Eurocon 2012.

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Eurocon 2012.

Unread post by niniane »

There there... it's gonna be ok... :angel: :tapsh: :fuch:

Možemo onda otvarati novu temu... čim aktiviranjem starih tema i povremenim ubacivanjem provokativnih komentara u njih dovučemo i reaktiviramo još ljudi ovamo... ;)

On topic: razočarana sam nedovoljnim medijskim praćenjem Eurocona. Znam da je tamo bilo masu novinara, ali nigdje ne nailazim na članke ili videe ili sl. - ako ne računamo (a NE računamo) onaj očajni izgovor od minijaturnog članka koji se nema pravo nazivati člankom u Jutarnjem od ponedjeljka :zbunj: :puca:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Eurocon 2012.

Unread post by Xaotix »

Standardni hrvatluk je da se svi grebu za bilo kakvu besplatnu kartu.
Pa ti dođe čopor wannabe novinara koji ionak nisu zainteresirani za ulaz, ali im je ego trip ući negdje u funkciji pressa da mogu kasnije pričati unučićima o tome. Dok Mihaela ne nađe način da svi koji se predstavljaju kao novinari zaista i napišu članak, sve će ostati ko i dosad. Predlažem kapsulu ricinusa koja se rastopi za 24 sata. Nema članka, nema protuotrova.. Pa budi u dreku do koljena :lol:

Što se tiče loše pokrivenosti, bilo je par članaka, bilo je nešto na telki, ali vidjela si i sama kakvi članci su bitniji (u zadnjim novinama je pol stranice dobio bungee skok cure nekog polu statista iz neke sapunjare. WTF???) Da je u maskama bilo više guzica i sisa, bila bi i veća pokrivanost u novinama. Euro nešto više ionako nitko ne šljivi...

Prijedlog svim budućim PRovima: Novinar koji želi ući prvo mora proći mali test pismenosti i napisati kratki sastavak.(najbliži takav je negdje u Kopenhagenu)
Randomness is strong with this one!
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Eurocon 2012.

Unread post by niniane »

Mda, sve mi je to jasno, ali čovječe, KOLIKO ih je bilo na popisu, trebali smo biti u svim novinama, portalima i ostalim javnim glasilima :x Iskakat iz konzerve, štoviše.

Znam da je to iz PR pozicije totalno nekonstruktivno (i Mihaela će me ubiti što to uopće govorim), ali najradije im ne bih ubuduće dala upad na kon :x :vrag: :puca:

(just because it pisses me off)
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
nelchee
Pa'u 10. razine
Posts: 375
Joined: 06 Apr 2007, 09:46
Location: Avalon
Contact:

Re: Eurocon 2012.

Unread post by nelchee »

Pročešljati sve medije novinara sa popisa, sastaviti "crnu listu" i kada pošalju ponovo upit podastrijeti im činjenicu da nisu ništa o Euroconu objavili i stoga vam kao medij nisu interesantni :kava:
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Eurocon 2012.

Unread post by niniane »

Couldn't agree more :notworthy: :kava:
... characters, personalities, stories and larps...
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Re: Eurocon 2012.

Unread post by corwin »

Ja sam tek danas shvatio da su ljudi uzivali na konu. I da je bila hrpa dobrog programa. A ja proveo konvenciju u autu negdje izmedju Fera i Metroa (koji nema veze sa 2033). :scratch:
sorry zbog gramatike
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: Eurocon 2012.

Unread post by Milena »

nelchee wrote:Pročešljati sve medije novinara sa popisa, sastaviti "crnu listu" i kada pošalju ponovo upit podastrijeti im činjenicu da nisu ništa o Euroconu objavili i stoga vam kao medij nisu interesantni :kava:
S tim da bih ja još malo proroštala i pokušala vidjeti, koliko se može, u kojoj mjeri su tome kumovali novinari koji su bili, a u kojoj mjeri urednici, kojima je uletjela vijest da je pesica od Vlatke Pokos dobila mlade pa su morali odmah raščistiti onih pol strane kulture za ekskluzivnu fotorepku...
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Eurocon 2012.

Unread post by niniane »

Ovo me čini malko manje nezadovoljnom:

http://www.youtube.com/watch?v=w7cr2_Fz2V0

:D
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Eurocon 2012.

Unread post by Xaotix »

Bi li te objava u Dnevniku uzadovoljila? Znam, znam... U Dnevniku bi reportaža bila takva da bi se društvo fetišista žabljih bataka činilo normalnijom ekipom...

U svakom slučaju, ne čini mi se loše iako imam par mrmljova na neke detalje (ne faktografske).
Randomness is strong with this one!
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Eurocon 2012.

Unread post by niniane »

Ništa nije savršeno - al je ovaj prilog zapanjujuće dobar, posebno ako uzmeš u obzir da nismo prikazani kao neki totalni čudaci ;)
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Eurocon 2012.

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Stvarno dobar prilog, ja se iznenadio.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Re: Eurocon 2012.

Unread post by Dagi »

Malo nazad na Eurocone. Neki su se začudili kako je Kijev dobio Eurocon samo šest godina nakon što ga već jesu imali. Nije to ništa strašno.

Naime, Zagreb je nakon eurocona 1986. dobio Eurocon 1992., otkazan zbog rata. Dakle, dobiti Eurocon u intervalima od cca. 6 godina jest izvedivo.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Eurocon 2012.

Unread post by niniane »

Za organizaciju daljnjih Eurocona u Zagrebu sam vrlo optimistična :angel:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Eurocon 2012.

Unread post by Xaotix »

Pitaj organizatore zašto je interval 6 godina :lol: Mislim da cemo uz sve trenutne hrvatske konvencije rado podržati Eurocon u nekom drugom gradu.
Randomness is strong with this one!
Post Reply