SFERAKON 2005 - mi[?]ljenja

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

User avatar
Svantevid
Ewok
Posts: 7
Joined: 30 Apr 2005, 02:59

Unread post by Svantevid »

Dagi wrote:Nakon Sferakona odrĹžana je skup[?]tina SFERE na kojoj je - me?u ostalim - sa?injen popis primjedaba te unaprije?enja za sljede?u godinu.
Buggrit, nije mi palo na pamet da o'ma nakon Kona na red dolazi sjednica, pa omanuh istu.

Ima li negdje taj popis u digitalnom obliku ili hardcopy, te koliko se to slaĹže sa davno od strane Tanje napisanom "Sferakonskom biblijom"? Naime, imam i ja par savjeta (npr. glede termina prijave javnog okupljanja dragoj nam policiji), pa da doprinesem kad ove godine vec nisam sudjelovao u organizaciji Kona. Ili u Biltenu... 'search' na string "Gale" u Biltenu daje 0 rezultata. 8-)
--
///--josip-->
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

Svantevid wrote:Ili u Biltenu... 'search' na string "Gale" u Biltenu daje 0 rezultata. 8-)
Mozda zato jer su bilteni na stranicama u obliku slike? :)
User avatar
Svantevid
Ewok
Posts: 7
Joined: 30 Apr 2005, 02:59

Unread post by Svantevid »

BerislavLopac wrote:Mozda zato jer su bilteni na stranicama u obliku slike? :)
Ahem... umjetni?ka sloboda, traĹžio sam najlak[?]i na?in za ubacit prezime u post, da se ekipa ne pita tko je Svantevid. :toothy1:
--
///--josip-->
Tanja
Ewok
Posts: 16
Joined: 09 Dec 2004, 03:23
Contact:

Unread post by Tanja »

napisala sam sferakon desk bible, sto postoji, iako tamo ima stvari i koje izlaze iz domene deska i preljevaju se na cijelu konvenciju

ideja je dobra, napisat ce se i total sferakon bible, prije nego odemo u suzama, budemo sluzbeno izbaceni zbog narusavanja ugleda SFere ili raspuknemo se od vlastitog power tripa i arogancije, mi koji se jos sjecamo dalje od dvije tri konvencije unatrag

napisati zajednicki, svaki prijedlog dobrodosao ako je konstruktivan, naci ce se neki oblik da se prikupljaju ideje, cim se slozimo oko osnovnog okvira

moja je ideja bila i da se to zalijepi na ormare u SFeri, osim sto treba biti i na netu, posvuda

tanja
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Hmmmm... A kad sam ja radio sajt i pitao "jel da stavim to gore" odgovor je (mislim od Vlatka, ali nisam siguran) bio "ne, to je naša interna stvar"...

Evo, samo da malo zazvocam :angel:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

trablmejker
Instant Geek. Just Add Coffee.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Eto, opet po?eli anarhisti i sufraĹžetkinje...
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Ĺ alu na stranu, taj hrvatski vodi? za organiziranje konvencija poprimio je - u nekim krugovima, ra?unaju?i i sebe samoga - malne mitske proporcije.

DrĹžim kako bi bilo uistinu korisno sastavviti barem ina?icu 1.0, pa je u?initi dostupnom, Osobno, otvorio sam tri dretve na ovom forumu na temu organiziranja pojedinih to?aka, pa stavljam na raspolaganje te tekstove, odri?u?i se autorskog prava na njih.
User avatar
Svantevid
Ewok
Posts: 7
Joined: 30 Apr 2005, 02:59

Unread post by Svantevid »

Dagi wrote:Ĺ alu na stranu, taj hrvatski vodi? za organiziranje konvencija poprimio je - u nekim krugovima, ra?unaju?i i sebe samoga - malne mitske proporcije.
DrĹžim kako bi bilo uistinu korisno sastavviti barem ina?icu 1.0, pa je u?initi dostupnom...
Hear, hear. Tanja je pisala vodi? prema svojim iskustvima i u svom ga je podru?ju kompletirala. Ali dosta ?e ljudi imati komentare/poja[?]njenja/dodatke, tako da bismo Hi?hajkerz gajd to d Sferakon mogli obujmom utrostru?iti.
--
///--josip-->
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Svantevid wrote:
Hear, hear. Tanja je pisala vodi? prema svojim iskustvima i u svom ga je podru?ju kompletirala. Ali dosta ?e ljudi imati komentare/poja[?]njenja/dodatke, tako da bismo Hi?hajkerz gajd to d Sferakon mogli obujmom utrostru?iti.
Okej. Meni pa[?]e.
Post Reply