Uwebljivanje Parseka

PARadoksalno SEKularno glasilo Društva za znanstvenu fantastiku SFera

Moderator: Dagi

Èitate li Parsek na webu?

Da
10
71%
Ne
4
29%
 
Total votes: 14

User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Uwebljivanje Parseka

Unread post by Izitpajn »

Htio bih re?i da, zbog seobe u stan bez telefona, a time i bez interneta, do daljnjeg više ne?u mo?i stavljati Parsek na web i da se zbog toga traži dobrovoljac koji bi taj posao obavljao umjesto mene. Rije? je o oko sat-dva posla po broju i ne treba znati previše HTML-a.

Selim se u subotu za pet dana i do tada planiram riješiti zaostatke (zadnji broj je pod upitnikom), a nakon toga...
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Hm, poziv vrijedi od broja 85, ili retroaktivno i za 83 i 84?
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Hm, nisam se (jo[?]) konzultirao s uwebiteljem, no rekao bih - retroaktivno.

'Ajde, 'ajde, ljudi, pa nije to toliki posao!
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Broj 83 je doma više-manje napravljen i ?eka da ga se uploada (ne znam zašto ve? nisam, ovo sam tek ju?er otkrio), a ako mi Dagi pošalje brojeve 84 i 85 i njih ?u napraviti sutra (slobodan sam cijeli dan). Sve što ostane nenapravljeno nakon subote, kad selim, morat ?e netko drugi. Do sljede?e seobe u stan s telefonom ili nekog novog radnog mjesta koje ima internet vrijedan spomena, što s trenutnim nije slu?aj.
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Izitpajn wrote:Do sljede?e seobe u stan s telefonom ili nekog novog radnog mjesta koje ima internet vrijedan spomena, [?]to s trenutnim nije slu?aj.
Zar sad kad ulazimo u Europu postoji radno mjesto bez interneta?
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Uwebljivanje Parseka

Unread post by Izitpajn »

Nego, sad sam ovo (ponovo) otkrio pa da poguram anketu u prvi plan ;)
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Uwebljivanje Parseka

Unread post by ratchet »

Dobro mislim da je sad svima jasno da želimo Parsek na webu. Međutim što je sad najnovije po tom pitanju uwebljivanja s obzirom da još uvijek nema dosta brojeva na webu. S obzirom da sam čuo da Dagi namjerava još i pojačati ritam, odnosno da bi 100 broj trebao biti na Sferakonu, to će značiti još veći zaostatak. Za nas koji ne živimo u Zagrebu i nismo u mogučnosti doći do tiskanog primjerka web je jedini naćin da čitamo Parsek.
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
Post Reply