SF klubovi u BiH

Stjecište SF fanova iz BiH.
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

Ovdje su pala mnoga obecanja. Znaci potreban nam je prostor na serveru i za fotografije pa cak mozda i za video sadrzaje na kojima ?e biti dokazi kako pojedinci ispunjavaju obecanja. :iconbiggrin:
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

ne brini ne?e se ni[?]ta ispuniti jer ne?e biti 25 aktivnih ?lanova na forumu (ne ra?unam zapadnu i isto?nu bra?u) :ocasion:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

(ne ra?unam zapadnu i isto?nu bra?u
nema odstupanja i izuzetaka :!:
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

:ocasion: sada ima[?] i motiv :mrgreen:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Eh, da. Evo i mene. Imao sam problema sa kompjuterom pa se zato nisam javljao. U svakom slu?aju, ja sam 3. ?lan.
Što zna?i da moramo skupiti još samo 22 :iconbiggrin:
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

koji ste vi gejevi :ocasion: :dontknow: :!:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

sada ima[?] i motiv
:headbang:
U petak ?e da mi legne pla?a i ja ?u da zakupim prostor i domen.

P.S.
U ?ast tog spektakla ([?]etnje gradom) ?u da kupim novu kameru. :iconbiggrin:
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

usput moĹže forum i da okuplja i gej populaciju :ocasion: moĹžda uberete i kojeg ?lana vi[?]e... :dontknow: :mrgreen:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

Ma ja to najvi[?]e zbog Ĺženske populacije. Da ove iz Hrvatske vide kako jedan Bosanac izgleda. Poslije toga kada ode[?] na Sferakon i sl. ne?e[?] mo?i da se odbrani[?] od njih. Ima da mi bude[?] zahvalan do kraja Ĺživota. :iconbiggrin:
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

Image
ti to ipak zbog mene :ocasion:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

Zvani?no je po?ela aktivnost oko aktiviranja SF BiH foruma i portala.
Zbog ve? pomenutih razloga (lijenosti Bosanaca, a i Hercegovaca :iconbiggrin: te ne u?estvovanja u raspravama na SF forumima u nama susjednim drĹžavama, ne odlaska na SF konvencije i skupove, a ponajvi[?]e zbog nepostojanja bilo kakvog ozbiljno organizovanog SF udruĹženja u BIH) poduzeo sam prve korake i danas podnio zahtjev za registraciju domene i zakup prostora. Domena bi trebala biti SF.ba :iconbiggrin:

Od Bosanaca i Hercegovaca ljubitelja SF o?ekujem pomo? pri izradi istoga ,financirati ?u ga ja tako da Vas to ne optere?uje :x , a pomo? je dobrodo[?]la u svakom drugom pogledu.

Ljubitelje iz susjednih nam zemalja mogu samo da zamolim za savjete jer su oni pro[?]li sve ovo ve? davno. :oops:

Ako ovaj projekat ne uspije ja osobno se nadam da ?emo na forumu imati onaj minimum od 25 aktivnih ?lanova iz BiH i tako djelomi?no kompenzirati neuspjeh Željkovom [?]etnjom, na koju ste svi pozvani da do?ete, a ukoliko projekat uspije planiram da ta [?]etnja otvori prvu konvenciju SF-a u BiH.
:ocasion:
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

:headbang: samo naprijed :headbang:
sorry zbog gramatike
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

:x bosancu je bitno samo dati neki povod da pravi sranja :ocasion: :dontknow:
[?]to ti je to trebalo :headbang:

a moĹže[?] li objasniti kako se i gdje prijavljuje taj domen jer dugo ve? imam ne[?]to privatno u planu... :angel:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Odli?no! Bog daj ve?i kup.

No, sa svoje strane preporu?io bih, osim portala i foruma, i formalno osnivanje udruge. Ipak je udruga okvir za ?itav niz aktivnosti, za koje je prisutnost samo na mreĹži ipak nedostatna. Naime, osim uzajamne komunikacije i eventualno sastavljanja fanzina, web je nedostatan za druge djelatnosti.
Post Reply