Baza podataka domaćeg SF-a na SFera.hr

Razgovori ugodni o udruzi, prostoru, tračevima i svemu ostalome ...

Moderator: niniane

User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4026
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Baza podataka domaćeg SF-a na SFera.hr

Unread post by Izitpajn »

Može li se ovo nekako složiti? Generalno, u bilo kom obliku, što se mene tiče, ja mogu odmah početi raditi abecedni popis na stranici, ali ako bi bilo relativno jednostavno napraviti nekakvu filtrabilnu i sortabilnu bazu, zašto ne? Generalno, ako bi *cough*netko*cough* mogao složiti neki interfejs, pa ću lagano ubacivati stvari. Ali ako nije trivijalno složiti, onda može i obični popis.

Čisto da dodatno pojasnim, PRAVA ideja od koje mi se ovo mota po glavi, je da linkam rejtinge s Goodreads.com, pa možda za početak ne bih uopće stavljao ono što nije tamo, no to su već tehnikalije.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4026
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Baza podataka domaćeg SF-a na SFera.hr

Unread post by Izitpajn »

Okej, traži se tehnička pomoć. Ono što sam uspio je kako dobiti informaciju od Goodreadsa. Ono što ne znam je kako tu informaciju staviti na web.

Konkretno, kako iz ovoga izvući ratings_count i average_rating:

Code: Select all

{"books":[{"id":50019613,"isbn":"0441172717","isbn13":"9780441172719","ratings_count":296,"reviews_count":725,"text_reviews_count":17,"work_ratings_count":683655,"work_reviews_count":1187175,"work_text_reviews_count":19081,"average_rating":"4.23"}]}
Inače, na sfera.hr je instaliran plugin GoofReviews koji navodno ima veze s ovim.
Post Reply