Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Mjesto gdje se novi korisnici mogu predstaviti i upoznati sa stari(ji)ma
Pravila ponašanja, bonton i slično, za neznalice

Moderator: Ire

proteus77
Pa'u 10. razine
Posts: 333
Joined: 27 Aug 2005, 11:27
Location: Slavonski Brod

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by proteus77 »

Topla srpanjska večer, Slavonski Brod, i što da besposlen čovjek radi nego pregledava svoj Yahoo account, a na njemu nalazi zaporku od prije 6 godina za ovaj forum. Tehnički, nisam newbie, nego zamrznuti zametak korisnika :lol: kojeg je vrućina odmrznula...

Lijep pozdrav svima, a predstavljanje ću početi imenom, dakle ja sam Hrvoje, i da, možda me se neki sjete kao, ajmo neskromno reći, nekakvog poguranca oko SF-a u SB, slao sam mejlove nekim ljudima (Ire, M.M. Perković), pokupio potpis od Izitpajna u njegovu zbirku, posjetio Sferu negdje u jesen 2007, bio na Sferakonu 2008, prikupio solidnu sf biblioteku, većinom domaću i s još hrpicom istomišljenika nešto pokrenuo prošle godine u svibnju mjesecu, što to, opširnije čitajte u podforumu Klubovi, mislim da tamo pripada poduži tekstić.

Zasad toliko, nisam nešt vičan stvarima poput stavljanja slika, fejsa, tvitera, ali evo, potrudit ću se malo sudjelovati na forumu :D

U nadi da će moji postovi bit popraćeni sa što više :lol2: :notworthy: :lol: :cheers:
i što manje :dum: :x :puca: :vrag:

hvala na pozornosti

P.S. Ako sam krivo quotao, isprike unaprijed, nadam se da u adminima vrelina ne budi želju za baniranjem i da će post premjestiti gdje treba, hvala!
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by Izitpajn »

Dobro došao :dum:
proteus77
Pa'u 10. razine
Posts: 333
Joined: 27 Aug 2005, 11:27
Location: Slavonski Brod

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by proteus77 »

Izitpajn wrote:Dobro došao :dum:
:love: :lol: Poštovanje i hvala na srdačnom dočeku!
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by Dagi »

Eh, pa, dobro došao. :dum:

Šalamala, više na Izitpajnov račun. Vidim, u Brodu se radi, i to mi je drago! :uzdravlje:
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Velkom tu d slajtli dark side! :D
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Acrodyn
Puppeteer
Posts: 112
Joined: 18 Dec 2009, 21:24

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by Acrodyn »

Pozdrav! Vidim da imam svoj topic iz 2009-e samo par centimetara ispod ovog, ali me sram otvarati ga. Svega što se sjećam je da je Macan rekao da moj nickname zvuči kao nekakva spolna bolest. :fuch:

Uglavnom, nije me bilo neko vrijeme. Ne sjećam se koji je točno bio razlog za moj odlazak, ali sada sam natrag (Nije da očekujem da me se stvarno netko sjeća. Zato se i javljam ponovno kao njubi) i nadam se da će sve ovo postati nešto aktivnije. Bumpat ću neke topice koji su vrijedni spomena i nadam se da će sve ovo zaživjeti, barem malo. :lol:

Cheers!
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by Nazir »

Oi, ako ti je broj postova preko 20, to je već nešto :D Mislim da je forum malo živnuo u zadnjih mj-dva tako da se nađe (skoro pa) svaki dan nešto novo.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by Izitpajn »

Mi ne idemo na kvantitetu nego na kvalitetu ;)
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by Milena »

Izitpajn wrote:Mi ne idemo na kvantitetu nego na kvalitetu ;)
Slika i prilika domaćeg SF-a. ;)
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
Acrodyn
Puppeteer
Posts: 112
Joined: 18 Dec 2009, 21:24

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by Acrodyn »

Sada se osjećam kao da se od mene očekuju postovi kvalitetnog sadržaja... :ninja: Stres...
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by Nazir »

Acrodyn wrote:Sada se osjećam kao da se od mene očekuju postovi kvalitetnog sadržaja... :ninja: Stres...
Bit ćeš na specijalnom promatranju za period od 3 mjeseca nakon kojeg će se održati specijalan sferin sastanak na kojemu ćemo raspravljati o tvome doprinosu našoj zajednici i donijeti odluku da li ti dopustamo da posjećuješ ovu stranicu... Jel ti sad lakše? :love:
User avatar
Acrodyn
Puppeteer
Posts: 112
Joined: 18 Dec 2009, 21:24

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by Acrodyn »

Nazir wrote:
Acrodyn wrote:Sada se osjećam kao da se od mene očekuju postovi kvalitetnog sadržaja... :ninja: Stres...
Bit ćeš na specijalnom promatranju za period od 3 mjeseca nakon kojeg će se održati specijalan sferin sastanak na kojemu ćemo raspravljati o tvome doprinosu našoj zajednici i donijeti odluku da li ti dopustamo da posjećuješ ovu stranicu... Jel ti sad lakše? :love:
Ništa drugo nisam ni očekivao. :kava:

Postoji li kakav standard za podmićivanje? Palačinke, neki određeni kolač...? Možda domaći, istarski pršut? :lol:
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by Nazir »

Acrodyn wrote:
Nazir wrote:
Acrodyn wrote:Sada se osjećam kao da se od mene očekuju postovi kvalitetnog sadržaja... :ninja: Stres...
Bit ćeš na specijalnom promatranju za period od 3 mjeseca nakon kojeg će se održati specijalan sferin sastanak na kojemu ćemo raspravljati o tvome doprinosu našoj zajednici i donijeti odluku da li ti dopustamo da posjećuješ ovu stranicu... Jel ti sad lakše? :love:
Ništa drugo nisam ni očekivao. :kava:

Postoji li kakav standard za podmićivanje? Palačinke, neki određeni kolač...? Možda domaći, istarski pršut? :lol:
Gdje se prijavljujem? :vrag:
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by LordShaper »

Milena wrote:
Izitpajn wrote:Mi ne idemo na kvantitetu nego na kvalitetu ;)
Slika i prilika domaćeg SF-a. ;)
Oh snap! :lol:
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
Post Reply