FER i prijevozna sredstva

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Dakle, još jednom hvala Bahodu (i Nimrod) koji su mi dali savjete kako do?i do FERa autom. Ali nažalost nisam uspjela prakti?ki upotrijebiti vaše naputke, jer si ih nisam, jeli, odmah sejvala :oops: (kao, jeli, "ima vremena"), a onda je, jeli, NOSF pao. Ali dobro, ionako nitko od Slovenaca nije došao autom, osim mojeg dragog, koji je samo bacio oko na kartu Zagreba i došao bez ikakvih problema i lutanja. :shock: Stvarno su mi fascinantni ljudi sa dobrom orientacijom - ja sam se skoro izgubila dolaze?i pješke sa Glavnog kolodvora. Ali nema veze - ima i gorih od mene! :lol: Fino ja kao turist sa isprintanom kartom i pitam jednu tetu gdje sam sada na karti i kako do?i do FERa, teta gleda kartu, gleda okolo, konta, konta: "Paaaaa... vi ste na Miramarskoj, a ova Unska vam je tamo." i pokaže prema Lisinskom. :lol: Na trenutak sam joj povjerovala ali onda mi ipak nešto nije štimalo i ?opim ja nekog stri?eka, a on meni uzima kartu iz ruku: "Je gospodi?na, morate si okrenuti kartu. FER vam je iza one zgrade... Ma uostalom - vidite onu žutu tendu tamo? To vam je kafi? od FERa." :ocasion: I tako se nisam izgubila. :flower:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:lol: tak je, nikad tete pitat za smjer
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Ja sam doĹživio gotovo istu sudbinu kao i Tanja. Isto nisam odmah sejvao, ali meni se dogodila ?udna stvar. Ako odete na tehnikalije, vidjet ?ete jedan moj post od 20. 4. To je u vrijeme kad je NOSF bio [?]atdavniran. Nemam pojma kako sam uspio do?i ovdje, ali kad sam ve? bio, odmah sam si sa?uvao Bahodove upute i bez problema na[?]ao FER. :dontknow:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Da. Hm. Ne znam dal da priznam ili ne. :oops: Ajd, kad sam ve? krenula. I ja sam negdje oko tog datuma (ne znam to?no koji je bio, ali je vjerojatno bio baš 20.4.) došla slu?ajno na NOSF u gluho doba no?i, napola spavaju?i, ali si eto! nisam sejvala prometne upute, jer sam pomislila "okej, NOSF proradio, meni se spava, budem sutra". E, kriva logika. :oops:

btw, SAMSUILUNOV OTAC - jesmo li se nas dvoje upoznali na Sferakonu? Vjerojatno ne, ha? :( Moramo se jednom upoznati, da dignemo ?ašicu na naše zgode i nezgode povezane sa NOSFom. :uzdravlje: :mrgreen:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

SAMSUILUNOV OTAC je osoba s kojom sam te pokušavala povezati da ti se potpiše u knjigicu :x
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

@SO aj bar jednom nisu moje rije?i oti[?]le u vjetar
@Tanja vi[?] da sam se sjetio ili ti mogao sam ti uputstva mailati
sve u svemu drago mi je da sam bio od, barem male pomo?i

:uzdravlje:
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Ire wrote:SAMSUILUNOV OTAC je osoba s kojom sam te pokušavala povezati da ti se potpiše u knjigicu :x
Ah, dovraga i bestraga! :x
Ma dobro, ne?emo sad suze roniti. Drugi put. :uzdravlje:

@Bahod - koristit ?e tvoja uputstva za slijede?u godinu, kad ?e - barem se nadam - Slovenci malo masovnije do?i na Sferakon. :mrgreen:
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

@ Tanja
Jel tvoj muĹž moĹžda drĹžao predavanje o cyberpunku, a ti si na kraju dijelila primjerke Neskon?nosti? Ako su odgovori potvrdni, onda smo se vidjeli. Ja sam bio onaj tip [?]to je sjedio odmah do tebe u Ĺžutoj jakni. Meni si prvom dala primjerak. Ako je to to.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

@ Bahod
Stari, upute su ti prva liga! Trebao bi otvoriti agenciju za izradu uputa dezorijentiranim posjetiteljima Zagreba! :mrgreen: :mrgreen:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Muž. :lol: Nije (još) muž, ali dobro - to je to. :headbang: Što si tako nevoljko uzeo Neskon?nost od mene, ja kažem "na slovenskom je", a ti "aaaaaa, dobro" kao da ?eš ga baciti u sme?e ako ga ne?eš razumijeti. :lol: (Šalim se. Jel ti OK fanzin? A "muževo" predavanje ti je bilo dobro? Iskreno, meni je bio pomalo dosadan, ali zato jer sam to predavanje slušala ve? tre?i put. :dontknow: )
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Prvo moram re?i da sam iznenadio sam sebe, jer kad su one cure rekle tvome muŞu/de?ku/ljubavniku da moŞe govoriti na slovenskom, potonule su mi sve la?e. Ali, nekim ?udom uspio sam razumjeti devedeset posto onoga [?]to je rekao. A onda kad si mi dala Neskon?nost, iza[?]ao sam van i sjeo tamo kod Žiljka i, ?udo jedno, ?itao sam ga gotovo bez problema! Prvo sam pro?itao onaj teskt o Kingu.
Ina?e, ?asopis je guba! Odli?na kvaliteta i ne brini se, nisam ga bacio. Stoji mi na polici s knjigama s ostalim ovogodi[?]njim sferakonskim suvenirima. ?ovje?e, jo[?] ?u nau?it slovenski! E, onda vam nema spasa, jer kad vam po?nem slati pri?e... Al do tada ?e pro?i jo[?] koje desetlje?e.
Uglavnom, da skratim pri?u - :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ove godine sam ne[?]to kilavio [?]to se ti?e upoznavanja s ljudima. Na godinu to moram ispraviti.

Kad smo ve? kod toga
@ svi na forumu
Jel tko od vas bio me?u onima [?]to su se natjecali u petak u jedenju [?]tapi?a i plesanju itd?
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Super! Drago mi je da si razumio predavanje a i autoru ?lanka o Kingu ?u poru?iti da si prvo ?itao njega, sigurno ?e se oduševiti. :headbang: Ina?e, aj mi daj preko PM-a svoju adresu da ti krajem 6. mjeseca pošaljem drugi broj - bit ?e unutra ve?i ?lanak o Kingu (isti autor). :; Pa da što prije nau?iš slovenski, da dobijemo koju pri?u iz inozemstva. :headbang:
Hvala ti na pohvalama, druge godine (ili možda nekom drugom još skorijom prilikom) idemo definitivno nešto zajedno popiti. :uzdravlje:
Post Reply