SF klubovi u BiH

Stjecište SF fanova iz BiH.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

SF klubovi u BiH

Unread post by Izitpajn »

Jel zna netko od vas trojice za koju znam ili eventualno od ostalih za koje ne znam da su iz BiH, postoje li kakvi SF klubovi ili bilo kakav oblik SF aktivnosti tamo?
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Re: SF klubovi u BiH

Unread post by BerislavLopac »

Izitpajn wrote:Jel zna netko od vas trojice za koju znam ili eventualno od ostalih za koje ne znam da su iz BiH, postoje li kakvi SF klubovi ili bilo kakav oblik SF aktivnosti tamo?
Ako oni ne znaju, Xaotix nam je trenutacno u Sarajevu pa se moze raspitati. :)
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Koliko ja znam, ne postoji ništa sli?no. Jedine sf aktivnosti su odlazak u kino kad do?e kakav film.
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

Miles wrote:Koliko ja znam, ne postoji ni[?]ta sli?no. Jedine sf aktivnosti su odlazak u kino kad do?e kakav film.
i to lo[?] :x
Izitpajn wrote:Jel zna netko od vas trojice za koju znam ili eventualno od ostalih za koje ne znam da su iz BiH, postoje li kakvi SF klubovi ili bilo kakav oblik SF aktivnosti tamo?
:ocasion: koja trojica

:ocasion: :angel:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

Jedinu SF aktivnost moĹže[?] na?i u infu koji objavljuje poneku pricu i neku zanimljivost i na papiru http://www.info.ba/sfcorner/default.aspx
Klubova nema. Ja po netu traĹžim da se organizujemo ali ne?e nitko. :x
Sada vr[?]im pritisak na ove iz infa na njihovom forumu da malo poja?aju te aktivnosti ali ?isto sumnjam da ?e ne[?]to biti od toga. :(
mica milovanovic
Puppeteer
Posts: 183
Joined: 31 Mar 2005, 21:05

Unread post by mica milovanovic »

Klubova nema. Ja po netu traĹžim da se organizujemo ali ne?e nitko.
Tako mu je to kad voli[?] Asimova i ne razume[?] Dick-a...
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

ovo je bio bobanovski [?]uk :ocasion: :flower: :angel:

ima kod nas mnogo klubova ali nijedan nije SF :dontknow: u sex klubovima je budu?nost :uzdravlje:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
mica milovanovic
Puppeteer
Posts: 183
Joined: 31 Mar 2005, 21:05

Unread post by mica milovanovic »

tako je, samo zidove okrecite u belo...
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

MrSini wrote:Klubova nema. Ja po netu tražim da se organizujemo ali ne?e nitko.
Jednom je postojao i SF forum na portalu "Sarajevo-X", ali vidim da je to sada nedostupno, valjda ukinuto, što li...

Od ljudi iz Buybooka sam dobio informaciju da, eh sad, nisam zapamtio to?no, Zenici ili Tuzli postoji neki SF klub, da se ljudi bave pisanjem, ali podosta i stripom, i da se jedan od glavnih ljudi tamo zove Adnadin Jašarevi?, ali nisam uspio stupiti u kontakt. U Mostaru je Veselin Gatalo, ?ovjek piše sve više, i na festivalu u Pazinu nam je rekao da bi jako volio i s drugim esefi?arima iz BiH uspostaviti kontakt...

Izgleda da ima dosta tih ljudi koji traže druge ljude, pa ih ne nadju pa ispada da "nitko ne?e"... moža bi bilo lakše kad bi ljudi ispunjavali svoje "profile" rubrike, da se zna o kome se radi kad se nekom izvan foruma želi prenijeti neka poruka... Zajedno smo skupa :-)

Davor
*Istria is a state of mind*
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

Od ljudi iz Buybooka sam dobio informaciju da, eh sad, nisam zapamtio to?no, Zenici ili Tuzli postoji neki SF klub,
:shock:
Nikada ?uo. Koga da kontaktiram u Buybooku za tu informaciju?


A za Bosance na ovom forumu: Hajde da organizujemo taj klub. Ima li zainteresiranih?
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

MrSini wrote:
Od ljudi iz Buybooka sam dobio informaciju da, eh sad, nisam zapamtio to?no, Zenici ili Tuzli postoji neki SF klub,
Nikada ?uo. Koga da kontaktiram u Buybooku za tu informaciju?
Farah Tahirbegovic. Ona mi je dala i telefonski broj Adnadina Jasarevica (e-mail adresu nije imala), ali mi se na taj broj nitko nije javljao. I Gatalo je cesto u Buybooku, pa se javi i njemu, ako hoces, saljem ti na mail njegov telefon i mail.

Davor
*Istria is a state of mind*
ban

Unread post by ban »

Ja sam svojedobno, prije oko dvije godine, bio u kontaktu s ljudima iz Sarajeva i Mostara koji su kanili pokrenuti SF casopis u Bosni. Radi se o ljudima okupljenima oko informatickog casopisa Info koji inace objavljuje SF price. http://info.ba/
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Za ovo prvi put ?ujem! Zna?i možda i nismo baš sasvim propao slu?aj.
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

mislim da se ljudi i stide priznati da ?itaju SF a kamoli da idu u kakva udruĹženja... nije to kod nas in :!:
moĹžda ima i vi[?]e ljudi nego [?]to pretpostavljam... :flower:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
Post Reply