Proglašeni dobitnici nagrade SFERA za 2008. godinu

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Re: Proglašeni dobitnici nagrade SFERA za 2008. godinu

Unread post by Zoran »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:
Zoran wrote:E, dobro je to... mogli bismo to na Rikonu napravit... oš bit u žiriju?
Pa da me se masakrira negdje na cesti kad se budem vraćao kući? :gori: Mislim da bi žiri za takvu stvar morao biti tajan. Al bilo bi to fora napravit.
Pa tebe sam pitao jer si snažan momak, ono, umorit će se dok te ne prebiju pa ostali članovi komisije stignu uteć. :kava:

Samo se postavlja pitanje - gdje naći još par manijaka koji bi čitali cijelu godišnju produkciju?

Možda najbolje regrutirati Sferin žiri, da iskali frustracije? :D
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Proglašeni dobitnici nagrade SFERA za 2008. godinu

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Zoran wrote:
SAMSUILUNOV OTAC wrote:
Zoran wrote:E, dobro je to... mogli bismo to na Rikonu napravit... oš bit u žiriju?
Pa da me se masakrira negdje na cesti kad se budem vraćao kući? :gori: Mislim da bi žiri za takvu stvar morao biti tajan. Al bilo bi to fora napravit.
Pa tebe sam pitao jer si snažan momak, ono, umorit će se dok te ne prebiju pa ostali članovi komisije stignu uteć. :kava:

Samo se postavlja pitanje - gdje naći još par manijaka koji bi čitali cijelu godišnju produkciju?

Možda najbolje regrutirati Sferin žiri, da iskali frustracije? :D
To bi im bila dobra psihološka relaksacija. Ionako su pročitali cijelu produkciju, pa kad već biraju najbolje, mogu usput i najgore. To im dođe kao terapija. Lijepo se posvađaju dok biraju najbolje i onda na vrhuncu večeri, umjesto da se napiju - ajmo sad pljuvat po idiotima koji nemaju pametnijeg posla nego pisat neke proljeve na kojima mi moramo gubit vrijeme. :D

A gle, ako njih izuzmemo, možemo u žiriju biti ti, ja i Mirko Cro Cop (mislim da pazinskog čovjeka). Ja sam snaga, ti si um, Mirko je moć. Zajedno bi bili nepobjedivi. Tko bi nam se mogao, znao i smio suprotstaviti? Nitko! Today Rikon, tomorrow whole Rijeka and okolica!!!
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Re: Proglašeni dobitnici nagrade SFERA za 2008. godinu

Unread post by davors »

Ova rasprava se razvija u ful simpatičnom pravcu... moramo nagovorit Sašu Papca da još nešto napiše...
*Istria is a state of mind*
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Re: Proglašeni dobitnici nagrade SFERA za 2008. godinu

Unread post by Zoran »

SAMSUILUNOV OTAC wrote: A gle, ako njih izuzmemo, možemo u žiriju biti ti, ja i Mirko Cro Cop (mislim da pazinskog čovjeka). Ja sam snaga, ti si um, Mirko je moć. Zajedno bi bili nepobjedivi. Tko bi nam se mogao, znao i smio suprotstaviti? Nitko! Today Rikon, tomorrow whole Rijeka and okolica!!!
U tom slučaju, odma počinjem uvježbavat bjež... ovaaj... trčanje.

Možemo imati i posebne nagrade: "za najgoru priču ikad nagrađenu na Istrakonu" i sl.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Proglašeni dobitnici nagrade SFERA za 2008. godinu

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

- Ja sam voljan biti u žiriju za dodjelu Svemirskog šljama, ali pod uvjetom da se ne zna službeno da sam u žiriju. Šit, sad će znati da jesam! Ništa, ajmo Samsung nas dvojica konstruirat vremensku mašinu, pa ovo sve ispočetka, ali ne na forumu. Može?
- Kako god ti kažeš.
- E, takvog te volim.
- Ma mrš, pederu!
- Šta ti meni marš? Zašto me odbijaš?
- Goni se tamo, reko sam, geje jedan!
- O đure jedno diskriminatorsko, tako mi se našao obraćat! Jel te tako mama odgajala, manjine te seksualne zatvorile u podrum i tri dana te silovale preobučene u frizerku iz Rumunjske, dabogda!
- Rusije.
- Svejedno!

Mda. Malo me ponijelo...
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Proglašeni dobitnici nagrade SFERA za 2008. godinu

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Zoran wrote:Možemo imati i posebne nagrade: "za najgoru priču ikad nagrađenu na Istrakonu" i sl.
To bi se moglo napraviti kad izađe deseta istrakonska zbirka, kao mala poslastica za jubilej. A možda ne bi bilo loše napraviti isto za desetu essekonsku zbirku. Tamo negdje 2084.

Zašto ne napraviti i izbor najbolje od nagrađenih pa joj dati neku posebnu nagradu?
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Re: Proglašeni dobitnici nagrade SFERA za 2008. godinu

Unread post by Zoran »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:
Zašto ne napraviti i izbor najbolje od nagrađenih pa joj dati neku posebnu nagradu?
Gdje je gušt u tome?
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Proglašeni dobitnici nagrade SFERA za 2008. godinu

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Sad kad to tako kažeš... zaboravite da sam to napisao, bio je to trenutak slabosti. Imam premalo šećera u organizmu, morat ću popapati neko slatko dijete. :klopa:

Nego što se tiče nagrade za najgore među nama. Pade mi na um da bi u imenu također trebala imati SF, kao i SFera. Pa mi pade na um da bi se mogla zvati Svemirska Fekalija, npr.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Re: Proglašeni dobitnici nagrade SFERA za 2008. godinu

Unread post by Zoran »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:Sad kad to tako kažeš... zaboravite da sam to napisao, bio je to trenutak slabosti. Imam premalo šećera u organizmu, morat ću popapati neko slatko dijete. :klopa:

Nego što se tiče nagrade za najgore među nama. Pade mi na um da bi u imenu također trebala imati SF, kao i SFera. Pa mi pade na um da bi se mogla zvati Svemirska Fekalija, npr.

Divna ideja.

Trebalo bi napravit skulpturu. Pitat ćemo nelchee ako može od fimo mase.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Proglašeni dobitnici nagrade SFERA za 2008. godinu

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Hmm, baš me zanima, kako će izgledati... Ako bude nešto dobro, onda će se ljudi početi truditi napisati nešto što će zaslužiti dobivanje takve nagrade.

Sad tvoj komentar...? :D
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Re: Proglašeni dobitnici nagrade SFERA za 2008. godinu

Unread post by Zoran »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:Hmm, baš me zanima, kako će izgledati... Ako bude nešto dobro, onda će se ljudi početi truditi napisati nešto što će zaslužiti dobivanje takve nagrade.

Sad tvoj komentar...? :D

Koliko ja vidim, neki ljudi se već odavno trude :vrag:
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Re: Proglašeni dobitnici nagrade SFERA za 2008. godinu

Unread post by Zoran »

Inače, Ire je bila online ali nije ništa komentirala.

Od kada ima dečka, nije ju više briga ni za Sferu ni za SF.


Izdala nas je. :(


Više nije geek. :(
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Proglašeni dobitnici nagrade SFERA za 2008. godinu

Unread post by Ire »

:P ire se cijeli božji dan zajebaje sa satnicom i nema vremena za vaše travestije! :P
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Proglašeni dobitnici nagrade SFERA za 2008. godinu

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Zoran wrote:
SAMSUILUNOV OTAC wrote:Hmm, baš me zanima, kako će izgledati... Ako bude nešto dobro, onda će se ljudi početi truditi napisati nešto što će zaslužiti dobivanje takve nagrade.

Sad tvoj komentar...? :D

Koliko ja vidim, neki ljudi se već odavno trude :vrag:
Nisi me razočarao! :uzdravlje: :D
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Post Reply