Tko je jos aktivan iz 80tih i ranih 90tih?

Razgovori ugodni o udruzi, prostoru, tračevima i svemu ostalome ...

Moderator: niniane

User avatar
gile
Ewok
Posts: 8
Joined: 06 Jul 2006, 14:35
Location: NYC

Tko je jos aktivan iz 80tih i ranih 90tih?

Unread post by gile »

Eto supila me nostalgija kada gledam slicice sa ovogodisnjeg sferakona.... nazalost ne mogu dolazti na sferaknoe jer sam u zadnjih desetak godina preko bare u u zemlji cudesnoga grma zvanog dordje koji misli da moze da vlada cijelim svijetom....pa me eto zanima tko je jos aktivan od stare ekipe iz mojih vremena inace moje puno ime je goran rukavina i bas me zanima jer me se itko sjeca :angel:

pozdraf
Kako bi to Ivica P. rekao:
"Ja sam Sfera, a tko si mi ti sinko?"
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Tko je jos aktivan iz 80tih i ranih 90tih?

Unread post by Izitpajn »

Meni zvoni ime onako pomalo poznato, ali s obzirom da sam u SFeru došao u jesen '92. mogu samo reći: dobro došao na forum i još bolje nam ostao ;)
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Re: Tko je jos aktivan iz 80tih i ranih 90tih?

Unread post by Dagi »

Sjećam te se ja! :uzdravlje:

Pa, čuj, osim što se skupe na SFeraKonu, tijekom godine ih se baš ne vidi, koliko znam. Osim ako se ne uprizori kakvo događanje, onda dođu. Ali nisam najmjerodavniji, budući ni sam nisam redovit u sjedištu na Kajzerici...
User avatar
gile
Ewok
Posts: 8
Joined: 06 Jul 2006, 14:35
Location: NYC

Re: Tko je jos aktivan iz 80tih i ranih 90tih?

Unread post by gile »

ehej dagi . :lol: .....dugo se ne vidjesme ....je bas me zanima koga sve vidjas iz starih dana ajt pisuckaj malo ko se pojavljuje pljiz :angel:
a kada dodjdem doma u zg na leto ak si u zg i ako si joste uvijek na staroj adresi javi mi pa bi mogli ne jednu ladnu da popricamo starim danima ipak smo bili i susedi ...... off topic kaj se banetom?
Kako bi to Ivica P. rekao:
"Ja sam Sfera, a tko si mi ti sinko?"
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Re: Tko je jos aktivan iz 80tih i ranih 90tih?

Unread post by Nimrod »

gile wrote:ehej dagi . :lol: .....dugo se ne vidjesme ....je bas me zanima koga sve vidjas iz starih dana ajt pisuckaj malo ko se pojavljuje pljiz :angel:
a kada dodjdem doma u zg na leto ak si u zg i ako si joste uvijek na staroj adresi javi mi pa bi mogli ne jednu ladnu da popricamo starim danima ipak smo bili i susedi ...... off topic kaj se banetom?
Najnovijoj generaciji SFeraša "stari SFeraši" su Žiljak, Dagi, Macan i Tanja. Macan i Tanja dolaze redovno na Kajzu, Žiljak i Dagi jednom mjesečno.

Krstu sam upoznala na Istrakonu, i tad sam ga jedini put i vidila. Tamo sam upoznala i Mileni Benini i Fanču. Ja Posaveca znam najviše preko maila; Đokića, Mikuličića i Prćića sa SFeraKona, a Hrvoje je i na ovom forumu; Nives i Vanju isto sa SFeraKona, kao i Topića, Berislava mislim preko muža, a Jagodu teško raspoznajem, ali znam tko je, Galeta sam konačno zapamtila, ali sad već više ne pamtim kad sam ga zadnjih puta vidjela, a Igora Markovića sam upoznala ove godine na SFeraKonu (Tanja, sam dobro zapamtila?). I jesenas je uletio bivši predsjednik SFere u narančastom, kako se on zvao, jel li isto Igor? (Tanja?)

Na http://www.sfera.hr imaš link na galeriju slika, tamo ćemo staviti sve slike od zadnjih par godina, a ima ih dosta s ovogodišnjeg SFeraKona.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
gile
Ewok
Posts: 8
Joined: 06 Jul 2006, 14:35
Location: NYC

Re: Tko je jos aktivan iz 80tih i ranih 90tih?

Unread post by gile »

thnks...... krsto je jos aktivan to mi je drago cuti ....ima li tko njegov kontakt htio bi mu se javiti i isto tako gospodinu "sfera ce moi" :notworthy:
sta je sa kokicem i da li itko zna sta je sa robijem i mimom? fala na odgovorima
Kako bi to Ivica P. rekao:
"Ja sam Sfera, a tko si mi ti sinko?"
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Re: Tko je jos aktivan iz 80tih i ranih 90tih?

Unread post by Nimrod »

gile wrote:thnks...... krsto je jos aktivan to mi je drago cuti ....ima li tko njegov kontakt htio bi mu se javiti i isto tako gospodinu "sfera ce moi" :notworthy:
sta je sa kokicem i da li itko zna sta je sa robijem i mimom? fala na odgovorima
Pa, taj Istrakon 2004 je bio zadnja Krstina aktivnost koliko ja znam... Nemam njegov kontakt, ali ću se raspitati...

Vlatko više nije u SFeri, prepustio ju je mlađoj generaciji prije 4 godine.
Tko su Robi i Mirna nemam pojma. :scratch:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
mcn
Forumaš mcn
Posts: 315
Joined: 02 Feb 2004, 13:03

Re: Tko je jos aktivan iz 80tih i ranih 90tih?

Unread post by mcn »

Robi i Mima gafiated a long time ago.

mcn
User avatar
gile
Ewok
Posts: 8
Joined: 06 Jul 2006, 14:35
Location: NYC

Re: Tko je jos aktivan iz 80tih i ranih 90tih?

Unread post by gile »

ah.... :scratch: .... eto idu godine i ljudi prolaze......bilo bi dobro da mozemo zivjeti zivot sa uvidom na paralelene svijetove i mogucnostima sta bi bilo da smo ostali u svijetu koji se odvijao samo utorkom :x ........
Kako bi to Ivica P. rekao:
"Ja sam Sfera, a tko si mi ti sinko?"
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Re: Tko je jos aktivan iz 80tih i ranih 90tih?

Unread post by Dagi »

gile wrote:ehej dagi . :lol: .....dugo se ne vidjesme ....je bas me zanima koga sve vidjas iz starih dana ajt pisuckaj malo ko se pojavljuje pljiz :angel:
a kada dodjdem doma u zg na leto ak si u zg i ako si joste uvijek na staroj adresi javi mi pa bi mogli ne jednu ladnu da popricamo starim danima ipak smo bili i susedi ...... off topic kaj se banetom?
Prvo off topic, čovjek je sretno oženjen, bio sam kum. :svadba: :angel:
Još sam na staroj adresi, bude mi drago popiti koju. :uzdravlje:

K'o što reče Nimrod, sadašnjoj ekipi sam čak i ja starim sferašem - jučer je bila Skupština SFere, pa kad razvezah kako se u moje doba za Božić na sojenicu naticala šljivina grana okićena svinjskim ušesima... Bili bi me izbacili, ali onda ne bi imao tko voditi zapisnik.
User avatar
gile
Ewok
Posts: 8
Joined: 06 Jul 2006, 14:35
Location: NYC

Re: Tko je jos aktivan iz 80tih i ranih 90tih?

Unread post by gile »

Dagi wrote:
gile wrote:ehej dagi . :lol: .....dugo se ne vidjesme ....je bas me zanima koga sve vidjas iz starih dana ajt pisuckaj malo ko se pojavljuje pljiz :angel:
a kada dodjdem doma u zg na leto ak si u zg i ako si joste uvijek na staroj adresi javi mi pa bi mogli ne jednu ladnu da popricamo starim danima ipak smo bili i susedi ...... off topic kaj se banetom?
Prvo off topic, čovjek je sretno oženjen, bio sam kum. :svadba: :angel:
Još sam na staroj adresi, bude mi drago popiti koju. :uzdravlje:

K'o što reče Nimrod, sadašnjoj ekipi sam čak i ja starim sferašem - jučer je bila Skupština SFere, pa kad razvezah kako se u moje doba za Božić na sojenicu naticala šljivina grana okićena svinjskim ušesima... Bili bi me izbacili, ali onda ne bi imao tko voditi zapisnik.

:D :D :D :D Ok ja dolazim u rvata 30.07 pa ako si joste u ZG a ne na morju ideme do prve birtije na Savskoj na :uzdravlje: ima da povatamo ove sve godine etc......kako bi to "Animatori" rekli: Skoro cemo mladsot pricat svojoj deci :vrag:
Kako bi to Ivica P. rekao:
"Ja sam Sfera, a tko si mi ti sinko?"
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Tko je jos aktivan iz 80tih i ranih 90tih?

Unread post by Xaotix »

Znači čut ćemo nastavak Dagijeve priče? Onaj o žrtvovanju jarca i djevica Perunu? :aaa:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Re: Tko je jos aktivan iz 80tih i ranih 90tih?

Unread post by Nimrod »

Dagi wrote:K'o što reče Nimrod, sadašnjoj ekipi sam čak i ja starim sferašem - jučer je bila Skupština SFere, pa kad razvezah kako se u moje doba za Božić na sojenicu naticala šljivina grana okićena svinjskim ušesima... Bili bi me izbacili, ali onda ne bi imao tko voditi zapisnik.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Neš' ti, u nekim razgovorima doista je teško pronaći razliku u "kako je to nekad bilo u SFeri" offtopičarenju "starih" SFeraša i "još starijih" SFeraša... the line is getting blurry... the young have always been restless...
Mislim da vapijemo za dotjerivanjem terminologije... :vrag:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
gile
Ewok
Posts: 8
Joined: 06 Jul 2006, 14:35
Location: NYC

Re: Tko je jos aktivan iz 80tih i ranih 90tih?

Unread post by gile »

Nimrod wrote:
Dagi wrote:K'o što reče Nimrod, sadašnjoj ekipi sam čak i ja starim sferašem - jučer je bila Skupština SFere, pa kad razvezah kako se u moje doba za Božić na sojenicu naticala šljivina grana okićena svinjskim ušesima... Bili bi me izbacili, ali onda ne bi imao tko voditi zapisnik.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Neš' ti, u nekim razgovorima doista je teško pronaći razliku u "kako je to nekad bilo u SFeri" offtopičarenju "starih" SFeraša i "još starijih" SFeraša... the line is getting blurry... the young have always been restless...
Mislim da vapijemo za dotjerivanjem terminologije... :vrag:



:wav: tako je i ondak bilo kada su posavec ...ziljak ....krsto ....i ostatak ekipe :kava: nama solili pamet pocevsi tamo negdje '88 :zubo: nemate vi pojma kako je to nekad bilo :dum: :scratch:

sve je to u rok sluzbe u Sferi :angel: :puca:

ono kaj je najbolje vecina sastanaka utorkom je bila zivi SF zahvaljujuci tadasnoj penizionerskoj ekipi :angel: :lol:
Kako bi to Ivica P. rekao:
"Ja sam Sfera, a tko si mi ti sinko?"
Post Reply