SFeraKon 2006 (21. do 23. travnja)

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

User avatar
4/\/I)`/
Puppeteer
Posts: 145
Joined: 16 Apr 2005, 01:39
Location: Astralna špilja.
Contact:

Unread post by 4/\/I)`/ »

Kakvu vrstu pomo?i trebate ?
>tj. [?]to treba raditi?
Nakon sto smo transhumirali Velebitom, susreli smo se oci u oci groznom transgresijskom diskrepancijom, kojeg li akcidenta! Zbog horibilnog gigantizma imisije nodalnih tiranopolisa , ekocid je bio negligentno neizbjezan...
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Pa ja si razmisljam o tome da nekako pomognem, problem je u tome sto ne znam sto bih radio...

edit: Nije li Swanwick bio gost i prosle godine, ili sam ja nesto pobrkao
nema me.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Pham Nuwen wrote:Pa ja si razmisljam o tome da nekako pomognem, problem je u tome sto ne znam sto bih radio...
To je najmanji problem.
Pham Nuwen wrote: edit: Nije li Swanwick bio gost i prosle godine, ili sam ja nesto pobrkao
Ne, lani je bio Iwoleit.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Pa ja si razmisljam o tome da nekako pomognem, problem je u tome sto ne znam sto bih radio...
nemaš problema, mi ?emo ti na?i što da radiš :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

eh, da Iwoleit...
nemaš problema, mi ?emo ti na?i što da radiš
tog se i bojim, tocnije mozda mi se nece svidjeti ono sto mi nadjete...

edit: a i nisam siguran da bih to dobro obavio...
nema me.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

gle, sigurno ne?eš radit nešto što ne želiš jer tako sto posto ne?eš posao dobro obavit.

ja ti mogu ponuditi par prijedloga pa ti odaberi.

na nesre?u, nestao je izitpajnov koristan (!?!) post o tome ?ega uvijek fali na sferakonu glede ljudstva.

- možeš biti mali od palube, dakle potr?ko, odgovoran za sve one sitnice koje se na?u usfaliti baš u trenutku kad ih zatrebaš
- možeš se obvezati pratiti cijeli program i davati izvještaje biltenuši
- možeš napraviti bilo koju to?ku programa: predavanje, prezentaciju, nagradnja?u, neko natjecanje, radionicu, performans, ma kaj god, smisleno dakako
- možeš tražiti nekog tko bi radio neku to?ku programa
etc

ako si iskreno zainteresiran, pošalji mi mail na ire (at) sfera.hr pa ?emo dogovoriti nešto.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Ire wrote:gle, sigurno ne?eš radit nešto što ne želiš jer tako sto posto ne?eš posao dobro obavit.

ja ti mogu ponuditi par prijedloga pa ti odaberi.

na nesre?u, nestao je izitpajnov koristan (!?!) post o tome ?ega uvijek fali na sferakonu glede ljudstva.

- možeš biti mali od palube, dakle potr?ko, odgovoran za sve one sitnice koje se na?u usfaliti baš u trenutku kad ih zatrebaš
- možeš se obvezati pratiti cijeli program i davati izvještaje biltenuši
- možeš napraviti bilo koju to?ku programa: predavanje, prezentaciju, nagradnja?u, neko natjecanje, radionicu, performans, ma kaj god, smisleno dakako
- možeš tražiti nekog tko bi radio neku to?ku programa
etc

ako si iskreno zainteresiran, pošalji mi mail na ire (at) sfera.hr pa ?emo dogovoriti nešto.
ili se vidimo sutra na sferi... valjda cu doc sutra...
nema me.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ire wrote: izitpajnov koristan (!?!) post
Da, i mene je iznenadilo. Starim, popušta mi koncentracija, moram se malo pripaziti jer ina?e, ode reputacija u vražju mater :x
User avatar
4/\/I)`/
Puppeteer
Posts: 145
Joined: 16 Apr 2005, 01:39
Location: Astralna špilja.
Contact:

Unread post by 4/\/I)`/ »

I ja mislim da ?u svratiti, najvjerojatnije sutra, samo neka mi netko opi[?]e zgradu...
Nakon sto smo transhumirali Velebitom, susreli smo se oci u oci groznom transgresijskom diskrepancijom, kojeg li akcidenta! Zbog horibilnog gigantizma imisije nodalnih tiranopolisa , ekocid je bio negligentno neizbjezan...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

adresa ti je IV. Podbrežje 5, ali možeš u?i i u III. Podbrežje

niska zgrada, ispred se nalazi malo parkiralište, s desne su strane 2 klupice i ne?ija bista

na zgradi su dvoja vrata - u?eš na desna jer je nalijevo komp. igraonica. kad u?eš u samu zgradu, ideš na vrata lijevo - tu smo mi

:uzdravlje:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

U istoj gra?evini je do nedavno bila ambulanta Kajzerica.

Dakle, kad zaluta[?], pitaj gdje je STARA ambulanta Kajzerica (postoji i nova, na novoj lokaciji, ali tu ne traĹži[?]).
the_ghost
Ewok
Posts: 36
Joined: 08 Feb 2006, 14:01
Location: Zagreb

Unread post by the_ghost »

Ali ima[?] vremena biti tamo?
Nestao je post u kojem kazem da nemam vremena biti tamo nazalost, petkom sigurno, a niti cjelu subotu, zato sam i propustio zadnji (ili zadnja dva) sferakon...[/b]
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

4/\/I)`/ wrote:I ja mislim da ?u svratiti, najvjerojatnije sutra, samo neka mi netko opiše zgradu...
Image
Ina?e, ne moraš do?i prerano, ljudi se skupljaju definitvno tek poslije 20:30. Ima i prije toga ekipe, ali su to samo glasni i ne pretjerano suvisli nerdovi. Doduše, ako tražiš Žareta i pitaš "gdje su Izitpajn, Irena, Petra, Mihaela itd." možda ?ak i ostvariš neku po?etnu komunikaciju.
User avatar
4/\/I)`/
Puppeteer
Posts: 145
Joined: 16 Apr 2005, 01:39
Location: Astralna špilja.
Contact:

Unread post by 4/\/I)`/ »

Ok, hvala, bila sam ve? u PodbreĹžju, samo nisam bila sigurna za zgradu. Vjerujem da ?u do?i ipak malo ranije od 20:30h, ostati do ~20:45 jer ?u se morati poĹžuriti na trening koji po?inje u 21h ([?]print preko mosta);
:D
Nakon sto smo transhumirali Velebitom, susreli smo se oci u oci groznom transgresijskom diskrepancijom, kojeg li akcidenta! Zbog horibilnog gigantizma imisije nodalnih tiranopolisa , ekocid je bio negligentno neizbjezan...
Post Reply