SFeraKon 2007. (20.-22.4.)

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

User avatar
nelchee
Pa'u 10. razine
Posts: 375
Joined: 06 Apr 2007, 09:46
Location: Avalon
Contact:

Unread post by nelchee »

heheh, drago mi je da su vam se svidjeli filmići :P
(glas na prvom klipu je moj :oops:)

Slip for the win! stvarno su valjali, baš bi ih rado opet poslušala.
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Unread post by Nazir »

Pa ono, mozd bi ja bio zainetersiran da proradim na svojoj filmskoj karijeri pa makar to bili spotovi :zubo: Vec imam iskustvo sa Sokolicevim "Pricama iz davnine" :blob: :drunken:
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Super, ima zainteresiranih! :blob:
Onda čim taj projektić krene u malo aktivniju fazu, javit ću vam tu na nosf....
Porto
Jedi Master
Posts: 226
Joined: 07 Jul 2005, 14:10
Contact:

Unread post by Porto »

niniane wrote:
SAMSUILUNOV OTAC wrote:@ Niniane

Kak se zove onaj lik što nas je zabavljao u subotu u sitne sate u holu? Onaj stand-up dude. Tip je legenda.
He goes by the name of Goran. As in "Goran i ne-Goran". Ali ne znam je li mu to pravo ime, ekšli. On je na Istrakonu imao stand-up comedy show u Bri-Innu (koji smo napustili zbog prezentacije spotova za "Izvršitelje - Zorane, o Zorane, vidiš li ti koliko je vjernost tvoje pastve... :shock: ) i bio je GENIJALAN, ljudi su mu rikavali od smijeha. I Seinfield bi se mogao sakriti pred njim (doduše, nikad nisam smatrala Seinfielda naročito duhovitim)
možete ga pratiti na njegovu blogu:

http://standup.blog.hr/

i sve si nešto mislim, ako se sad počne pripremati mogao bi nagodinu izvesti nekakve skečeve na temu SF-a :D
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Porto wrote:i sve si nešto mislim, ako se sad počne pripremati mogao bi nagodinu izvesti nekakve skečeve na temu SF-a :D
Da, da! :blob:

Na Istrakonu je pričao o koječemu - od klinaca iz vrtića do Supermana, Batmana, do LOTR-a....
Predobar je...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Porto wrote:
niniane wrote:
SAMSUILUNOV OTAC wrote:@ Niniane

Kak se zove onaj lik što nas je zabavljao u subotu u sitne sate u holu? Onaj stand-up dude. Tip je legenda.
He goes by the name of Goran. As in "Goran i ne-Goran". Ali ne znam je li mu to pravo ime, ekšli. On je na Istrakonu imao stand-up comedy show u Bri-Innu (koji smo napustili zbog prezentacije spotova za "Izvršitelje - Zorane, o Zorane, vidiš li ti koliko je vjernost tvoje pastve... :shock: ) i bio je GENIJALAN, ljudi su mu rikavali od smijeha. I Seinfield bi se mogao sakriti pred njim (doduše, nikad nisam smatrala Seinfielda naročito duhovitim)
možete ga pratiti na njegovu blogu:

http://standup.blog.hr/

i sve si nešto mislim, ako se sad počne pripremati mogao bi nagodinu izvesti nekakve skečeve na temu SF-a :D
ma da to je on bio
pa mi se znamo preko bloga
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Ja već sada imam jedan prijedlog (zapravo, dva) za idući Sferakon.
Zapravo, predlažem da Konfuziji ukrademo ideju (wickeddd!)

Ideja 1: E.A. Poe

Ideja 2: Irska mitologija

Dakle...

Posuđujmo!

Kradimo!

Volimo Slovence! :blob:
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Unread post by TB »

Za iduci SFerakon, fantasy je tema?
Natjecaj za iducu zbirku je fantasy prica...
Ove godine me malo zasmetalo na SFerakonu, (ali tek poslije) , sto nije bilo malo kao vise cyberpunk atmosfera , s obzirom na gosta tvorca cyberpunka. Bilo je puno vitezova. I ovako i onako ima dosta fantasyja. Fantasy viteske udruge kao da se mnoze kao gljive poslije kise. Ali za iducu godinu, predlazem da tema bas i bude fantasy, i da sve bude fantasy, fantasy do krajnjih granica izdrzljivosti fantasy fanova. A u to se fino uklapa Irska narodna glazba. :drunken:
Jos samo obezbijedite da se moze piti medovine u onim sivim hodnicima, i uza sve one vitezove, ETF ce postati fanasy dvorac. Hik! :drunken:
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

niniane wrote:Namjeravamo, samo što je frendica s kojom bih se bacila u to trenutno very zaposlena pokušajima da diplomira u jednom vrlo određenom roku....
Tako da skupljam ideje i dobrovoljce za trenutak kad ću doći i reći "Ajmo!" :D

Ona ti je inače Izvršiteljica iz spotova za "Izvršitelje", ne znam jesi li uočio. Nije bila na Sferakonu (e da si došao na Istrakon, onda bismo možda već imali neki konkretniji odgovor...:P ) - e da, i pleše (ili je plesala, nisam ziher traje li to još) u Irish Maidenu.
da, da, da mislim da sam jednom plesao s njom :)
nema me.
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

meni bilo zakon,samo da nisam morao radit,ovako sam propustio skoro cijelu subotu
sorry zbog gramatike
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

TB wrote:Ali za iducu godinu, predlazem da tema bas i bude fantasy, i da sve bude fantasy, fantasy do krajnjih granica izdrzljivosti fantasy fanova. A u to se fino uklapa Irska narodna glazba. :drunken:
Jos samo obezbijedite da se moze piti medovine u onim sivim hodnicima, i uza sve one vitezove, ETF ce postati fanasy dvorac. Hik! :drunken:
Da! Ȓitaš mi misli! :uzdravlje:

Meni je irska glazba vrlo, vrlo asocijativno vezana za fantasy... A i inace sam vise fantasy girl nego sf girl...
I medovina.... Jao, njam! :drunken:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:? pa da baš sve bude fantasy, tu se ne slažem ...

nemoj zaboraviti da nisu svi ljubitelji fantasyja .. ja sam već ove godine dobijala prigovore da ima previše fantasyja, a premalo SF-a. i s tim se slažem.

kao što sam se zalagala do sada, i dalje se zalažem da bude od svega ponešto. jedino tako možeš pokriti svačiji ukus.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Ja se slažem s Ire. I predlažem da za sljedeći SferaKon pozovete Vladu Å eksa, tako da i horor bude zastupljen! :D
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Unread post by TB »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:Ja se slažem s Ire. I predlažem da za sljedeći SferaKon pozovete Vladu Å eksa, tako da i horor bude zastupljen! :D

I Milana Bandića... da ga se zamijeni androidom- kopijom po svemu, osim po politici upravljanja gradom.
Post Reply