anketa za SF u školama

Razgovori ugodni o udruzi, prostoru, tračevima i svemu ostalome ...

Moderator: niniane

Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Bahod wrote: cilja se na ljude koji su upoznati s na?inom života Amiša i svi?a im se, ali se još nisu opredijelili i spremni su razmotriti i druge opcije
Jel bi to bili ljudi koji ?itaju SF ali ne i doma?i, ili ljudi koji ?itaju doma?e pisce ali ne i doma?i SF?
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

pa i jedni i drugi ?emu se ograni?avat
jedine koje treba izbjegavati su fanatici ( da se malo skinemo s Ami[?]a)
jer to je unaprijed izgubljena bitka, a takove pravi generali izbjegavaju, ako mogu
Last edited by Bahod on 14 May 2006, 19:28, edited 1 time in total.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

e pa sad samo treba dobar prijedlog kako pridobiti JEDNE od tih :scratch: :dontknow:
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Bahod wrote:SAMSUILUNOV OTAC je napisao/la:
Zar ne bi bilo ljep[?]e kad ti se ljudi ne bi podsmjehivali kad im kaĹže[?] da voli[?] sf?


ne jer bi samim tim Ami[?]i prestali biti Ami[?]i pa se ja ne bi imao kome podsmjehivati
Zaboravlja[?] da smo slu?aju sf-a, MI Ami[?]i. I da se ljudi NAMA podsmjehuju. To [?]to se ti njima podsmjehuje[?], kod njih izaziva samo simpati?ne poglede prema tebi i izraz lica - ma vidi malo slatko djete[?]ce kako se samoi smije, zar nije slatki? A time [?]to, ako sam te dobro shvatio, Ĺželi[?] samo ignorirati sve te ljude, zatvara[?] se u svoj mali geto (toliko se u zadnje vrijeme spominje ta rije? na ovom forumu da mi se ve? gadi) i zapravo sam sebe gu[?]i[?]. Jer, malo po malo, smanjivat ?e se broj tvojih istomi[?]ljenika (govorim o ljubiteljima sf-a, da ne bi krivo shvatio :uzdravlje:), ili ?e u najboljem slu?aju ostati konstantno jednak broj, jer ne reklamiraju?i se i ne poku[?]avaju?i pridobiti nove "?lanove", postat ?e[?] samo jedan od "onih ?udaka koji ne[?]to tamo mra?no rade". Ne odnosi se ovo na tebe osobno. Ho?u samo re?i da je ignoriranje jedan od najlo[?]ijih koraka koji se moĹže poduzeti.
Zoran wrote:e pa sad samo treba dobar prijedlog kako pridobiti JEDNE od tih alien pojma
MoĹžda za po?etak samo zainteresirati. Ili barem, privu?i paĹžnju. Ali, nikako ignorirati.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

upotpuna si me krivo shvatio
nisam ja mislio da treba ignorirati nego da se ne treba tro[?]iti energija na one kod kojih zna[?] da ne postoji nikakva [?]ansa za preobra?enje

a [?]to se ti?e podsmjeha i ignoriranja ljudi koji svoje stavove temelje na predrasudama, a ne mijenjaju ih iz principa- oprostit ?e[?] mi tu moju perverziju
ja za budale nemam vremena
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:A onda ne bi bilo problema, tipa - za[?]to Futura izlazi svake prijestupne? :uzdravlje:
Zato sto je ni sadasnji citaoci ne kupuju :(
Randomness is strong with this one!
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Xaotix wrote:
SAMSUILUNOV OTAC wrote:A onda ne bi bilo problema, tipa - zašto Futura izlazi svake prijestupne? :uzdravlje:
Zato sto je ni sadasnji citaoci ne kupuju :(
Jel može netko saznat neke brojeve? Ono tipa, kolko se proda komada nekih popularnih SF knjiga? Stranih autora?
Post Reply