Radionica kreativnog pisanja horror pripovijetki

Razgovori ugodni o udruzi, prostoru, tračevima i svemu ostalome ...

Moderator: niniane

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Radionica kreativnog pisanja horror pripovijetki

Unread post by Ire »

Društvo za znanstvenu fantastiku SFera organizira radionicu kreativnog pisanja horror pripovijetki, koja s radom po?inje u utorak, 22. studenog u 19.30 sati, u prostorijama Društva na Kajzerici. Sudjelovat ?e i poznati autori hrvatske znanstveno-fantasti?ne književnosti poput Darka Macana, Dalibora Perkovi?a, Tatjane Jambrišak i Gorana Konvi?nog.
Radionica je besplatna, a trajat ?e pet tjedana i to svakog utorka od 19.30 do 21.30 sati.
Zainteresirani za sudjelovanje mogu na e-mail adresu radionica(a)sfera.hr poslati svoju pripovijetku horror tematike zajedno sa svojim podacima ili jednostavno do?i u ulicu III. Podbrežje 5, s isprintanom pripovijetkom.

http://sferakon.blog.hr/arhiva-2005-11.html#1620400708

:uzdravlje:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Macan dolazi sutra??? Mene je strah???? Da li to znaci da sutra moramo donijeti neku horror pripovjetku ili......

Mogu li ja svejedno donijeti neku svoju pricu ( nije horror ) da ju ostali procitaju ili.....
nema me.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Daklem, radionica je po?ela (s malim zakašnjenjem). Odradili smo jedan round robyn (sad zbilja više ne znam koji je spelling to?an) i pri?e ?emo u nekoj budu?nosti staviti na forum. ubrzo, nadam se.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

e ovaj, kome da ja šaljem onu pricu koju sam izvukao?????
nema me.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

meni radionica(a)sfera.hr
sorry nisam uo?ila pitanje prije...
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Post Reply