LR 28 ? (forplej)

Sudjelujete u literarnoj radionici pisanjem, čitanjem i komentiranjem priča

Moderators: Nimrod, niniane

User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4026
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

LR 28 ? (forplej)

Unread post by Izitpajn »

U nedostatku/kašnjenju dvajessedmice...

Imam ideju za sljedeći krug, a glede&unatoč ovoforumskoj raspravi o "Autentičnom hrvatskom steampunku".

Naime, nešto prije nego što sam ja došao u SFeru (pa vi vidite koliko je to davno bilo) generacija u koju sam se naknadno utrpao je imala svoju literarnu radionicu gdje bi netko zadao prvu rečenicu, onda bi svi ostali morali napisati priču koja počinje s tom rečenicom.

Naravno, što je rečenica bolja, bizarnija, čudnija, naravno, u granicama normale i korisnosti, bit će više priča. I zanimljivijih.

E, sad, ja mislim da imam jednu takvu rečenicu.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Re: LR 28 ?

Unread post by Nimrod »

Što se mene tiče može, ali kad prođe 27 (obzirom da sam ja dobila nešto za ovaj krug.)

Nego, zapiši negđi tu rečenicu, da ti ne pobjegne. ;)
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Re: LR 28 ?

Unread post by Nimrod »

Evo, postala sam priču iz LR 27, i predlažem da novi krug počne u iduću nedjelju, kako bi bilo dovoljno vremena za komentiranje priče iz LR 27 (a isto naravno ne mora završiti u iduću nedjelju!) :kava:

Izitpajne?
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4026
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: LR 28 ?

Unread post by Izitpajn »

A?
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Re: LR 28 ?

Unread post by Nimrod »

Izitpajn wrote:A?
Rekao si da imaš rečenicu za idući krug... pa postaj rečenicu, i krenut će idući krug LR-a.

Zadana prva rečenica: Izitpajn će umetnuti
Rok: 14. 04. 2009.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Post Reply