Eurocon 2012.

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

proteus77
Pa'u 10. razine
Posts: 333
Joined: 27 Aug 2005, 11:27
Location: Slavonski Brod

Re: Eurocon 2012.

Unread post by proteus77 »

Ima li kakvih novosti? Malo da podignem dretvu, dva i pol mjeseca do Kontakta...

http://zagreb-eurocon2012.com/ je under construction, imal kakvih novosti oko GoHova, članarine (kolika će bit, znam da je jeftinije ako se plati ranije), programu (ne tražim sad do u detalje, ali ipak treba napunit 4 dana :zubo: hoće li bit moguće prijavit neko predavanje itsl. )

Vidio sam na fejsu sliku iz Bookse od jučer :cheers: jesu to uslikani svi koji su bili ili... :lol:

Hoće bit dvojezična zbirka, hoće bit besplatna uz plaćanje članarine, kao i inače, tko će od stranaca osim stranih GoHova doć, oće doć ko iz Amerike ili samo Europljani :scratch:

Dajte neki info!
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: Eurocon 2012.

Unread post by Sandman »

Koliko ja znam sav taj info (cijena, GOH-ovi, osim programa) je stajao na web stranici. Dok ju nisu ubili.
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Eurocon 2012.

Unread post by Xaotix »

SFeraKon.org je pred aktivacijom, pa se i zagreb-eurocon2012.com prebacuje na isti kalup.
Sa'će oni. Svaki tren... Sa svim informacijama...

[EDIT]
Sretno Valentinovo!
sferakon.org i zagreb-eurocon2012.com su opet dostupni
Randomness is strong with this one!
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Eurocon 2012.

Unread post by Xaotix »

Ako nekog zanima, program je objavljen.
Bit će još neslužbenih stvari, a vraća se i Killer game :blob:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: Eurocon 2012.

Unread post by Sandman »

Jedno pitanje. Slučajno sam vidio da se informacija na hrvatskoj i engleskoj verziji stranice malo razlikuje.
Na hrvatskoj verziji piše kako će zbirku KONTAKT dobiti svi strani posjetitelji s uplaćenom četverodnevnom kotizacijom. Da li to znači da domaći s četverodnevnom kotizacijom neće dobiti KONTAKT?
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Eurocon 2012.

Unread post by Xaotix »

Domaći sa četverodnevnom kotizacijom dobijaju zbirku po izboru, ili KONTAKT ili SMAK.
Randomness is strong with this one!
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Eurocon 2012.

Unread post by niniane »

... a ja sam nekako od početka priče o dvije zbirke bila uvjerena da ću dobiti obje... Mislim, da sam znala da je ovako, i da ću (hopefully?..) dobiti autorski primjerak/ke KONTAKTa, a da će u četvrtak biti free upad za kostimirane, ne bih uopće kupovala deluxe nego trodnevnu :zbunj: :(
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Eurocon 2012.

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Čekaj, nije sigurno ni hoće li autori dobiti autorske primjerke? :zbunj:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Eurocon 2012.

Unread post by ratchet »

Po tome ću onda dobiti brus. Ako i dođem doći ću u petak, prema tome, nema zbirke za mene? Valjda Niniane ipak griješi ( toplo se nadam ) da bar dobijem autorske primjerke Smaka.

Bdw. ako ima netko tko ide iz Dalmacije može mi se javiti za supatnika do Zagreba.
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Eurocon 2012.

Unread post by niniane »

Autori uvijek dobiju autorske primjerke, koliko znam, pa vjerujem da će tako biti i ovaj put. Moja paranoja proizlazi čisto iz činjenice da sam bila uvjerena da oni koji su platili deluxe dobivaju obje zbirke.
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Eurocon 2012.

Unread post by ratchet »

Mjenjam s tobom jedan Smak za jedan Kontakt ( bez nadoplate ). I svi sretni. Ajmo reć.
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Eurocon 2012.

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

ratchet wrote:Mjenjam s tobom jedan Smak za jedan Kontakt ( bez nadoplate ). I svi sretni. Ajmo reć.
And we're back to robna razmjena! Davno sam ja rekao da novac nema budućnost. :lol:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: Eurocon 2012.

Unread post by Sandman »

Vidim po satnici da se u četvrtak i malo u petak program odvija u Hotelu International.
Može neka informacija gdje je to unutra?
Tek toliko da lakše nađem pošto ću trčat s posla tamo. THNX
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Eurocon 2012.

Unread post by Nazir »

Sandman wrote:... pošto ću trčat s posla tamo. THNX
Ti radiš? :zubo:
Post Reply