
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
Post Reply