The Void fanzin

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
scorpius
Hani
Posts: 70
Joined: 31 Oct 2007, 18:35
Location: Uncharted Teritory

The Void fanzin

Unread post by scorpius »

Bilo je krajnje vrijeme da postavimo neke službene stranice, tako da će http://thevoidfanzin.worpress.com za sada morati biti dovoljne. Na ovim stranicama će biti sve vijesti vezane uz razvoj fanzina, ali planiramo obraditi i još nekoliko aktuelnih vijesti.
Last edited by scorpius on 09 May 2008, 00:47, edited 2 times in total.
Image
You saw a creature? What kind of creature? The kind we eat? Or the kind that eats us?
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: The Void fanzin

Unread post by Ire »

mi lajks temu :)
mi lajks WP :love:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
scorpius
Hani
Posts: 70
Joined: 31 Oct 2007, 18:35
Location: Uncharted Teritory

Re: The Void fanzin

Unread post by scorpius »

Heh, thnx :D Jednog dana kad narastemo bit cemo veliki sf/f/h portal bas kao i nosf :(
Image
You saw a creature? What kind of creature? The kind we eat? Or the kind that eats us?
User avatar
Σίσυφος
Ewok
Posts: 15
Joined: 25 Jan 2008, 00:53
Location: kvantno nistavilo

Re: The Void fanzin

Unread post by Σίσυφος »

Megaloman jedan :D :D :D !!!
Nam et ipsa scientia potestas est!
User avatar
scorpius
Hani
Posts: 70
Joined: 31 Oct 2007, 18:35
Location: Uncharted Teritory

Re: The Void fanzin

Unread post by scorpius »

Heh, fanzin još nije gotov, ostalo nam je još par članaka posla i nekoliko stranica prijeloma do samog kraja, ovo nam je ipak prvi takav projekt i zbilja ne želimo istrčati prije nego smo sigurnio da smo dali svoj maksimum. Ali eto ipak nismo mrtvi. No, razlog ovog postanja nakon praznih četiri mjeseca čekanja, je moja osobna želja da javim i pokoju vedriju novost.

Naime, već dugo vremena se igramo idejama da osim fanzina napravimo i još ponešto, proširimo horizonte itd. Tako da je od jučer postavljen i naš prvi službeni forum kojeg možete posjetiti na: http://thevoidforum.freeforums.org/index.php

S obzirom da planiramo započeti i nekoliko drugih projekata kao što su: radionice, RPG-ovi, i sl. bilo bi nam drago da posjetite i ovaj forum, pa makar i zbog čiste kritike, dokle god je konstruktivna, dotle je i dobrodošla. Jako smo zainteresirani za međusobnu suradnju s drugim magazinima, udrugama i obožavateljima sf, fantasy i horror žanra. :w:
Image
You saw a creature? What kind of creature? The kind we eat? Or the kind that eats us?
Nebelwerfer
Zmajić
Posts: 179
Joined: 18 May 2007, 16:16
Location: Na štandu
Contact:

Re: The Void fanzin

Unread post by Nebelwerfer »

scorpius wrote: Tako da je od jučer postavljen i naš prvi službeni forum kojeg možete posjetiti na: http://thevoidforum.freeforums.org/index.php
evo misija za izitpajna :lol: da im ponudiš hostile takeover? :D
Image
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: The Void fanzin

Unread post by Izitpajn »

Nećeš vjerovati, ali prije tvog posta sam namjeravao napisati "Bolje da se ja ne javljam, jelda?", ali mi je internet zaštekao pa sam odustao jer sam morao ići :lol:
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: The Void fanzin

Unread post by ratchet »

Ljudi oni su živi! A baš se nešto mislim ovih dana da im se javim i priupitam za priču koju sam im poslao prije gotovo pola godine. Da ne leži bezveze, ili da mi se ne dogodi isto što i u Parseku i Nosfu. Inače kad sam slao biografiju za Dobar ulov spomenuo sam broj objavljenih priča i dodao kako bi dok zbirka ne izađe možda mogle biti objavljene još neke, u Eridanu ili The Voidu. Šišo je to napisao, kao još neke čekaju objavljivanje između ostalih u The Voidu. Tako da se i službeno spominje fanzin koji još nema svoj prvi broj.
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
Σίσυφος
Ewok
Posts: 15
Joined: 25 Jan 2008, 00:53
Location: kvantno nistavilo

Re: The Void fanzin

Unread post by Σίσυφος »

Ajd napokon u Osijeku neki pomak od ucmalih, svakodnevnih "drustvenih igara". Nacula sam u kuloarima da se tu kuha jos nekih projekata, u svakom slucaju bit ce jako intrigantno, upravo gibam zapoceti neke "topike" na forumu. :lol:
Nam et ipsa scientia potestas est!
User avatar
scorpius
Hani
Posts: 70
Joined: 31 Oct 2007, 18:35
Location: Uncharted Teritory

Re: The Void fanzin

Unread post by scorpius »

Eto, ga:

http://thevoidfanzin.wordpress.com/2008 ... panj-2008/

Nadam se da ćete uživati. Rezolucija je samo 72dpi-a, pa da se ne iznenadite :x
Jebiga, ne može baš sve ići po planu.
Image
You saw a creature? What kind of creature? The kind we eat? Or the kind that eats us?
Porto
Jedi Master
Posts: 226
Joined: 07 Jul 2005, 14:10
Contact:

Re: The Void fanzin

Unread post by Porto »

Čestitke za prvi broj! :thumbup:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: The Void fanzin

Unread post by Ire »

čestitke i na obimnosti :D :cheers:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: The Void fanzin

Unread post by Ire »

Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
scorpius
Hani
Posts: 70
Joined: 31 Oct 2007, 18:35
Location: Uncharted Teritory

Re: The Void fanzin

Unread post by scorpius »

thanx :)
Image
You saw a creature? What kind of creature? The kind we eat? Or the kind that eats us?
Post Reply