SferaKon 2008?

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

chichiriba
Ewok
Posts: 2
Joined: 21 Jan 2008, 02:48

SferaKon 2008?

Unread post by chichiriba »

Pozdrav.
Aleksandar Vjestica je. Imam prijedlog i pitanje u vezi Sferakona 2008:

Naime, prije 2 godine napravio sam ilustracije za licenciranu verziju pen and paper igre "Fallout" (Interplay), sada "eXodus" nakon prosloljetnog preuzimanja (skoro) kompletne Interplayeve fransize od kompanije ZeniMax/Bethesda.
Knjiga je netom objavljena, pa sam pomislio da bi u dogovoru s izdavacem i organizacijom Sferakona mogao organizirati prezentaciju knjiga na SferaKonu 2008.

Posto sam na sajtu konvencije vidio da je posljednji sadrzaj postan 2007-04-20, a znam SferaKon kao najjaci SF show na ovim prostorima (osim ako me dugo nije bilo...), pomislio sam da bih mogao organizirati takav dogadjaj pa izdavacu (http://www.gluttoncreeper.com/), kroz par dana predloziti tu ideju.
Moze li se stranica s novijim datumom staviti "under construction" kroz koji dan?

Sto se planira po pitanju organizacije/reklame SferaKona izdanja 2008. i svidja li vam se ideja?

Pozdrav,

Aleks
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: SferaKon 2008?

Unread post by Ire »

Aleks, bez panike :D
evo, stigao mi je tvoj mail danas i dobit ćeš odgovor na njega. obratio si se na pravu adresu.

što se sajta tiče, on se preko godine ni ne ažurira, a i nekim smo pregovorima (barem bili) da složimo novi sajt. ali o tom potom.

hvala na interesiranju i čujemo se preko maila.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: SferaKon 2008?

Unread post by LordShaper »

Upravo sam vidio tko je strani GoH ove godine i sad se osjećam kao neka frickin fangirl :zubo:

Richard Morgan, weee! :cheers: :cheers:
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
Post Reply