Ja živ

Mjesto gdje se novi korisnici mogu predstaviti i upoznati sa stari(ji)ma
Pravila ponašanja, bonton i slično, za neznalice

Moderator: Ire

User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Ja živ

Unread post by jbt »

Eto, kako piše u naslovu, ja sam živ, najdoslovnije doslovno.

Male stvari koje sam naučio: koma je sranje, bolnice su sranje, operacije su sranje, amnezija je fakat sranje.

Toliko za sad, više kad se sjetim ostalog.

Žborg.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Re: Ja živ

Unread post by Zeljko »

:scratch: a šta je bilo?
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Ja živ

Unread post by Xaotix »

Vratio nam se jbt! :D
A, desilo se to nabrojano pod naučenim... :(
DRŽ' SE ŽARE, JOŠ SI ŽIV!
Randomness is strong with this one!
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Ja živ

Unread post by niniane »

Velkam bek, jbt, pa makar nas se (još) ne mogao sjetiti... ;-)

Goot to have you back. I bilo te lijepo vidjeti na sastanku u utorak.
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Ja živ

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Vat? Koma? Amnezija? Šta se desilo? I velkom bak! :cheers:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: Ja živ

Unread post by uglib »

Da te nisu klinci štemeri dohvatili? :(

Drž' se, živ si i tu si.
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: Ja živ

Unread post by jbt »

Ovo je ono sto su mi rekli kad sam se probudio. Vozio sam auto, pao u nesvijest iz neustanovljenog razloga, auto zaustavila cura koja je i doktor usput, te je zapocela reanimaciju jerbo sam ja malo i srce zaustavio. Onda sam jedan i po dan cucao u komi, probudio se i bio i ostao malkice sjeban. Sad mi je okay, samo sto imam nekakav cip, u kucistu od titana(sweeeet), ugradjen u prsa da mi se takvo sto ne bi ponovilo. Cip je prejeben jer mi pokrene srce ukoliko ono stane, tako da se razna ekipa moze jebat, ja sam Ž-1000. Imam i titan u sebi.

A ovako sam se ja toga svega sjecao:

Eto.

A sto se pamcenja tice, recimo da nemam ovu godinu. Ne bas doslovno, uglavnom se sjecam vaznih stvari samo ih ne mogu posloziti kronoloski. 5., 6. i 7. mjesec su mi enigma. 0 bodova. Ukoliko me netko nesto potsjeti, okay, tada znam. 8. sam navodno bio budan, al stalno pospan i sa jako losim radom kratkotrajnog pamcenja, tako da kita sampita. Ne da se to tak jednostavno objasnit, trebate probat malo kome i tako to. Ono sto se fakat sjecam je da mi je u bolnici stalno, stalno, stalno jedan lik iso na zivce kao recimo i igla koju ti svako malo netko zabije u mosnje.

Tolko o komi i amneziji. Bolnice su sranje jer sestre rade sve pod milim bogom. Njegovateljice, cistacice, servirke hrane, papircenje i nemres vjerovat, sestrinstvom se isto bave. Ak neko veli nes protiv sestara, moze ocekivat moje stopalo u facu ili muda. Doktori isto puno rade. Ne znam sta al stalno trckaraju i jamraju. Pravi je razlog zasto su bolnice sranje zato jer je hrana katastrofa i opremljenost nekim stvarima je fakat katastrofa. U Varazdinu je sve tiptop jerbo je nova bolnica i ima para(donekle) iz ovog ili onog razloga. Zato je jako cista i fina i sve to. KB Vinogradska nema para kolko bi mogla imat pa je po nekim stvarima ruina - izgled wca i tuseva, opremljenost soba, posteljina se ne mijenja bas cesto(u Vž se mijenja svaki dan). Osim toga, bolnice nemaju flat internet niti kablovsku pa si uskracen za sve informacije iz stvarnosti. Eto, tolko o bolnicama.

Sjetih se jos jedne stvari o amneziji. Ove je godine izaslo mnogo filmova koji su meni kewl. Neki dan sam iso gledat Batmana, kojeg sam navodno vec gledo. Sva sreca, nije mi nimalo poznato nista bilo, pa sam uzivao u stvarno zabavnom filmu - opet. Sad to moram napravit za Hulka, Ironmana, Hellboya i jos nesto cega se ne mogu sjetit.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Ja živ

Unread post by Nazir »

FIju, tebi se od te nesrece tolko poremetilo pamcenje? :zbunj: Zanimljivo... Nego, kad ces mi vratit onih 200 eura? :zubo:
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Ja živ

Unread post by ratchet »

Sad možeš i knjige koje si pročitao ponovno čitati. Dok god te ne krenu napastvovat neke dame, koje koliko ti znaš prvi put vidiš, i govoriti ti da si ih zaprosio i obećao odvesti pred oltar sve je dobro. Glavno da si živ.
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Ja živ

Unread post by Ire »

jebat ga
nažalost vjerujem u onu sve se vraća sve se plaća, karma je zajebana stvar, pa ti ovo moram priznat ...


još uvijek ti dugujem 70 kn od sferakona, za dvije knjige koje si mi prodao prije aukcije ...

eto. duša mi je čista.



a sad ću ti nastaviti dugovati jer sam totalno dekintirana i siromašna :zubo:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: Ja živ

Unread post by jbt »

Pamcenje nije oslo od nesrece nego od kome, tj. nisam disao, pa nije bilo O2, pa je stradao hipokampus(koji prvi strada) koji je nekakav centar za pamcenje. Tak nekak su meni objasnili.

Glede dugovanja, ja NE posudjujem novac. Nisam nikad, a vjerojatno ni necu. Radje nemam, nis mi nije tako hitno. Tako da setnja. S druge strane, ukoliko ima neka lignja, kojoj sam pare dao, a koja se jos nije udostojilia vratit ih, neka digne pipak i otvori kesu.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Ja živ

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Prošvrljaj malo po NOSF-u, pogledaj svoje postove, možda ti se malo po malo vrate neke scene koje su ti se dešavale u to vrijeme.
I pitanje za sto kuna: kako je bit u komi? :D Pretpostavljam da se ne sjećaš ničega.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Post Reply