seks u buduænosti (sex in the future)

Sociologija, historiografija, semiotika ... po potrebi sa cyberprefiksom.

Moderator: Xaotix

User avatar
Petra
Puppeteer
Posts: 109
Joined: 08 Sep 2003, 17:44

Unread post by Petra »

Dagi wrote:Mon Dieu, samo ne Graham! Taj je tvrdio kako se od masturbacije umire, prekomjerni seks vodi u ludilo itd.
...
Sad mi je sve jasno!
...
Mislim da su obojica zasluženo u ropotarnici povijesti, Graham je makar ostavio za sobom jestivi kruš?i?...
Naravno da su zasluzeno..., ali su imalai veliku sljedbu i široki utjecaj na drustvo, a to je ono o cemu pricamo, zar ne? :?
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Petra wrote:Naravno da su zasluzeno..., ali su imalai veliku sljedbu i [?]iroki utjecaj na drustvo, a to je ono o cemu pricamo, zar ne?
Koliko shva?am, Grahama su u njegovo doba smatrali [?]arlatanom, ludjakom ili oboje. No, "sljedbu" je, vjerujem, svakako skupio. Za potonjeg ne mogu pak decidirano tvrditi koliki mu je bio utjecaj...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Nego, malo vise on-topic, sto forumastvo misli o seksu s androidima, cyber-seksu, feeliesima (as in Brave new world)...
:evil2: ajmo sad ponovo uzbuditi duhove..

ako bi android izgledao kao jude lowe (jel se tak piše? ma tak svejedno..) u AI-ju, ondak ne bih imala niš protiv! :geek:




:lurk:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

U star treku nikad nisu stavili xxx program u holodek, a to bi se najviše vrtilo, barem mislim
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

L.Z. wrote:U star treku nikad nisu stavili xxx program u holodek, a to bi se najvi[?]e vrtilo, barem mislim
u DS9 se često spominju, no nikad nisu explicitno prikazani, osim jednom s malim izmjenama - neuspje[?]ni zavodnik zaljubljen u Kiru unajmi holodek kod Quarka, a kad Kira za to sazna napravi promjenu tako da lik u holodeku ima njeno tijelo a Quarkovu glavu i progoni zavodnika (moĹžda ima i Quarkovo tijelo no ne sjećam se detalja)

no one "zanimljive" dijelove nisu nikad prikazali :)
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

nisu prikazali ni sex izme?u date i borgovske kraljice, a ni izme?u date i one plave spo?etka serije, tashe..

citat:
Data: I WOULD PREFER NOT TO ANSWER THAT QUESTION.
Picard: UNDER THE CIRCUMSTANCES, I DON'T THINK TASHA WOULD MIND.
Data: SHE WAS SPECIAL TO ME, SIR. WE WERE... INTIMATE.
[Star Trek: The Next Generation; "The Measure of a Man"]
:alien:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

ire wrote:
Nego, malo vise on-topic, sto forumastvo misli o seksu s androidima, cyber-seksu, feeliesima (as in Brave new world)...
:evil2: ajmo sad ponovo uzbuditi duhove..

ako bi android izgledao kao jude lowe (jel se tak piše? ma tak svejedno..) u AI-ju, ondak ne bih imala niš protiv! :geek:
:lurk:
Vi'š ja'b rado nešto slobodnog vremena kvalitetno proveo sa petom, šestom il' sedmom od devet...
Picture this:
"We are the borg... Resistorum Est Futilitatis"
Otpor?! Ma tko se opire ofco kiborška?!

:blob:
Image
User avatar
Petra
Puppeteer
Posts: 109
Joined: 08 Sep 2003, 17:44

Unread post by Petra »

ire wrote:Data: SHE WAS SPECIAL TO ME, SIR. WE WERE... INTIMATE.
[Star Trek: The Next Generation; "The Measure of a Man"]

čekaj, DATA JE OPREMLJEN ZA SEKS?! :shock:

pa zar to nije malo izvan opisa njegova posla?
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Evo jedno filozofsko-tehnološko-juristi?ko pitanje....


Zamislim društvo u kojem su moderni androidi ilitiga roboti opremljeni i programirani za udovoljavanje seksualnih želja i maštarija gra?anstva i pu?anstva uobi?ajena i svakodnevna pojava....

Kako bi isti mogli djelovati kada bi u pitanje došle mazohisti?ke sklonosti neke od mušterija, imaju?i naravno u vidu 3 slavna Asimovljeva zakona robotike??

Amo cure amo dje?aci


:blob:
Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

?ekaj, DATA JE OPREMLJEN ZA SEKS?!
pa naravno! he's fully functional!! :alien:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Kako bi isti mogli djelovati kada bi u pitanje došle mazohisti?ke sklonosti neke od mušterija, imaju?i naravno u vidu 3 slavna Asimovljeva zakona robotike??
smisliš 4. zakon..
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Wasabi
Ewok
Posts: 40
Joined: 31 May 2004, 15:09
Location: Carstvo sunca

Unread post by Wasabi »

Tako nas ostali i vide, kao ljude koji seks vide u budućnosti.
TisuĂŚe cvjetova nije ni[?]ta u usporedbi s jednim stablom

http://wasabi.blog.hr
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Den wrote:
L.Z. wrote:U star treku nikad nisu stavili xxx program u holodek, a to bi se najviše vrtilo, barem mislim
u DS9 se često spominju, no nikad nisu explicitno prikazani, osim jednom s malim izmjenama - neuspješni zavodnik zaljubljen u Kiru unajmi holodek kod Quarka, a kad Kira za to sazna napravi promjenu tako da lik u holodeku ima njeno tijelo a Quarkovu glavu i progoni zavodnika (možda ima i Quarkovo tijelo no ne sjećam se detalja)

no one "zanimljive" dijelove nisu nikad prikazali :)
sjetio sam se toga kasnije ofline. a i u voyageru bila je epizoda kad je tuvoku došlo vrijeme parenja pa je postao nasilan onda mu je tom složio holoprogramčić i u drugoj sceni nije bio više napet :)
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Indigo Montoya wrote:
Mislim, zenski orgazam je netko trebao otkriti !!! Orgazam kod zena je bio nezamisliv prije nego su "znanstveno" opisani simptomi. (opet, zaboravila sam kako se tocno zvao doticni lijecnik i kada je to tocno bilo) Zene koje su tvrdile da dozivljavaju vrhunac su isto tako smatrane "poremecenima".
Slažem se sa Dagijem, ovo vrijedi samo ako re?eno promatraš sa europocentristi?kog stajališta i kroz lupu "kulturnih" zasada i društvenih normi zapadne civilizacije, kada bi isto sagledali iz kuta primjerice isto?nih civilizacija (Indijske, Japanske ili Kineske) mislim da bi slika bila posve druk?ija...
Apsolutno, no mislim da i Petra negdje spomenula - gledamo to nužno iz kulture u kojoj mi živimo. Mislim da istočne kulture drugačije gledaju i na homoseksualnost, ne?

Znam da drugačije gledaju na seksualnost: u Japanu nije u redu ako se par u javnosti drži za ruke, iza zatvorenih vrata - anyhting goes. A u Indiji pak se brakovi dan-danas ugovaraju, bez pardons. U 95% slučajeva, I kid you not. Tata ima kćer, da oglas u novine, tata koji ima sina se javi, upozna se s roditeljima, vidi kčer, daju izraditi natalne karte, ako se slažu karte to je to - match made in heaven, jel te, među zvijezdama. Ni ne vide se prije vjenčanja. Osim što mislim da nakon usporedbe horoskopa, tata sa kčerkom može upoznati sina - za to ne znam da li je pravilo. Ova tradicija se uredno provodi i na mladim ljudima. Ono što je mene odvalilo su njihovi filmovi. Ako ste gledali koji, ne znam, no oni su doslovce ludi za romatičnim komedijama u kojima mladi parovi bježe i žene se zbog ljubavi. Svima im je to divno i krasno, no kad njihova djeca pomisle na to - odmah nastane s***e.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Post Reply