SF klubovi u BiH

Stjecište SF fanova iz BiH.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Zeljko wrote:ma okej i da uspije projekat... kako ti misli[?] iz viteza dolaziti na te sastanke ako pretpostavimo da ni klub bio u nekom ve?em gradu :ocasion: ok prvih mjesec dva... ali sve bi se to osulo nakon pola godine max...
To je najmanji problem. Ljudi koji su izvan sjedi[?]ta uobi?ajeno koncentriraju djelatnosti na periodi?ka zbivanja - skup[?]tinu, konvenciju, glasovanje za nagradu i sli?no. Nadalje, prostor, odnosno fizi?ka nazo?nost za fanzin nisu ni potrebni (govorim iz svojeg iskustva), a ako je potegnuti u knjiĹžnicu, to se napravi jednom mjese?no ili, recimo, dva puta u tri mjeseca.
Zeljko wrote:osim toga ne bih da nas proglase toplom bra?om (...) pa mora biti malo Ĺžemskinja u klubu ako uspije projekat
Vjerovao ili ne, ima dana kad je SFera Ĺživi babinjak. A u organizaciji konvencija dogodi se vi[?]e Ĺžena nego mu[?]karaca.
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

kako ti misli[?] iz viteza dolaziti na te sastanke
Ne?e biti broblem 2-3 puta mjese?no.
ali sve bi se to osulo nakon pola godine max.
Ako se potrudimo ne?e. U svakom slu?aju vrijedi poku[?]ati. :)
a mora biti malo Ĺžemskinja u klubu ako uspije projekat
:headbang:
Poku[?]ati ?u stupiti u kontakt sa par njih iz Sarajeva.
ban

Unread post by ban »

Dagi wrote:Vjerovao ili ne, ima dana kad je SFera Ĺživi babinjak. A u organizaciji konvencija dogodi se vi[?]e Ĺžena nego mu[?]karaca.
Dovoljno je prebrojati zene na ovom forumu :)
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

MrSini wrote: Poku[?]ati ?u stupiti u kontakt sa par njih iz Sarajeva.
lezba?e :x :ocasion: :flower: :dontknow:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

Vidim da nitko nema Ĺželju za osnivanjem kluba, a nema svrhe nekoga nagovarati jer ?e takvi brzo odustati. Odustajem od ovoga, a ako neko uspije ne[?]to takvo organizirati molim Vas da me obavjesstite.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ma ne bih ja to nazvao "projekat". To je druzenje. Klub. Koji onda moze ostvarivati vise projekata. Jednostavno, okvir u okviru kojeg mozete raditi razlicite stvari.

Inace, sjutra odoh na more i vracam se za deset dana. Pozdrav svima i ajd osnujte nesto dok se vratim :)
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

Izitpajn wrote: mozete raditi razlicite stvari.
:headbang:

to bi se svelo na razmjenu knjiga i filmova :x :!: :dontknow:
moĹžda bi i netko razmijenio koji fluid :scratch:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

Inace, sjutra odoh na more i vracam se za deset dana.
Želim ti dobar provod. :iconbiggrin:
ajd osnujte nesto dok se vratim
Evo ja pokre?em inicijativu za otvaranje osniva?ke skup[?]tina na kojoj ?e biti razra?eno sve ostalo(ime, statut itd.) Zbog specifi?ne situacije(lijenosti budu?ih ?lanova :x ) predlaĹžem da se ista odrĹži negdje na netu pa molim cijenjene budu?e ?lanove da se izjasne o ovom prijedlogu. :iconbiggrin:
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

ja sam za net :headbang:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

ja sam za net
:x
Sada treba na?i jo[?] min. 4 ?lana pa ?emo da se dogovaramo dalje.
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

moĹžda bi za po?etak trebali nekakav autohtoni beha forum organizirati koji bi se prvenstveno bavio SF i srodnom tematikom...

:dontknow: ali ja ne znam ni[?] o tome :!:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

Imam ja jedan odra?en, samo iz zezanja da vidim kako se pravi forum pa bi ga mogli malo srediti ako ga uspijem na?i na netu i sjetim se admin passworda. :x
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

Ne mogu da ga na?em. :x Izbrisali su ga. :x
Nema veze praviti ?emo novi. :iconbiggrin:
Sada nam treba ime. Ima li prijedloga?
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
Post Reply