Video killed the radio star

Razgovori ugodni o udruzi, prostoru, tračevima i svemu ostalome ...

Moderator: niniane

User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Video killed the radio star

Unread post by Izitpajn »

Evo baš slušam PISB i mislim si, zašto mi nemamo nešto takvo? Ono, radio-emisiju o SF-u na nekom lokalnom radiju. Sat vremena, od toga 10 minuta muzika, 10 minuta reklame, 40 minuta čiste emisije; nešto vijesti, možda 10-15 minuta gosta u studiju. Sat-dva pripreme za skidanje vijesti s interneta, možda 5-10 minuta čitanja nekog teksta... Dalo bi se izvesti.

Problem je jedino uvući se na neki radio, ali caka je da ih ima puno i neki bi valjda bili zainteresirani. Ono, ima ih milijun u blizini, ako ne 101, onda možda Sljeme, Antena, Plavi, HR2, Zagrebački ili kako se već zove, Antena, Cibona, Zaprešić, RVG... Zna li itko ikoga s bilo koje od tih stanica?

Pogotovo što nailazi Eurokon pa bi em lakše dobili emisiju (valjda), em bi pomoglo Eurokonu.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Video killed the radio star

Unread post by Xaotix »

To bi se dalo ugurat negdje pod kulturu...

E sad, koliko bi to bila interesantna tema urednicima s obzirom da su sve radio stanice osim Radio Studenta komercijalne? SF filmova u kinima fala bogu ima, ima i novih romana, pa bi to moglo pokriti dio emisije, a ostatak ostaje fanovima, događajima (ima i njih) reklamiranju konova.

Jel se javio netko s vezama u novinarstvu tko bi malo ispipao teren?
Randomness is strong with this one!
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Video killed the radio star

Unread post by Izitpajn »

Nije se javio nitko. A ja zapravo i nisam mislio na turboiberkomercijalne stanice, nego da se uvučemo na neku lokalnu koja zapravo nema čime popuniti program. Možda Sljeme ili HR2 ili slično.
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: Video killed the radio star

Unread post by Sandman »

Probaj Radio Student.
Ako imate kojeg studenta u SFER-i da se ubaci tamo.
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Video killed the radio star

Unread post by Izitpajn »

Radio Student je interno vježbalište gdje studenti FPZ-a odrađuju praksu, a takvih nemamo.
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: Video killed the radio star

Unread post by Sandman »

Izitpajn wrote:Radio Student je interno vježbalište gdje studenti FPZ-a odrađuju praksu, a takvih nemamo.
Od desetak mojih prijatelja koji su godinama bili na Studentu nijedan nije studirao na FPZ-u. Jedino ako se nešto nije promjenilo.
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
Post Reply