SF klubovi u BiH

Stjecište SF fanova iz BiH.
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

Ovaj zadnji je zauzet, a ostale treba platiti. :x
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

znam znam... opet smo na po?etku :dontknow:
trebalo bi neki najjadniji domen uzet koji je najjeftiniji valjda bi mogli tro[?]ak na 5 dijelova podijeliti i polako vrbovati ?lanove
?uo sam da je banjalu?ka sf scena malko bolja moĹžda tu ima koji ?lan voljan potpomo? :dontknow: :scratch:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

Ode ja onda traĹžiti te iz banja luke tj. znam ve? neke ali preko nekih foruma pa ?emo da vidimo.
ban

Unread post by ban »

MrSini wrote:Ovaj zadnji je zauzet, a ostale treba platiti. :x
Zar nije domena .ba besplatna? S time da bi, pretpostavljam, za registrirati domenu sf.ba trebali imati registriranu tvrtku ili, u vasem slucaju, udrugu. No svakako treba imati i prostor koji nije besplatan ali danas se moze proci relativno jeftino, cak i dosta ispod 100 eura godisnje.
Ako registrirate neki od free prostora sa nezgodnom adresom, mogu vam dati redirekciju na tu adresu tipa sf-ba.nosf.net ili nesto po vasem izboru ispod nosf.net domene.
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

100 MB prostora
8 GB prometa mjese?no

Je li to dovoljno?Ako jeste registrirati ?u je i kraj.
Domena bi bila ne[?]to.co.ba
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

hm molim ni[?]ta skupo :ocasion: jer igram samo na sigurno :dontknow: :flower:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

100 KM godi[?]nje
Ako ti je puno ja ?u da platim ali i da pokupim ke[?] od banera kada se FIS po?ne reklamirati. :iconbiggrin:
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

ban wrote: Ako registrirate neki od free prostora sa nezgodnom adresom, mogu vam dati redirekciju na tu adresu tipa sf-ba.nosf.net ili nesto po vasem izboru ispod nosf.net domene.
Hvala na ponudi. :iconbiggrin: Vidjeti ?emo [?]ta ?e na kraju biti od svega toga. :?
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

MrSini wrote:100 KM godi[?]nje
Ako ti je puno ja ?u da platim ali i da pokupim ke[?] od banera kada se FIS po?ne reklamirati. :iconbiggrin:
:dontknow: ako ra?una[?] na takav vid financiranja onda smo propali u startu :dontknow: :!:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

ako ra?una[?] na takav vid financiranja onda smo propali u startu
Da je okupit ljude, lako ?emo za financije.

Odluku prepu[?]tam tebi:
a) free host
b) zakup
:dontknow:
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

sajtovi sa 2000 posjeta dnevno ne mogu se financirati od banera :x a [?]ta mi mo?emo o?ekivati... 100 ?lanova za godinu dana... da se registruje bilo bi super :dontknow:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
ban

Unread post by ban »

Ako budete imali 2000 posjeta dnevno i financirali sajt od bannera ja cu vam skinuti kapu. Doci cu vam u klub u Bosnu, ponijeti kapu i skinut je tamo pred svima.
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

ako budemo imali 25 registrovanih ?lanova (u prvih pola godine) ja ?u gol pro[?]etati gradom :ocasion:

naravno ne ra?unaju se oni dupljaci i neaktivni :flower:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Zeljko wrote:ako budemo imali 25 registrovanih ?lanova (u prvih pola godine) ja ?u gol prošetati gradom
ne zaboravi fotkat taj vrli doga?aj
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply