Poklanjam jednu ili dvije tigrice(ne bengalske, nego papige)

Kupi, prodaj, zamijeni, utrapi ...

Moderator: Xaotix

Forum rules
Zabranjena prodaja ilegalnih kopija ičega!
Zabranjeni postovi tipa "Želite li laku i brzu zaradu?".
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Poklanjam jednu ili dvije tigrice(ne bengalske, nego papige)

Unread post by Izitpajn »

I ne, nije SF.

Dakle, da stvar ne bi bila jednostavna, postoje uvjeti. A možda je i dobro pojasniti što znači "jednu ili dvije".

Ako već imate jednu, dobijete još jednu, pa neka se druže.

Ako nemate nijednu, dobijete obje. Ne želim da ptica bude sama jer tigrice su užasno društvene i ako bilo koja od ove dvije odjednom ostane sama samcata i bez kompanjona, osjećat ću se loše. Ne volim nesretne životinje.

Jako, jako, jako bih volio da ptice slobodno lete po sobi u kojoj su smještene. Ako slučajno već imate ženku, onda i nije toliko bitno jer sam jednog mužjaka već spario s jednom ženkom koja nije prečesto vani i, kad sam došao u posjet, vidio sam da se frajer zaljubio i da mu uopće nije bitno što ne leti uokolo.

Imam dva mužjaka. Za one koji ne znaju, mužjak i ženka u istom kavezu neće automatski dobiti ptiće. Potrebni su im konkretni uvjeti. Mi smo imali mužjaka i ženku dvije-tri godine i nije bilo seksa.

Eto. A ako baš niste u Splitu ili Dubrovniku, možda se možemo dogovoriti i za dostavu.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Poklanjam jednu ili dvije tigrice(ne bengalske, nego papige)

Unread post by niniane »

Izitpajn wrote:Ako slučajno već imate ženku, onda i nije toliko bitno jer sam jednog mužjaka već spario s jednom ženkom koja nije prečesto vani i, kad sam došao u posjet, vidio sam da se frajer zaljubio i da mu uopće nije bitno što ne leti uokolo.
Je, ne pokazuje nikakvu potrebu za letenjem... Nadam se da će tako ostati i kad im prvotni zaljubljenički zanos splasne ;)
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Poklanjam jednu ili dvije tigrice(ne bengalske, nego papige)

Unread post by niniane »

Btw, kako to da dajete i preostalu dvojicu?
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Poklanjam jednu ili dvije tigrice(ne bengalske, nego papige)

Unread post by Izitpajn »

Sudeći po paru koji smo imali prije, neće im splasnuti ;)

A riješavamo se i ostatka jer sam shvatio da ih vidim pet minuta dnevno. Papige su "ukrasne ptice" i nema puno smisla da su zatvorene u sobi u koju skoro nikad ne ulazimo. Događalo se da ih ni ne pogledam dva dana za redom jer jednostavno ZABORAVIM na njih (nije strašno, uvijek im stavim hrane da traje tri dana, ali sama pomisao da sam potpuno zaboravio na njih mi nije mila). Kad smo bili u jednosobnom stanu, onda je čak bilo okej jer smo živjeli "zajedno", ali sad se smisao malo izgubio. A ne želimo ih staviti u dnevnu sobu zbog mačaka i zbog smeća koje prave (ne mačke nego ptice).
Post Reply