Tehnikalije

Za rasprave kojima je mjesto na smetlištu.
Za pretjerano oftopičarenje.
Za flejmanje.
ban

Unread post by ban »

Khayman wrote: jeli mogu?e promjeniti forumski nik bez da se ponovo registrira[?]
Moze. Posalji svoje zelje i eto te s novim identitetom.
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Ako ?e mi ostati broj postova koje sam poslao i sve stavi moje inicijale, ok
L.Z. Thanks :smoravu:
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

gdje napraviti unsubscribe odre?enog topica?

svojedobno sam slu?ajno kliknuo kod nogometa i sad dobijam obacjesti na meil, a ponovno klikanje na istu opciju nije pomoglo

P.S.
Ban daj Osli ve?i rejting pa moĹžda malo smanji s besmislenim postovima :grr3:
ban

Unread post by ban »

Den wrote:gdje napraviti unsubscribe odre?enog topica?
Moje kontrole|Subscriptions|Subscribed topics - odchekiras koji hoces

Den wrote:Ban daj Osli ve?i rejting pa moĹžda malo smanji s besmislenim postovima  :grr3:
Ne mogu mu ja dati veci rank. No, vise cu brisati postove kojima se nista ne govori :angry:
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Unread post by Alien2dio »

Mogu li ja postaviti anketu ili mi za to treba visi "cin"?
ukoliko je ovo vec negdje objasnjeno nabaci mi hint (bar na kojem topicu da ne lutam satima),
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
ban

Unread post by ban »

Alien2dio wrote: Mogu li ja postaviti anketu ili mi za to treba visi "cin"?
Ispod postova, pored tipke 'new topic' (na dnu odredjenog foruma ili topica) imas tipku 'new poll'. To je ta. Samo nemoj stavljati poll unutar foruma ili topica koji ne odgovaraju pitanju. Ako nema odgovarajuceg topica, slobodno napravi novi unutar odredjenog foruma.
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Unread post by Alien2dio »

To sam vec pokusao i evo sto dobijem

Fatal error: Call to undefined function: check_perms() in /home/nosf/public_html/forums/sources/lib/post_poll.php on line 67

check_perms - zbog ovoga i pitah za cin
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
ban

Unread post by ban »

Alien2dio wrote: check_perms - zbog ovoga i pitah za cin
HVala na obavijesti. To je PHP greska, a ne forumska greska. Probaj sad.
ban

Unread post by ban »

Nadam se da ste uocili zimsko/blagdanske inacice smajlija. Hvala Klara :) Od danas, u klikabilnom meniju s lijeve strane u podrucju za postanje su i sljedeci Klarini emotikoni: :bor: :dar: :sampanj: koje smijete upotrebljavati da bi depiktorirali blagdansko raspolozenje :sampanj:
Da ne bude sve tako krasno, imam dva prigovora:
1) :morgen: preveliki citati. Nema potrebe citirati cijeli post ako se zeli odgovoriti jednom recenicom. Takodjer, ukoliko se zeli citirati vise dijelova iz nekog posta, onda razdijelite post u nekoliko dijelova i dopisujte svoje odgovore ispod odredjenog citiranog dijela.
2) :morgen: Postovi koji sadrze iskljucivo smajlije: iako u obicnom zivotu smajli moze govoriti vise od tisucu rijeci, molio bih vas da se suzdrzavate od previse takvih postova jer zivcira neke :okac:
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Unread post by Alien2dio »

Ako nema odgovarajuceg topica, slobodno napravi novi unutar odredjenog foruma.
Bio je adekvatan topic ali nisam uspio "uvaliti" anketu pod njega tako da sada imamo 2 puta Alien Vs Predator, sorry.

PS:Nabaci nekog smajlija koji se stidi - cesto mi treba.
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Nabaci nekog smajlija koji se stidi - cesto mi treba.
Mislim da :anonimac: sluĹži za to. Ili :grr1: za ekstremne slu?ajeve.
Ali meni se vi[?]e svi?a na primjer kombinacija :huh: + :) - sadrĹžava vi[?]e pozitivne energije.

Sramljenje je jedan od mojih najomraĹženijih osje?aja i ne?u crtati smajli?a za njega :angry: .
Ovi smajli?i su za Aliena - da se ne srami: :D :D :D
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:o super B) su ti :bor: smajli?i :dar: klara :sampanj: !!!!!!!!

PRVA LIGA!!
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Unread post by Alien2dio »

Klara wrote:Ovi smajli?i su za Aliena - da se ne srami:  :D  :D  :D
Primljeno na znanje - Always Look On The Bright Side Of Life
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

Pitanjce:
-Kada do?em na homepage foruma - pi[?]e mi da sam ?lan,
-Kada ?itam temu u forumu - pi[?]e mi da sam ?lan,

-Kada gledam teme foruma - pi[?]e mi da sam gost...

:??:

Ima neka caka vezana za kukije?

:hvala:)
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
Post Reply