Marsonikon 2013

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Marsonikon 2013

Unread post by Nazir »

Mislim da je live streaming nepotrebna glavobolja. Em sve može poći po zlu a niti gledatelj nije happy ako baš u nekom trenutku mora biti za kompom. Meni je puno bolja varijanta da se to snimi i onda postavi za download ili pregled...
proteus77
Pa'u 10. razine
Posts: 333
Joined: 27 Aug 2005, 11:27
Location: Slavonski Brod

Re: Marsonikon 2013

Unread post by proteus77 »

Ni to nije loša ideja.

Btw. evo jedan link na slikicu s Marsonikona:

http://inverzija.net/?attachment_id=6372

Tek sam pred par minuta skužio da je djevojka na slici Andrina P., i da i ona piše, i to nagrađene priče. Kolko sam skužio, Ozren (jel je Ozren, drugi slijeva) i ona nisu na forumu, pa nek ih neko lijepo pozdravi (Nazire, oćeš ti to preuzet?).

E da, jel bilo u utorak ljudi u Sferi, jeste im ispričali kak je dobro bilo? :)
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Marsonikon 2013

Unread post by Nazir »

Da, to su ti Andrina i Ozren, dobro zapažaš :ninja: Andrina ti inače lurka po ovom forumu i prati sve rasprave, ali nikad ne komentira tako da će sigurno vidjeti da je spominješ. Ja je nagovaram da komentira nešto, al je malo sramežljiva pa neće. A bilo bi lijepo od nje da se javi. JEL DA ANDRINA!? :zubo: :tapsh:

U utorak se pojavih kasno tako da je tema Marsonikona već bila prošla, ali bilo je ljudi ...
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Marsonikon 2013

Unread post by Xaotix »

Streaming nije popularna opcija jer je cilj da ljudi dođu NA konvenciju, a ne da ostanu zabijeni doma s nosevima u monitoru...
Randomness is strong with this one!
proteus77
Pa'u 10. razine
Posts: 333
Joined: 27 Aug 2005, 11:27
Location: Slavonski Brod

Re: Marsonikon 2013

Unread post by proteus77 »

Xaotix wrote:Streaming nije popularna opcija jer je cilj da ljudi dođu NA konvenciju, a ne da ostanu zabijeni doma s nosevima u monitoru...

Ha, čuj. To stoji ako misliš da će to nekog iz Zegea il okolice odvratit od Sferakona il nekog Brođanina od naše konvencije, ali recimo ne bih se kladio da ideja o live streamingu npr. Istrakona ne bi bila mrska recimo nekom Dubrovčaninu ili meni :) ili nekom iz Istre il Splita da može vidjeti bar predavanja s Marsonikona.

Jel bi to mogao netko probat ovo ljeto na FFK ili Liburniconu, čisto da se vidi na što bi to ličilo, ja sam gotovo siguran da neću bit na nekoj ljetnoj konvenciji, a htio bih "nazočiti", pa barem ponekom predavanju...

Mi ćemo to probat, u skladu s tehničkim mogućnostima, napravit za idući Marsonikon, a sad- ako to nekog odvrati od dolaska... Ne znam, to onda i nije pravi fan, štajaznam.
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: Marsonikon 2013

Unread post by Sandman »

Ja sam ipak više za stavljanje snimki za download, ali iz jednog drugog razloga. Recimo bio sam na marsonikonu, ali moram priznat da baš i nisam bio na predavanjima. :zubo:

Meni bi bilo zanimljivo da mogu nakon konvencije pogledati što se događalo.
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Marsonikon 2013

Unread post by Xaotix »

Meni se isto čini da je download nekih predavanja je bolja opcija od streaminga uživo.
Randomness is strong with this one!
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Marsonikon 2013

Unread post by Izitpajn »

Pogotovo što za streaming moraš biti na kompu U TOM TRENUTKU.
User avatar
Afro
Puppeteer
Posts: 102
Joined: 09 Nov 2010, 14:51

Re: Marsonikon 2013

Unread post by Afro »

Ovoga... Budući da još nema topica za "Marsonikon 2014.", pitanje ću postaviti ovdje: vidim da ste već odabrali temu za 2015. godinu (‘Roboti i robotika’) - pretpostavljam da tako želite spriječiti ovogodišnje preklapanje tema sa drugim konovima i časopisima?
proteus77
Pa'u 10. razine
Posts: 333
Joined: 27 Aug 2005, 11:27
Location: Slavonski Brod

Re: Marsonikon 2013

Unread post by proteus77 »

Afro wrote:Ovoga... Budući da još nema topica za "Marsonikon 2014.", pitanje ću postaviti ovdje: vidim da ste već odabrali temu za 2015. godinu (‘Roboti i robotika’) - pretpostavljam da tako želite spriječiti ovogodišnje preklapanje tema sa drugim konovima i časopisima?
Aha. :kava: :zubo:

Tko se opeče, i na hladno puše.
Post Reply