Parsek 93

PARadoksalno SEKularno glasilo Društva za znanstvenu fantastiku SFera

Moderator: Dagi

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

gle sferine su stranice malo u kaosu, zahvaljujući meni jer nemam vremena, a Dagi je mijenjao adresu za Parsek te mi i rekao koju da stavim, al ja to nisam zapisala i usput zaboravila :dontknow:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Aj dobro... :x Što bi reko onaj crnac iz Asteriksa, "Ko 'adi, taj i g'eši"...
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Unread post by ratchet »

na kraju se vrtimo u krug, ali ipak ako može stavite na sferine stranice kontakt za parsek za sve one koje zanima a ja ću poslati mail dagiju
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Unread post by ratchet »

moš mislit, pod kontakt dagi nema mail adrese samo web stranica parseka što znači opet sam na početku
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Pa pošalji mu onda PM preko foruma.
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Tomislav Sakic »

dagi (at) nosf.hr, nije li to mejl mu?
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

S obzirom na nefunkcionalnost priloženog e-maila, predlažem da mi pošalješ PM (private message) na ovom forumu, pa možemo dogovoriti daljnju suradnju.
ratchet wrote:Na koji se to način dobivaju primjerci?
Osobnim uručivanjem ili poštom na adresu dostavljenu uredniku.
ratchet wrote: I uopće s obzirom da je Parsek deklariran kao časopis za objavljivanje priča hrvatskih autora na koji se način i po kojem kriteriju objavljuju priče u njemu.
Za prvu silu, ovdje je izjava o uređivačkoj politici, ali vjerujem da Ti je već poznata:
http://www.sfera.hr/parsek/br71/uvodnik.html
ratchet wrote: Hoću reći NOSF je jasan, upute za slanje su tu, kome i kako ali na stranicama Parseka nema ni riječi o tome, što je uz zaostatak u uwebljivanju koji je strašno frustrirajući za nas daleko od Zagreba, veliki minus po meni.
Mislim da je ovim manje-više odgovoreno na Tvoj upit. I da, što se tiče kriterija objavljivanja, u "Parseku" se načelno ide sljedećim kriterijem: red etabliranih autora, red novaka. No, nema jamstva hoće li neki tekst biti objavljen ili ne: to je diskrecijska odluka urednika (tj. moja), kao - u ostalom - i u svakom drugom glasilu. Ako je tekst dobar, onda ide, ako nije, može ga se pokušati spasiti (što onda generira korespondenciju urednik-autor), a ako nije ni za spašavanje, ide u koš. Tako je svugdje.
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Unread post by ratchet »

Hvala na odgovoru, sad i ostali koje to zanima imaju informaciju ispred sebe bijelo na plavom
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Tomislav Sakic wrote:dagi (at) nosf.hr, nije li to mejl mu?
a ti cesto visis na nosf.hr?
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Tomislav Sakic »

Ne znam, ali na taj sam mejl pisao Dagiju kad je iasao zadnji Parsek, i radio je. Elem, pa sam covjeku napisao koji mu je mejl. Sad, zakaj nema sluzbenog mejla Parseka na SFerinoj domeni, tko sam ja da kazujem o tome.... A na forumu sam svaki dan, fala na pitanju, samo kaj sam najcesce saam :D



(ps. web-sajtove ne vizitam, jer su mi spori za moj real-time :kava: Ni ne sjecam se kako izgleda glavna stranica NOSF-a, a kamoli da nije na .hr, nego na .net... Nikad ne mogu naci link na Forum, pa ovamo dolazim preko SFerine stranice :dontknow: )
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

(ps. web-sajtove ne vizitam, jer su mi spori za moj real-time :kava: Ni ne sjecam se kako izgleda glavna stranica NOSF-a, a kamoli da nije na .hr, nego na .net... Nikad ne mogu naci link na Forum, pa ovamo dolazim preko SFerine stranice :dontknow: )
:x :x :x :x :x :x

e link ti nemre bit veći!
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Al je tolko kamufliran u šarenom da i meni treba vremena, a ja znam gdje je...
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Unread post by Milena »

Izitpajn wrote:Al je tolko kamufliran u šarenom da i meni treba vremena, a ja znam gdje je...
Ma kaj ste svi navalili, meni su novi linkići baš fora... jedino mi onaj roza zubić izgleda malo perverzno... ali možda je to zbog rada na priči za B(l)udućnost... :angel:
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:D to je OKO
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply