Prodajem "My Little Cthulhu Vinyl Figure"

Kupi, prodaj, zamijeni, utrapi ...

Moderator: Xaotix

Forum rules
Zabranjena prodaja ilegalnih kopija ičega!
Zabranjeni postovi tipa "Želite li laku i brzu zaradu?".
Gavran
Ewok
Posts: 4
Joined: 22 Sep 2010, 14:10

Prodajem "My Little Cthulhu Vinyl Figure"

Unread post by Gavran »

Figura Velikog Cthulhua u karikaturalnom stilu, izrađena prema pričama američkog pisca pulp-horrora H.P. Lovecrafta i prema dizajnu Johna Kovalica (autor poznate serije ''Munchkin'' igara s kartama).

Image

Figure je nova, u originalnom pakiranju, izrađena od gumene plastike, visine oko 20 cm (8''), s pokretnom glavom i rukama.
Uz figuru idu i dvije ''nesretne žrtve'' (''My Little Victims'' - vidi fotografiju!), koje svaka stane u po jednu Cthulhuovu ruku i mogu se rastaviti po polovici tijela, prikazujući svoju crvenu unutrašnjost... ;-))

Idealno za sve zaljubljenike u Lovecraftova djela i kao rođendanski dar!

Za 150 kn!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Prodajem "My Little Cthulhu Vinyl Figure"

Unread post by Ire »

:lol2: super zgleda
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Re: Prodajem "My Little Cthulhu Vinyl Figure"

Unread post by Belzebubbles »

al tolko para. :(
User avatar
Samuel
Jedi Master
Posts: 275
Joined: 19 Dec 2009, 19:43

Re: Prodajem "My Little Cthulhu Vinyl Figure"

Unread post by Samuel »

Pošta u 150?
Tko ima dovoljno vremena da sve napravi ispravno...?
Gavran
Ewok
Posts: 4
Joined: 22 Sep 2010, 14:10

Re: Prodajem "My Little Cthulhu Vinyl Figure"

Unread post by Gavran »

Ljudi sori na nejavljanju!
Ok, jest malo skuplje za naše prilike, no cijeli je paket UISTINU nov, a po raznim online-shopovima dođe 30-ak dolara (bez poštarine!), pa usporedite... :-/
Meni su greškom poslali 2 komada (i naplatili ih, dakako), a kako mi se nije dalo to reklamirati, pa slati nazad u USA (kupio prije godinu dana na paizo.com, provjerite), odlučio sam jedan prodati u nas...

Ne, pošta nije uključena ovdje, ne znam koliko bi došla... ne vjerujem više od 20-ak kuna, pošto se ista naplaćuje po masi, ne po volumenu (sve zajedno je vrlo lagano, od te neke gumene plastike, Cthulhić je vjerujatno dodatno i šupalj iznutra - ipak je on biće izvan našeg prostor-vremena, pa naši prirodni zakoni ne djeluju jednako i na njega... ;-)

Evo, dajem ga za 140, ali ne mogu niže, jer me izašao preko 200 (s poštarinom)... :-(
Post Reply