priliQa: UBIQ

Kupi, prodaj, zamijeni, utrapi ...

Moderator: Xaotix

Forum rules
Zabranjena prodaja ilegalnih kopija ičega!
Zabranjeni postovi tipa "Želite li laku i brzu zaradu?".
User avatar
mcn
Forumaš mcn
Posts: 315
Joined: 02 Feb 2004, 13:03

priliQa: UBIQ

Unread post by mcn »

Znam da ovdje skoro nitko ne zalazi, ali praznim skladište zbog preseljenja pa me ne košta puno okačiti obavijest:

Ako dosad niste uboli UBIQ (nagrađivani, je li, časopis), imate ga priliku jeftino ubosti sad. Umjesto 59 kuna po komadu, brojevi od 2 do 7 (1, avaj, rasprodan) nude se u kombinaciji

bilo koja 3 za 100 kuna.

A čak vam i poštarinu šenkam.

Broj 8 (u kojem je kompletna Dischova povijest američkog SFa "Snovi naše stvarnosti") također možete nabaviti za bijednih 50 kn + 10 kn poštarine (poštarine nema, ako ga uzimate s nekim od gornjih kompleta).

Bonus obavijest: ima još 6 komada Kravarove knjige koja ide za 50 kn + 10 pt.

Narudžbe na darkomacan (na) yahoo (.) com, ponuda vrijedi u HR i ne može se kombinirati s drugim ponudama.

Fala unaprijed,

(mcn)
proteus77
Pa'u 10. razine
Posts: 333
Joined: 27 Aug 2005, 11:27
Location: Slavonski Brod

Re: priliQa: UBIQ

Unread post by proteus77 »

mcn wrote:Znam da ovdje skoro nitko ne zalazi, ali praznim skladište zbog preseljenja pa me ne košta puno okačiti obavijest:

Ako dosad niste uboli UBIQ (nagrađivani, je li, časopis), imate ga priliku jeftino ubosti sad. Umjesto 59 kuna po komadu, brojevi od 2 do 7 (1, avaj, rasprodan) nude se u kombinaciji

bilo koja 3 za 100 kuna.

A čak vam i poštarinu šenkam.

Broj 8 (u kojem je kompletna Dischova povijest američkog SFa "Snovi naše stvarnosti") također možete nabaviti za bijednih 50 kn + 10 kn poštarine (poštarine nema, ako ga uzimate s nekim od gornjih kompleta).

Bonus obavijest: ima još 6 komada Kravarove knjige koja ide za 50 kn + 10 pt.

Narudžbe na darkomacan (na) yahoo (.) com, ponuda vrijedi u HR i ne može se kombinirati s drugim ponudama.

Fala unaprijed,

(mcn)

Odlično, samo meni fale 4 broja, točnije brojevi 4,5,6 i 7. Kako sad riješiti to? :scratch:

Jel može i taj četvrti po 33 kn, pa da se dobiju 4 broja za 133 kn?

U biti, javim se za detalje na mejl, ovo sam samo tu okačio da vidiš da nije svaki trud uzaludan :lol:

Pozdrav! :uzdravlje:
Post Reply