SFeraKon 2014

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2847
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

SFeraKon 2014

Unread post by Xaotix »

Ovogodišnji SFeraKon održava se od 16. do 18.5.2014.

Mjesto radnje FER

Informacije slijede!
www.sferakon.org
Randomness is strong with this one!
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: SFeraKon 2014

Unread post by LordShaper »

:cheers:

Dva mjeseca i sitno, so close yet so far away :(
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Re: SFeraKon 2014

Unread post by davors »

Kutak za koordinaciju SF zbivanja u regionu:

Festival fantastične književnosti "Art-Anima" u organizaciji sajta za promociju fantastične književnosti Art-Anima.com, Ustanova kulture „Palilula“ i udruženje građana Punkt.rs, održaće se od 15. do 17. maja 2014. godine u prostorijama UK Palilula (Mitropolita Petra 8, kod Hale Pionir).
*Istria is a state of mind*
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: SFeraKon 2014

Unread post by LordShaper »

Zanimljiv fenomen ove godine na djelu, em se rokovi zbirki poklapaju, em se konovi poklapaju, em se teme zbirki poklapaju :zubo: :lol:
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2847
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: SFeraKon 2014

Unread post by Xaotix »

Sve u paralelki a tema pol zbirki je Paralelni svijet. Kakva meta-tematika! :drunken:
Randomness is strong with this one!
proteus77
Pa'u 10. razine
Posts: 333
Joined: 27 Aug 2005, 11:27
Location: Slavonski Brod

Re: SFeraKon 2014

Unread post by proteus77 »

Kad će se znati sferakonski GoH-ovi? Mi za Marsonikon svoje počasne goste znamo već skoro 2 mjeseca. :fuch:

Inače, i za istrakonsku GoH-icu sam saznao iz njenog itinerara, kao "gošća sam svog hrv. nakladnika u ZG, a u subotu sam na Istrakonu". Pa dajte se pohvalite, ljudi, a ne da se takve stvari saznavaju 2 dana pred konvenciju... :zubo:

I tu ide P.S. Što se radi na sastanku SFere u utorak, 8.4.? Navratio bih pa čisto da znam ako su nekakvi dogovori supertajni i to... Ono, ako imate to, tek onda dolazim. :lol:
Jel sređena knjižnica? Ja bih to radio. Volim knjige općenito. A tek SF, i časopise i fanzine, ma sve... :cheers:
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2847
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: SFeraKon 2014

Unread post by Xaotix »

Sferakonski GoH: Kad se potvrde sve informacije bit će objavljeno na webu.
Marsovski... marsokon.. marsonikonski GoHovi: Milena i Skrobonja! Dobra berba! Zato nam je bilo tako drago kad su GoHali kod nas :fuch:
Istrakonski GoH: Krivi thread, obrati se Pazinjanima :zubo:

Eto, bio si na sastanku (il je to bio tvoj zli brat blizanac... Ne znam zbog bradice :zubo:) i izvuko si se jer te se nismo sjetili okovat u knjižnici da presložiš stvari do kraja. Al pošto si se javno obećao, idući put te zaključavamo dok ne završiš sve fizikalije. :vrag: (Da te dodatno motiviramo, nema čitanja i listanja dok nisi gotov!)
Randomness is strong with this one!
proteus77
Pa'u 10. razine
Posts: 333
Joined: 27 Aug 2005, 11:27
Location: Slavonski Brod

Re: SFeraKon 2014

Unread post by proteus77 »

Je, pokrali smo vam 2 GoH-a, a Istrakonu jednoga. :kava: :zubo:

Heh, nema brata blizanca, nit drugih proteusa iz paralelnih svjetova...

Da, vidiš, ni meni nije palo na pamet za knjižnicu, ali bilježim se sa štovanjem nekom drugom prilikom. Inače, jučer nije bilo ni najavljene Grunfove radionice... :baba: :oops:

Nota bene, nisam jutros gledao Dobro jutro, Hrvatska, ali vidio te moj stari. :P Veli: "bio neki ćelavi s bradicom i brkovima"... :lol:

Ništa, vidimo se na Sferakonu, nadam se da ćete privest nekog gosta, a za 2016-u i novi Eurocon valjda ćete dopeljat Bacigalupija. :cheers: :happy1: :D

Super je bilo jučer u Sferi (šteta što nisam probao onu pivu, volim ljude koji vare svoju pivu, to mi je ubercool- s prijeglasom na B, ofskroz :lol: ), još jedan pozdrav svima koji su bili, a i onima koji nisu, i fala na prijevozu.

Vidimo se uskoro, na Sferakonu! Can't wait.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2847
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: SFeraKon 2014

Unread post by Xaotix »

Tko je pitao za GoHa?

Bit će još novosti... ;)
Randomness is strong with this one!
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: SFeraKon 2014

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Tu hum it mej konsrn: dolazim na Sferakon u subotu, pa mi treba neki zapećak za prespavat sa subote na nedjelju. Miran sam, tih, povučen, jedem samo lješnjake i ako treba, ponijet ću harmoniku pa ćemo pjevat partizanske uspješnice.
Eto, toliko. :angel:

Ako ima tkogod kod koga bih se mogao ubacit, dobit će moju knjigu na poklon.
(sad sam odmah odbio 80% ljudi) :zubo:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: SFeraKon 2014

Unread post by LordShaper »

Ove se godine sferakonski petak poklapa s Norijadom, ako se ne varam? Je li FER u sigurnoj zoni ili bi moglo leteceg brasna biti? :D
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: SFeraKon 2014

Unread post by Izitpajn »

Nije problem, samo treba pripremiti odred za samoobranu.
proteus77
Pa'u 10. razine
Posts: 333
Joined: 27 Aug 2005, 11:27
Location: Slavonski Brod

Re: SFeraKon 2014

Unread post by proteus77 »

Hm, opet ja prvi...

Pa ovako, bilo mi je dobro na konvenciji. Vidio hrpu ljudi, pričao s mnogima od njih, nakupovao se knjiga, spelovao opet GoH-u ime :lol: , opet bilo dobro na aukciji knjiga (hebemu, zašto ljudi ne plješću nakon nekog vremena nakon kupljenje knjige, valjd im se ne da više...), ali...

Prošle godine mi je ipak bilo bolje. Nitko nije kriv osim mene sama za to, jbg- okolnosti... Ono, prošle godine mi je bio prvi Sferakon nakon par godina pa ono. Ove godine mi je petak bio predobar, ali zbog raznoraznih stvari subota i nedjelja nisu bile na tom nivou (velim "SAM PAO, SAM SE UBIO").

Pozdrav ekipi još jednom, organizatorima, volonterima, Hugu, Hugolini i djeci i mom 4. G. Vidimo se na Marsonikonu! Well, osim s onima koji imaju krizme, godišnjice mature, nemogućnost rezervacije trajektne karte do Broda itd. :scratch: :zubo:

Ajte bok!

P.S. Molba za slikama stoji, kad sam valjda jedini krelac bez moba/smartfona/fotića/Fejsa, pa nek netko okači galeriju, negdje... Fala!
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: SFeraKon 2014

Unread post by Izitpajn »

Mene puca postsferakonska depresija. Izađem iz vlaka na kolodvoru, razmišljam što sve moram napraviti, s kim se sve moram družiti, i sve si mislim, gdje su moji geekovi?
Post Reply