sastanak sfere ili tekma hrvatska-brazil?

Razgovori ugodni o udruzi, prostoru, tračevima i svemu ostalome ...

Moderator: niniane

sastanak sfere ili tekma hrvatska-brazil?

sastanak sfere
5
50%
tekma hrvatska-brazil
5
50%
 
Total votes: 10

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

sastanak sfere ili tekma hrvatska-brazil?

Unread post by Ire »

:D
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Sastanak Sfere, naravno. :flower:
Dolazim na satanak za 2 tjedna. Nadam se da onda ne?e biti neke (velike) tekme. :scratch:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

hi hi
netko je glaso za tekmu i nije se usudio napisat ko je
:lol:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Vidim da je netko zaboravio da u SFeri imamo DVA televizora.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

A ionako bi se po uzvicima susjeda znalo što se doga?a na tekmi. :lol: (Eto, tako sam i ja prili?no ?esto prebacila program, jer su se susjedi derali a ja radoznala...)
Jel bio na kraju sastanak danas? :)
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

bio i gledali neki tekmu :lol:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Aj dobro, barem su svi došli na svoje. :D
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Al bolje da nisam gledao... Mislim, okej, da su igrali ko papci i izgubili rekao bih okej, igrali su ko papci i zato su izgubili. Ali kako su igrali, bogami, trebalo je bit bar neriješeno :?
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

as long as we all know s koej je strane naš gol... :headbang:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

1. Nikad nisam bio na SFerinom sastanku. Volio bih ichi. Na;itao sa sam se SF/a u zhivotu - no nisam imao vremena da idem na to. Srechom, sada radim pa imam josh manje vremena, ali sam The Slobodan.

2. Nisam josh nikada bio na SFerakonu. Bio sam na Rikonu, i bilo je oke. Dobri ljudi - Riječani me uvijek iznenade gostoljubljišću.. Iako sam čuo da su Osječani, te konovi Gae, Osječke Sf/Fantasy/Horror udruge, bili legendarni po gostoljubljivosti.

3. Mislim da me mozhete na SFerakonu na "AndaUtiona MangAnime" shtandu. Pored mene će biti kolega iz sestrinske udruge [ koja mi je - dodushe ukrala zadnji dio imena - "MangAnime" sam JA smislio prvi.. :!: ], "RiMangAnime", te moj kolega po oruzhju - aka voditelj Riječke manganime udruge - Terminus aka Meto Å utić. Zna ga Krushvar. XD

4. Idem. Budem. Vidimo se.

- OnTopic -


Nogomet je najveche gubljenje vremena od izuma televizije[ Zhijeli projektori ! ! ! XD ]. Ekipni sport... Blah..

Borilačke vještine su zakon.
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Jan Digoel Anthalion wrote:...
3. Mislim da me mozhete na SFerakonu na "AndaUtiona MangAnime" shtandu. Pored mene će biti kolega iz sestrinske udruge [ koja mi je - dodushe ukrala zadnji dio imena - "MangAnime" sam JA smislio prvi.. :!: ], "RiMangAnime", te moj kolega po oruzhju - aka voditelj Riječke manganime udruge - Terminus aka Meto Å utić. Zna ga Krushvar. XD
...
i ostalo

čuj stari a da si ti te svoje postove skiciraš prije postanja, pa da malo poradiš na razumljivosti :) ili da nam daš na korištenje ključ za razbijanje tvoje šifre

hebote slomio sam oči i sinapse dok sam iz ovoga iščitao što je pisac htio reći :lol: bilo je
:scratch: :dontknow: :shock:

:lol: :uzdravlje:
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Bahod wrote:
Jan Digoel Anthalion wrote:...
3. Mislim da me mozhete na SFerakonu na "AndaUtiona MangAnime" shtandu. Pored mene će biti kolega iz sestrinske udruge [ koja mi je - dodushe ukrala zadnji dio imena - "MangAnime" sam JA smislio prvi.. :!: ], "RiMangAnime", te moj kolega po oruzhju - aka voditelj Riječke manganime udruge - Terminus aka Meto Å utić. Zna ga Krushvar. XD
...
i ostalo

čuj stari a da si ti te svoje postove skiciraš prije postanja, pa da malo poradiš na razumljivosti :) ili da nam daš na korištenje ključ za razbijanje tvoje šifre

hebote slomio sam oči i sinapse dok sam iz ovoga iščitao što je pisac htio reći :lol: bilo je
:scratch: :dontknow: :shock:

:lol: :uzdravlje:
A da ti prestanesh spamati..? XD


Btw - ja SAVRSHENO pishem. xD Pitanje je tvoje inteligencije da skuzhish iz moje "struja-toka-misli" - šta ja htio reći.
Jedni sam Meto umjesto mateo krivo napisao.

[ shala xD - znam da nisam dobar s gramatikom, a pre lijen sam da editam kada postam XD ] Sorry. Budem pazio. XD
- OnTopic -

Ma i da pobijede marsovci, otmu igrače, siluju ih, stave kiselinu u njihov rektum, a nakon svega dovedu dva-tri tentacle monstera - ja opet ne bi gledao.. Mislim, mozhe i da gole zhene igraju na igralishtu - svejedno.

Gubitak vremena.


iliti - "Å mara" - kako bi rekli srbi. Å mara.
Last edited by Jan Digoel Anthalion on 16 Nov 2006, 00:12, edited 2 times in total.
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

za pocetak, ja ne bih optuzivao moderatore za spamanje.

drugo, pise se SAVRŠENO, a ne SAVRSHENO. Toliko o tvom pisanju.

Trece. Tvoja antipatija prema nogometu je primljena na znanje i ne moras se ponavljati.
nema me.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

@JDA

hm nisam mislio na tipfelere nego na smislenost postova

no nema veze
sam ti postaj kak ti paše

malo samo pripazi da svojim nestandardnim humorom ne uvrijediš nekog juzera

@Pham avaj Hamenaglar

ak ćemo baš u tehnikalije omda administrator ;)
Post Reply