MISS NOSF-a

Dobre želje, čestitke, ljubavni jadi, objave, snubljenja i slično.

Moderator: Xaotix

Lakat Brade Pedalj Muza

MISS NOSF-a

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Vidim po novinama kako se bira najseksepilnija Ĺžena u Hrvatskoj! Pa 100 najseksepilnijih Ĺžena u Hrvatskoj, pa... A me?u kandidatkinjama sve neke celebrity fifice, glumice, pjeva?ice, manekenke, TV-voditeljice... Tvrdim da najseksepilnije Ĺžene uop?e nisu na toj listi! Tvrdim da je mnogo seksepilnijih ve? na ovome forumu. Zato predlaĹžem da izaberemo najseksepilniju ili najzavodljiviju ili najprovokativniju ili [?]to ve? ?lanicu, da izaberemo MISS NOSF-a! :female:
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

ja nominiram SEBE!!!!!
nema me.
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

foruma[?]ice su generalno najbolje djevojke i najljep[?]e :angel:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2847
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

A sve imaju muska imena :shock:

Nego, da bi sve bilo u stilu, trabamo izbor obaviti po propisima. Izlazak u svemirskom odijelu, izlazak u zlatnom bikiniju, pitanja zirija (Sto bi napravili za rjesenje problema sminkanja u 0G), performance na slobodnu SF temu... :angel:
Randomness is strong with this one!
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Xaotix wrote:A sve imaju muska imena :shock:

Nego, da bi sve bilo u stilu, trabamo izbor obaviti po propisima. Izlazak u svemirskom odijelu, izlazak u zlatnom bikiniju, pitanja zirija (Sto bi napravili za rjesenje problema sminkanja u 0G), performance na slobodnu SF temu... :angel:
Da bih rije? rekao! Provedba, recimo, na Sferakonu, a nominacije sada.

Malo sam pogledao ?lanstvo: Kyra, Klara, Petra, Aranel, Nimrod, sandqueen, Dagon, LadyFel, leptirica666, Tanja, Enna58, alapacha, Romantica, Tanja.C, itd. Dakle nominirajte!!! :)

Intimno smatram da Miss mora biti Izuzetna Rasna Esefi?arka! :mrgreen:
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2847
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Ja bih posebnu paznju poklonio avataru kao prikazu karaktera :)

Sto cemo sa izborom za mistera? Tko bi od nas uopce bio kandidiran medju tolikim rugobama? :flower:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Ja ne smijem sudjelovati, ba[?] sam pro?itala u Glasu Istre da poslovne Ĺžene ne smiju biti sexi jer u tom slu?aju njih ne shva?aju ozbiljno. Osim toga, na svim izborima za miss postoji dobni limit, a ja mislim da sam ovdje definitivno najstarija od cura. :wave:
At last, the stars are finally right...
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Dagon wrote:Ja ne smijem sudjelovati, ba[?] sam pro?itala u Glasu Istre da poslovne Ĺžene ne smiju biti sexi jer u tom slu?aju njih ne shva?aju ozbiljno. Osim toga, na svim izborima za miss postoji dobni limit, a ja mislim da sam ovdje definitivno najstarija od cura. :wave:
Ni sa ?ime od re?enoga se ne slaĹžem. U filmovima se svakodnevno osvjedo?ujem kako su poslovne Ĺžene odreda turbo seksi! A valjda filmadĹžije znaju kako stvari stoje.

Drugo, mi smo esefovci, pa znamo da razne rase imaju razli?itu Ĺživotnu dob, nekima je Ĺživotni vijek nekoliko stotina godina, a nekima tek desetak godina. Dakle, nema dobnog limita! :wave:

Ja i dalje drĹžim da smatram da Miss NOSF-a mora biti Izuzetna Rasna Esefi?arka!
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

zamislite mog pajda[?]a na avataru i dodajte mu nao?ale :flower: :ocasion:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Uostalom, mene uvijek bile bez veze te izbore za miss/mistera, gu[?]ti si gu[?]ti, Ĺživjela je raznolikost! :uzdravlje:
At last, the stars are finally right...
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

i mene su oduvijek nervirali nogometa[?]i [?]to pokupi[?]e sve manekenke :!: :dontknow: :scratch: :x
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

Dagon wrote:Ja ne smijem sudjelovati, baš sam pro?itala u Glasu Istre da poslovne žene ne smiju biti sexi jer u tom slu?aju njih ne shva?aju ozbiljno. Osim toga, na svim izborima za miss postoji dobni limit, a ja mislim da sam ovdje definitivno najstarija od cura. :wave:
Draga, ja i ti ne samo da ne spadamo u kategoriju Miss, nego ne spadamo uop?e u humane...
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

samo mi nije jasno za[?]to si laskate :ocasion: :flower: :angel:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2847
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Ljudi. Budimo pragmaticni.

Organiziramo izbor za Miss NOSF, skupimo sponzore, dignemo paru, i onda misicu o tom trosku posaljemo na Hawaiicon!

Sa svima nama u pratnji :ocasion:
Randomness is strong with this one!
Post Reply