Shamrokon

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
nelchee
Pa'u 10. razine
Posts: 375
Joined: 06 Apr 2007, 09:46
Location: Avalon
Contact:

Shamrokon

Unread post by nelchee »

Budući da je hrpa nas kupila kotizacije za Shamrokon, a počela sam dobivati neke njuzletere sa obavijestima o smještaju itd, pomislila sam kako bi bilo dobro da budemo u kontaktu u vezi mogućih dogovora o odsjedanju i putovanju.

Ja sam svakako za povoljniju varijantu smještaja u nekom hostelu.
Nisam našla direktne avionske linije sa naših aerodroma za Dublin.
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: Shamrokon

Unread post by Sandman »

Na koga ću naletiti tamo od forumaša?

Vidio na stranici da je prijavljeno 44 ljudova iz hrvatske pa me zanima tko od nas sa foruma zaista i ide. Ja dolazim prvo u London nešto ranije, ali ne i na worldcon. Pa ako ne prije, vidimo se u Dublinu. :P
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Shamrokon

Unread post by Nazir »

Draga i ja smo isto po Londonu par dana bez Worldcona, a vucaramo se još par dana po Irskoj nakon eurocona. Smještaje smo si sredili već dosta prije.

Nemam baš savjeta po pitanju prjevoza. Jedino što sam čuo od mmp da Lon-Dub ima i željeznica /trajekt kombinacija koja je dosta povoljna. Mi smo rezervirali Croatiu do Londona, a onda Aer Lingus do Dublina. Smještaj - ima nas par u kombinaciji za jedan hostel da zauzmemo ovecu sobu. Jbg, zao mi je sto nisam ranije znao da ste i vi u igri jer smo možda mogli tražit nešto još veće ...

Jel vi ostajete na otoku nakon kona?
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: Shamrokon

Unread post by Sandman »

Ja sam smještaj i prijevoz sredio.

Isto Croatia do Londona i nazad. Od Londona do Dublina idem tim vlakom/trajektom. Za nazad mi je iskrsnuo problem jer sam predugo čekao i vlak koji se nastavlja na trajekt iz Dublina je pun za dan kad meni treba. A druge kombinacije vlaka do Londona su dosta zeznute. Tako da idem trajekt/busom do Londona. Po noći, 3 i pol sata trajekta i osam sati busa. Tko mi kriv kad sam budala i nisam kartu kupio na vrijeme.

Tako da ako netko razmišlja o tome, neka provjeri i požuri.

Iz Dublina odlazim dan nakon kona, ponedjeljak. U utorak sam na avionu za Zagreb a u srijedu na poslu.
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Shamrokon

Unread post by Xaotix »

Neko vrijeme su pričali onekom posebnom vlaku između Londona i Dublina za ekipu koja presjeda s loncona na Shamrocon, ali nisma cuo neke nove vijesti o tome.
Randomness is strong with this one!
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: Shamrokon

Unread post by Sandman »

Jel to ono što je Lally pričao o nekom organiziranom putovanju po mjestima gdje su snimane serije i filmovi?
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Shamrokon

Unread post by Xaotix »

Je, baš taj. E sad, nisam ništa našao na sajtovima od Loncona i Shamrokona o tome, pa su vjerojatno odustali od ideje. Pingat ću Irce za informaciju iako je možda sad već kasno...
Randomness is strong with this one!
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Shamrokon

Unread post by Izitpajn »

Već je sve kupljeno i rezervirano ;)

Inače, ima li tko ideju kako da ova ovdje ekipa bude u nekom bržem kontaktu? Ovaj forum je očito polumrtav, na fejzbuku nema skoro ništa, a ni to što ima nije bogznakako ažurno, a i ima nekih koji nisu na fejzbuku (ne zamjeram im)... Dakle, kako imati hrvatski virtualni fandom u više-manje stalnom kontaktu?
Post Reply