PRAVILA PONAŠANJA-MOLIM PROČITATI PRIJE POSTANJA!!!

Priče (nevezane za Literarnu radionicu), pjesme, crteži i ostale kreacije forumaša

Moderators: Nimrod, niniane

User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

PRAVILA PONAŠANJA-MOLIM PROČITATI PRIJE POSTANJA!!!

Unread post by Bahod »

1. Svi forumaši su slobodni postati svoje umjetničke uratke bilo koje vrste
a. Priče (kratke ili duže)
b. Pjesme i slične tvorevine
c. Likovne uratke (ukoliko se pokaže potreba postoji mogućnost otvaranja zasebnog foruma za iste)

2. Zbog copyright ograničenja, ne podržava se postanje priča koje pripadaju nekoj poznatoj, već postojećoj franšizi.

3. Svi forumaši imaju pravo komentirati radove, te se na to i potiču. Ovo se posebice odnosi na "starije" i "iskusnije" forumaše koji svojim mudrim savjetima i iskustvom mogu pomoći mladim nadama

4. Svaki uradak je entitet za sebe, pa kao takav zaslužuje novu temu - molim ne postati dva rada u jednoj temi

5. Komentari koji sadržavaju eksplicitno vrijeđanje (po bilo kojoj osnovi) bit će obrisani bez upozorenja

6. Komentari koji nisu vezani uz temu bit će obrisani/premješteni, ukoliko moderator procijeni da je offtopikarenje otišlo predaleko

7. Forumaš koji posta svoj uradak svjestan je da postoji mogućnost da isti bude "dočekan na nož", te se neće nepotrebno ljutiti na druge forumaše zbog negativne kritike

8. Preporuka je moderatora da se ne mijenjaju (naknadno uređuju) originalno postane priče. Ukoliko priču doradite, a ne mislite je slati na neki natječaj (ovo je u nekim slučajevima bitno) tu "novu" priču postajte u novi tread.
Za sve ostale nedoumice slobodno mi se obratite na PM ili E-mail ili u ovom topiku
Last edited by Bahod on 05 Dec 2008, 07:12, edited 2 times in total.
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

pa nije valjda da se ljuti[?] za ono o slabom pam?enju nekih admina sa nekih drugih foruma Image
sorry zbog gramatike
User avatar
klaun van trenda
Puppeteer
Posts: 139
Joined: 05 Aug 2005, 13:06
Location: um - debelo crijevo racunalnog virusa
Contact:

Unread post by klaun van trenda »

:ocasion: :headbang: :uzdravlje: :angel:
sve ovo dajem generaciji u dešperaciji!
http://www.5wwwww5.com/forum/index.php? ... ticlicense
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

corwin wrote:pa nije valjda da se ljuti[?] za ono o slabom pam?enju nekih admina sa nekih drugih foruma Image
za[?]to bi se ljutio
ova sam se pravila ve? neko vrijeme spremao postaviti
tu su samo zbog jednog, a to su dvije stvari:
a. da juzeri koji su postali radove dobiju kakav takav odgovor
b. da mogu bez dodatnih obja[?]njenja brisati uvrede
c. da se ne dogodi da netko odustane od odgovora jer je sve natrpano offtopicanjem
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Bahod wrote:c. da se ne dogodi da netko odustane od odgovora jer je sve natrpano offtopicanjem
Ne znam, meni paše da ovdje bude atmosfera razgovora uz kavu na kojemu se može malo i odlutati, a ako netko želi re?i nešto o pri?i, mislim da ga prethodno vrludanje ne?e pretjerano omesti...

edit: Ovo mislim kao korisnik, ne kao administrator :) Kao administrator ne mislim.
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

slaĹžem se sa Izitpajnom-korisnikom
sorry zbog gramatike
User avatar
klaun van trenda
Puppeteer
Posts: 139
Joined: 05 Aug 2005, 13:06
Location: um - debelo crijevo racunalnog virusa
Contact:

Unread post by klaun van trenda »

ih bin šmurvinchinen bazuka dištokarijen itomabana istrugafala du Izitpajjnd :ocasion: :headbang:
sve ovo dajem generaciji u dešperaciji!
http://www.5wwwww5.com/forum/index.php? ... ticlicense
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

tebi nisu sve ovce na broju :ocasion:
sorry zbog gramatike
User avatar
klaun van trenda
Puppeteer
Posts: 139
Joined: 05 Aug 2005, 13:06
Location: um - debelo crijevo racunalnog virusa
Contact:

Unread post by klaun van trenda »

mulizznarka distara batuzinen Corwin :!: ! kibunartistuzhgrabanna otimaraed su mi bi uzirfigenen :uzdravlje: ja ja, ja dišmorvich :uzdravlje: :ocasion:
sve ovo dajem generaciji u dešperaciji!
http://www.5wwwww5.com/forum/index.php? ... ticlicense
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

:shock:
sorry zbog gramatike
User avatar
klaun van trenda
Puppeteer
Posts: 139
Joined: 05 Aug 2005, 13:06
Location: um - debelo crijevo racunalnog virusa
Contact:

Unread post by klaun van trenda »

corwin wrote::shock:
šta si šokiran, radim na novom jeziku već par dana - sutra ga planiram usavršit i dokrajčit - jednostavan je - brzo se uči - otvorit ću topic u žmajzli sutra kod nas pa će ti sve biti jasno - a sad dosta spama na nosfu - moje isprike svima :ocasion:
sve ovo dajem generaciji u dešperaciji!
http://www.5wwwww5.com/forum/index.php? ... ticlicense
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

:withstupid:
Izitpajn wrote:edit: Ovo mislim kao korisnik, ne kao administrator :) Kao administrator ne mislim.
zapravo ovo misli[?] kao objavljeni pisac

vjerojatno si zaboravio kako je to kad napi[?]e[?] ne[?]to doma i po prvi put da[?] javnosti na ?itanje i onda strepi[?] dan dva jer ti nitko ne odgovora
i onda kad kona?no netko ne[?]to napi[?]e- uglavnom te popljuje (na stranu konstruktivna kritika i sve to) tebi se svijet sru[?]i a odgovor drugih juzera je da se naveliko i na[?]iroko razvezu o rozim plahtama susjede Mare (ili ti nedajboĹže Klaun zaluta u topic :help: )

nisam mislio da ?u fa[?]isti?ki rezat ugodno ?avrljanje nego da ?u ovisno o situaciji procijenit da li se odlutalo dovoljno daleko da ljudi zaborave da tamo negdje jedan juzer grize nokte i lupa glavom u ekran

zanimljivo da nisi primijetio onaj dio u komunisti?ko crvenoj boji koji je izme?u ostalog bio i tebi namijenjen :ocasion:

zato don't pull your hair out for no good reason :uzdravlje:
User avatar
klaun van trenda
Puppeteer
Posts: 139
Joined: 05 Aug 2005, 13:06
Location: um - debelo crijevo racunalnog virusa
Contact:

Unread post by klaun van trenda »

:ocasion: - neću više, obećavam - :violent2: :uzdravlje:
sve ovo dajem generaciji u dešperaciji!
http://www.5wwwww5.com/forum/index.php? ... ticlicense
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Izitpajn wrote:Kao administrator ne mislim.
that's kinda scary
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Post Reply