Tehnikalije

Za rasprave kojima je mjesto na smetlištu.
Za pretjerano oftopičarenje.
Za flejmanje.
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

dosta davno sam ve? pomenuo to - pomislio sam da je do[?]lo do zabune pri prijevodu no odgovoreno je da automatika foruma ne[?]to brlja
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

Nadam se da znate tko ste.
ja sam ve? neko vrijeme prestao obra?ati paĹžnju na to, pogledam samo ima li jo[?] nekoga na forumu - topicu a to dal je gost, ?lan ,korisnik, ...
je nebitno
ban

Opet imamo forum

Unread post by ban »

Kad budete citaliovu poruku, vjerojatno ce forum opet funkcionirati skroz kako treba. Nota bene da se radi o drugom programu - phpBB2 koji se zericu razlikuje od staroga (Invisionboard), ali nije nista losiji. Na konverziju korumpirane stare baze foruma potrosio sam dosta vremena i znanja, pa se nadam da ce vam se svidjeti.
Vazno:
0. Linkovi za zadnju poruku sada ne rade. Vidjet cemo kako to rijesiti.
1. Morat cete ponovno editirati potpise (sada se u njima vidi html kod).
2. Vidjet cu kasnije sto i kako cemo s avatarima. ovaj ih forumomogucuje, ali trebat ce vratiti stare kome nisu vraceni. Strpljenja.
3. Ire, probaj ponovno urediti svoje forume ljubavi i mrznje. Zbog toga sto su bili subforumi bilo je nekih problema u konverziji-
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Drago mi je da forum opet radi!!!
Za sada mi sve izgleda čudno i nepoznato, ali ovako na prvi pogled mi se čini da ima vi[?]e mogučnosti nego stari. (npr pokazuje čiji ICQ je aktivan).
Ima puno praznih stranica - nadam se da će se to moći srediti. I vratiti smje[?]kiće - ovi mi se ne sviđaju. :evil:

E da, usput: ire ima dobrog avatara!
Post Reply