nova faca na forumu

Mjesto gdje se novi korisnici mogu predstaviti i upoznati sa stari(ji)ma
Pravila ponašanja, bonton i slično, za neznalice

Moderator: Ire

User avatar
scififilip
Hani
Posts: 83
Joined: 27 Jul 2006, 10:23
Location: Beograd
Contact:

nova faca na forumu

Unread post by scififilip »

Ja sam Filip,osnivac i predsednik udruzenja gradjana fanovi naucne fantastike sci&fi iz Beograda.Imam 50 godina ali se osecam veoma mladalacki,pored naucne fantastike i dece Olga i Uros,solidan sam slikar,odlican hiromant,dobro igram sah,volim sex,novac i pivo.Zivotni moto mi je>Izvuci maksimum iz minimuma>.
Ideja da se novi clanovi predstave je odlicna ali koliko vidim sf fanovi je retko koriste.Moj savet je Koristite svaku priliku za upoznavanje jer zivot je kratak!!! :uzdravlje:
Udruzenje gradjana Fanovi naucne fantastike Sci&Fi iz Beograda-Srbija.Posedujemo veliku kolekciju knjiga,cd-a,postera i sl.Organizujemo konkurse,predavanja,tribine.Zelimo saradnju sa fanovima iz Hrvatske.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

dobrodošao Filipe :uzdravlje:
nadam se da ćeš se uklopiti u naše malo društvo, ima nas odasvud, a zanima nas svašta :D naravno, ako ima sf u predznaku ..

kako se dosta forumaša i osobno poznaje, nema nekih većih predstavljanja, ali, eto za potrebe novopridošlica ..

Irena, 28, prevoditeljica / učiteljica / sf fan / spisateljica tu i tamo, administratorica ovog foruma i vlasnica sajta (koji je trenutno off line, hopefully do sutra)

:drunken:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

WELCOME!!!!!!! :occasion2: :occasion4: :wav: :newb: :ocasion: :angel: :uzdravlje: :o :)) :D :joker: :geek: :flower: :mrgreen: :blob: :sunny: :love2: :occasion7: :occasion8: :occasion9: :happy1: :icescream:
nema me.
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

:ocasion: dobrodo[?]ao :o
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

ola :ocasion:
sorry zbog gramatike
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

gud velkam :uzdravlje:
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Aloha! :uzdravlje:
Post Reply