VOLIM!!!!

Dobre želje, čestitke, ljubavni jadi, objave, snubljenja i slično.

Moderator: Xaotix

User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Re: VOLIM!!!!

Unread post by Tanja.C »

Volim kad me beba baš mora probuditi usred noći sa pretumbavanjem u trbuhu, da me probudi kad je slijedeći dan neradni. :D
proteus77
Pa'u 10. razine
Posts: 333
Joined: 27 Aug 2005, 11:27
Location: Slavonski Brod

Re: VOLIM!!!!

Unread post by proteus77 »

Volim, a to mi je novost i pomalo iznenađenje, Pepsi Colu! Inače sam zube i ostalo kvario parnjakom iz Atlante, no bijaše neki popust u "cvjećarevoj butigi", 2 L za 7,99 kn, brat reko de uzmi da oplahnemo grlo po ovim vrućinama, i pitko je to, da znate. :zubo:

Išao i danas, i već je nestalo s polica :puca:

Ah, well, povratak na vodu iz pipe...
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Re: VOLIM!!!!

Unread post by Belzebubbles »

vezano uz to:
volim vodu iz špine koju stavim u staklenu bocu i onda mudro pohranim u fridž. i onda je promućurno uzmem kad je hladna i pomiješam s malo mlake i onda pijem nekakav napitak bogova koji je jednostavni h2o.
voda je ludilo.
:love:
proteus77
Pa'u 10. razine
Posts: 333
Joined: 27 Aug 2005, 11:27
Location: Slavonski Brod

Re: VOLIM!!!!

Unread post by proteus77 »

Volim kad mi poštar donese paket s blu-ray izdanjima klasika poput Taksista, Farga i 2001:Odiseje u svemiru! :cheers: :occasion9: :love:

I onda si skuham kavu (onu od 17,99 kn) i natočim Pepsi (7,99, napunili su zalihe opet :lol: ) , i mislim si, dal da načmem Taksista ili pogledam po valjda trideseti put Odiseju :D :kava:

A još nisam do kraja konzumirao niti Alien anthology, Metropolis, The Thing... Budem se bacio, ljeto je tek počelo... :D
User avatar
suaco
Puppeteer
Posts: 166
Joined: 09 Jun 2009, 09:42
Location: Zemlja čokolade i piva

Re: VOLIM!!!!

Unread post by suaco »

volim kad nosf forum zivi :cheers:
Štajaznam tko je kriv, ja čitam knjige o zmajevima, a ne vijesti. (Zoran)
proteus77
Pa'u 10. razine
Posts: 333
Joined: 27 Aug 2005, 11:27
Location: Slavonski Brod

Re: VOLIM!!!!

Unread post by proteus77 »

suaco wrote:volim kad nosf forum zivi :cheers:
plus 1 :cheers:

Volim i Sirius B, koji mi je stigao u četvrtak. Bravo za Horaka! O nekim prijedlozima za poboljšanje ću na drugom, za to predviđenom mjestu... :angel:
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: VOLIM!!!!

Unread post by jbt »

maglu. bas volim maglu. sav se topim od srece kad ju vidim. ne mogu objasniti zasto.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: VOLIM!!!!

Unread post by Milena »

Volim kad vidim da novi kon u nastajanju ima problema s određivanjem termina jer imamo previše SF-događanja. Mislim, ne veseli me što Marsonikon ima problema, nego to što imamo tako puno stvari... Bar smo u nečemu normalna, da ne kažem napredna zemlja. :zubo:
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
proteus77
Pa'u 10. razine
Posts: 333
Joined: 27 Aug 2005, 11:27
Location: Slavonski Brod

Re: VOLIM!!!!

Unread post by proteus77 »

Volim kad se vratim iz Gradske knjižnice, onaj trenutak kad iz torbe povadim knjige i krenem ih listati, znajući da ću uživati jer sam si podigao zabavne stvari (vezano uz žanr, posudio sam Suvinove Metamorfoze- da, i ja sam se začudio da ih ima u Slav. Brodu u knjižnici- te Zvjezdane staze i filozofija).

Vezano uz ovo gore, volim i Raya Bradburyja, tog časnog i omiljenog starinu koji isto obožava knjižnice i knjige, tog američkog Dragutina Tadijanovića (molim, nek se u zapisnik unese da sam ga ja ovdje prvi put tako prozvao :lol: ). Gledam na Youtubeu njegova razmišljanja, predavanja, govore...

Volim i Slavoja Žižeka, koga ili što još, hm!

Ovo sam sačuvao za kraj: volim UBIQ, vidim da autorima fali feedback (bar sam tako pročitao na par mjesta), imam sve brojeve- sve sam ih platio, da ne bi neko mislio da ga volim jer su me objavili ili sam dobio besplatno časopis. Priče su OK, ima ih fenomenalnih, ali uživam i čitajući eseje, volim teoriju SF-a. Dakle, Šakić i Žiljak, kudos za rad na Ubiqu, vama, suradnicima, Mentoru i Sferi.

Kad sam već se raspisao, volim gledati i How i met your mother, Housea i V, i sf-filmove svih fela. Volim Petera Weira i Kiarostamija, a moje filmsko sveto trojstvo odaziva se na prezimena Kubrick-Truffaut-Tarkovski.

Evo, ispucao sam se za neko vrijeme :lol:

P.S. Volim i svoje "prijatelje po SF-u" s kojima se viđam četvrtkom, a volim i ovaj forum.

P.P.S. O da, ima i toga što mrzim, ali da još i to pišem na forumu bilo bi stvarno previše :kava:
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: VOLIM!!!!

Unread post by niniane »

Volim domaći kruh i kad stresna druženja ispadnu dobro :)

Volim mirne dane na poslu, ma koliko rijetki bili.

Volim što ću ove godine napokon ići na Istrakon :cheers:
... characters, personalities, stories and larps...
proteus77
Pa'u 10. razine
Posts: 333
Joined: 27 Aug 2005, 11:27
Location: Slavonski Brod

Re: VOLIM!!!!

Unread post by proteus77 »

Volim kad dođem na NOSF, a ono- Ire (nakon dugooooooooo vremena)! Velkam bek, već sam se pobojao da je GAFIAtiranje postalo opće mjesto među sferašima. :zubo:

I volim što smo ušli u mjesec kada počinje- sezona konova! :cheers: :occasion9: :wave: I što ću biti na nekima od njih...
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: VOLIM!!!!

Unread post by jbt »

Jucer sam s D cijeli dan putovao Medjimurjem i Zagorjem. Pol tanka smo stukli samo na vozikanje cudnim cestama. Sjeli smo na nekoliko mjesta, popili kave, gemiste ili pivcaa a i klopali smo lijepo. Vidjeli smo ljame i konje.
Sve u svemu, bio je izvrstan dan.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: VOLIM!!!!

Unread post by Milena »

Kad napravim duplu porciju guacamoleta, pa ga ima dosta za sve. :D
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: VOLIM!!!!

Unread post by poison »

beljsku graševinu :drunken:
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
Post Reply