Pregled suvremenog SF-a

Kutak za opsesivno-kompulzivne

Moderators: Tomislav Sakic, davors

User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Pregled suvremenog SF-a

Unread post by Milena »

Blog Dark Roasted Blend postavio je online pregled suvremenih SF autora, s linkovima na opširnije stranice. Bukmarkati pod obavezno, rekla bih!

A imaju i (prilično nepotpunu, ali zanimljivu) kronologiju SF-a od početka 20. stoljeća, s prikazima i ilustracijama. :kava:
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Pregled suvremenog SF-a

Unread post by Xaotix »

Kvragu... Ovo me samo podsjetilo koliko toga još imam za pročitati, i u žanru i izvan njega.

Quod libros, quam breve tempus
Randomness is strong with this one!
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Pregled suvremenog SF-a

Unread post by ratchet »

Nema šanse da stigneš ovako ili onako. Previše toga se dobrog objavi u godinu dana. Mislim, previše barem za prosječnog čitatelja.
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Re: Pregled suvremenog SF-a

Unread post by Zeljko »

ja sam sve sveo na to da čitam samo ono što mi se svidi čitajući radnju :D :D :D
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
Post Reply