Odo' ja...

Razgovori ugodni o udruzi, prostoru, tračevima i svemu ostalome ...

Moderator: niniane

User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Odo' ja...

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Šta je ovo? Masovni odlazak s foruma? :zbunj:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Re: Odo' ja...

Unread post by Zeljko »

ma kakav odlazak sta ti je
bit cu ja radnim danima od 9 do 5 tu
:D
i kad nabavim USB kabal od 5 metara bit cu po potrebi vikendom :occasion9: necete se lako rijesiti mene
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Odo' ja...

Unread post by writer16 »

a o kakvoj on to REPUTACIJI govori?? sad kad je otišao da ga fino lijepo istračamo ko prave babe...... :vrag:
tj kakvoj to NEGATIVNOJ reputaciji on govori?? molim detalje,sve informacije,sve......hvala :kava:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Odo' ja...

Unread post by Izitpajn »

Prijatelji, geekovi, NOSF-ovci,

dobar dan.

Kao prvo, koj' ste vi fakin' luzeri :x Jedino se Irena normalno ponijela s onim "Koji vam je kua, ljudi, pa nije umro!" (iz sjećanja, ne da mi se klikati, skrolati, i citirati).

Kao drugo, da, opet Irena, je bila u pravu. S onim "Svi se oni vrate". Ali to pripisujem slučajnosti, a ne dubokom poznavanju karaktera. Ipak je to Irena. Mislim, kuoš, ono, ne? :P Dakle, htio bih sada malo izigravati Sanadera i reći da je akcija mog povlačenja s forumá (množina, jel se ovako piše naglasak? Jel se ikako piše naglasak?) polučila potpuni uspjeh. Naime, prije nego što sam došao svijesti znalo bi se događati da provedem nekoliko sati švrljajući po nekoliko foruma na kojima sam bio redovan, ona, kad bih njih ispucao, onda bih išao tražiti druge na kojima sam bio rjeđe, onda, kad bih i to ispucao, onda bih na Guglu tražio nove, a onda bih opet krenuo s onima koje sam posjetio prije sat vremena, da vidim ima li na njima što novo. I tako u krug. Sa zadovoljstvom bih htio izjaviti da je takvo ovisničko ponašanje u ova četiri mjeseca u potpunosti prestalo i da sam sada spreman nastaviti s korištenjem interneta na umjereniji i odgovorniji način. Na primjer, u jednom trenutku sam shvatio da sam vrijeme koje sam prije provodio po forumima nadomjestio vremenom provedenom na Wikipediji. Dakle puno korisnije. U međuvremenu sam pročitao jednog MacLeoda i "Božju jednadžbu", a bližim se i kraju "Sundivera", što je više nego što sam pročitao u zadnje dvije godine. A na NOSF se vraćam jer moram biti prikačen negdje.

Kao drugo A (ili B, ako je ono prvo bilo A), i dalje ću ostati maknut sa svih ostalih foruma, jer je u suprotnom akcija "Sablja" bila uzalud, tako da se sad oslonite na nekog drugog da vam pribavlja tračeve iz susjednih zemalja i susjednih foruma.

I, kao treće, lijepo molim admine da ZAKLJUČAJU OVU TEMU jer mi se ne da opet čitati hvalospjeve i slinjenje i bacanje ružinih latica pred Povratnika. Mrzim gledati kad se ljudi koji su mi okej ponašaju kao... Štajaznam, fali mi sad izraz...

Kao četvrto, pri čistoj pameti i zdravoj savjesti... ne, obrnuto... ili ne... bih htio izjaviti da se osjećam sposobnim i spremnim ponovo preuzeti svoje dužnosti kao administratora i moderatora, pa ako Mudro Vodstvo ovog foruma misli da sam dostojan, dozvoljavam im da me pomažu odgovarajućim dozvolama kako bih mogao i dalje doprinositi... i tako dalje, shvatili ste poruku.

Ima jedna administratorska sitnica koju bih jako htio napraviti, a koju vi nikako da napravite. Možda ne odmah, možda ću čekati sljedeći povod, ali siguran sam da će doći prije ili kasnije.

Toliko od mene.

I ZAKLJUČAJTE OVO PRIJE NEGO ŠTO BUDE PREKASNO!

P.S. Sjećate se onih puzzli koje sam tražio dva mjeseca po Hrvatskoj, Srbiji i Bosni? Na kraju sam ih nabavio preko Beograda i specijalizirane SF kurirske službe (još jednom hvala, Uglib ;) ). A onda sam ih jučer vidio na polici u Turbolimaću. Iako su mi onomad izričito rekli da ih nemaju u planu nabavljati
User avatar
buco
Jedi Master
Posts: 206
Joined: 30 Sep 2008, 20:46

Re: Odo' ja...

Unread post by buco »

Izitpajn wrote:... bih htio izjaviti da se osjećam sposobnim i spremnim ponovo preuzeti svoje dužnosti kao administratora i moderatora,...
Ovo ti je orginalno! :vrag:
Ni manje n više nego admin... :x
Izitpajn wrote:Ima jedna administratorska sitnica koju bih jako htio napraviti, a koju vi nikako da napravite.
Neznaju oni...što ćeš. :vrag:

Ne razumijem, zar je baš bitno da si admin, nemože nešto manje? Recimo kao niniane. :scratch:

Pozdrav
Pisanje priče me podsjeća na pisanje programa u asembleru !
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Odo' ja...

Unread post by niniane »

Izitpajn wrote:I, kao treće, lijepo molim admine da ZAKLJUČAJU OVU TEMU jer mi se ne da opet čitati hvalospjeve i slinjenje i bacanje ružinih latica pred Povratnika. Mrzim gledati kad se ljudi koji su mi okej ponašaju kao... Štajaznam, fali mi sad izraz...
Aaaaawwwww, Izitpajn, falio si nam!!!... :love: :love: :love:
(dovoljno slinavo?... :angel: :D :P )
Izitpajn wrote:Kao četvrto, pri čistoj pameti i zdravoj savjesti... ne, obrnuto... ili ne... bih htio izjaviti da se osjećam sposobnim i spremnim ponovo preuzeti svoje dužnosti kao administratora i moderatora, pa ako Mudro Vodstvo ovog foruma misli da sam dostojan, dozvoljavam im da me pomažu odgovarajućim dozvolama kako bih mogao i dalje doprinositi... i tako dalje, shvatili ste poruku.
Heh, moj glas odmah imaš :D I to da te zacrvenimo kao nekoć... :D :D
Izitpajn wrote:Ima jedna administratorska sitnica koju bih jako htio napraviti, a koju vi nikako da napravite. Možda ne odmah, možda ću čekati sljedeći povod, ali siguran sam da će doći prije ili kasnije.
:blob: :blob: :blob: *anticipation*
buco wrote:Ne razumijem, zar je baš bitno da si admin, nemože nešto manje? Recimo kao niniane.
:lol2: Obožavam ovaj forum :lol2:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Odo' ja...

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

De skuži ovog lika što ima kul avatar! Božićno drvce! :D: :D:

PS: ova rečenica
Ima jedna administratorska sitnica koju bih jako htio napraviti, a koju vi nikako da napravite. Možda ne odmah, možda ću čekati sljedeći povod, ali siguran sam da će doći prije ili kasnije.
mi se nekako vrlo mnogo puno jako veoma sviđa. :vrag:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Odo' ja...

Unread post by ratchet »

Velkom bak. Nikad dosta prosvjetnih radnika na forumu. :P
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Odo' ja...

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Će da nas prosvetlite, će da se vidimo u mrak!
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Odo' ja...

Unread post by ratchet »

Hm, Naglasak je na svjet, ne svijetlo. Dakle svjetski. A ono pro je valjda za profesionalce. Ili propalice.
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: Odo' ja...

Unread post by uglib »

Uh, laknulo mi. Mislila sam da sam ovisna o forumima, a sad vidim da ipak nisam. :lol:
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Odo' ja...

Unread post by ratchet »

uglib wrote:Uh, laknulo mi. Mislila sam da sam ovisna o forumima, a sad vidim da ipak nisam. :lol:
U vezi s čim je ovaj post? S kojeg neba padne? :scratch:
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Re: Odo' ja...

Unread post by Dagi »

Pa, vjerojatno s onim: "Dobar dan, ja sam Izitpajn i ja sam netoholičar...", u najavi odlaska.

Do duše, Izitpajn se vratio, pa netoholizam opet caruje.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Odo' ja...

Unread post by Izitpajn »

Je, al samo ovamo. Na drugim mjestima se uspješno držim podalje, što je bar 3/4 mišn akomplišt :cheers:
Post Reply