SFerin sajt

Razgovori ugodni o udruzi, prostoru, tračevima i svemu ostalome ...

Moderator: niniane

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

SFerin sajt

Unread post by Ire »

sferin sajt mi je .. neorganiziran, razbacan, da je amaterski složen vidi se iz aviona (to nije kritika tebi, izitpajne, znam da radiš najbolje što znaš i možeš), pa se pitam bi li se to moglo nekako srediti?

nije potrebna neka velika stru?nost, barem glede dizajna .. malo sam prošvrljala oswd-om i pronašla par zanimljivih dizajneva. npr.:

*evolver
The Konstrukt
Tetris
Interpol
Cutting Corners
Greenday

ako vam se ne svi?a nijedan gore ponu?eni dizajn (a svi?a vam se ideja promijene istog), na oswd-u ima još toga .. pregledala sam 16 od 103 stranice, pa vi vidite ..

ina?e, ako se ?lanovi slože oko promijene dizajna, dobrovoljno se javljam pomo?i izitpajnu da prebaci sadržaj :iconbiggrin:
Instant Geek. Just Add Coffee.
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

A bome bismo mogli sloziti i CMS... Vise jednom... :)
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

ire wrote: sferin sajt mi je .. neorganiziran, razbacan, da je amaterski složen vidi se iz aviona (to nije kritika tebi, izitpajne, znam da radiš najbolje što znaš i možeš)
Je, kritika je, ali dobro.
ire wrote:ina?e, ako se ?lanovi slože oko promijene dizajna, dobrovoljno se javljam pomo?i izitpajnu da prebaci sadržaj
?lanovi se nemaju što slagati oko dizajna, nego samo oko izvršitelja. Onaj tko je zadužen za sajt radi onako kako može i misli da treba, a natje?aj za svakoga tko misli da može bolje je permanentno otvoren. Što se ti?e prebacivanja sadržaja, hvala na pomo?i, ali meni se to ne da raditi. Jedan, iako ne i jedini, razlog je taj što sam na netu preko modema i ne da mi se provoditi previše vremena on-line. Drugi, važniji razlog je taj što mi se ne da, to?ka. Ako ti imaš volje i vremena, samo daj.
BerislavLopac wrote:A bome bismo mogli sloziti i CMS... Vise jednom...
A tko je ono rekao da ?e to napraviti?
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

Izitpajn wrote:
BerislavLopac wrote:A bome bismo mogli sloziti i CMS... Vise jednom...
A tko je ono rekao da ?e to napraviti?
Hence the smiley...

ovih dana mi je fakat totalni krkljanac. Ali mozda bi se nesto dalo napraviti...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

naj se ljutit izitpajn :(
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply