Kompjuterske Igre

Za rasprave kojima je mjesto na smetlištu.
Za pretjerano oftopičarenje.
Za flejmanje.
Osla
Puppeteer
Posts: 119
Joined: 08 Aug 2003, 05:08
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Osla »

Dosta dugo ve? tražim jednu simulaciju... zove se Gunship 2000. Malo je starija igra, simulacija, ali ki briga.

Nekada davno, još na Amigi je postojalo nešto sli?no od Microprose tvrtke, a pojavila se i PC verzija. Igra je iz 2000. ili 2001. ... ako netko ima bio bih jako zahvalan. Po mogu?nosti i manual...
:rolleyes:
---------------<br>Osla was

here!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

e daj mi otkrijte tajnu, zašto mi svi frajeri toplo preporu?uju igru commando? debilne li igre! nakon 4 levela postaje toliko zamorna da mi je došlo da ih ja sve pobijem, a ne ?ekam nijemce! :grr4: ima li to možda veze sa željom za dominacijom? igranje rata? koji vrag? <_<
Instant Geek. Just Add Coffee.
Osla
Puppeteer
Posts: 119
Joined: 08 Aug 2003, 05:08
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Osla »

Nemam ti ja pojma ire. Comando se ni meni bas ne svi?a. Monotona je igra. Volim simulacije.. sad trenutno igram neki X Tensions i sagradio sam cijeli Cosmic Empire i svemirci iz igre mi ne mogu ništa. I tak...
A Gunship 2000 bi jaaaaaako volio zaigrat. Navodno je to jedna od najboljih i uvjerljivijih simulacija helikoptera. Još davno na Amigi je bila ludo dobra, a PC verzija bi onda trebala biti još bolja.
:)
---------------<br>Osla was

here!
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

ire wrote: e daj mi otkrijte tajnu, zašto mi svi frajeri toplo preporu?uju igru commando? debilne li igre! nakon 4 levela postaje toliko zamorna da mi je došlo da ih ja sve pobijem, a ne ?ekam nijemce! :grr4: ima li to možda veze sa željom za dominacijom? igranje rata? koji vrag? <_<
Imam igru doma ali mi je brzo dosadila jer treba previše mislit, ginut i onada isponova pa je to ?ini manje zabavnom. Dominacija, možda i ima veze s tim. Meni je glavno da se tu i tamo malo ispucam na nekoj puca?ini. Je igro ko Sirius Sam, tu ima koljaže do besvjesti.
Život je samo san na putu do smrti
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

Meni je glavno da se tu i tamo malo ispucam na nekoj puca?ini. Je igro ko Sirius Sam, tu ima koljaĹže do besvjesti.
Nisam ba[?] oboĹžavatelj puca?ina.
To je vjerojatno iz jednog sitnog razloga - [?]to mi komp malko sporije vrste iako nije za odbaciti, ali nije za puca?ine (ili ja nisam za to). :sleg:
Volim igre u kojima treba malo razmisliti i ne prebrzo reagirati. <_<
RTS je za mene zakon, a i kakav relativno dobar RTT, tako da, uglavnom, visim nad C&C: Red Alert 2 i Yuri's revenge i nad Sudden Strike Forever, a povremeno volim pro[?]etati kroz par mapa Diabla II LoD... tek toliko - dok me ne srede. :grr4:
Od onoga [?]to sam probao, dopao mi se 1503.A.D., a kad sam Ĺželjan pokazivanja mo?i nad malim jadnim stanovnicima onda opalim po Tropicu, pa budem "El Presidente!".
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
Osla
Puppeteer
Posts: 119
Joined: 08 Aug 2003, 05:08
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Osla »

Tropico je odlican, tak se jako zabavljam kad si to poigram. :D
---------------<br>Osla was

here!
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

Osla wrote: Tropico je odlican, tak se jako zabavljam kad si to poigram. :D
Ne mogu, a da se ne sloĹžim s tobom. :lol:

Uvjerljivo najbolji mi je '[?]tos' kad mi lu?ki rarnik krepa voze?i kolica prema tek pristiglom brodu, a na kolicima bija[?]e, recimo, godi[?]nja proizvodnja ruma i zarada od par desetina tisu?a $ za koju sam mogao izgraditi aerodrom. :grr1:
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Ju?er sam nabavio Splinter Cell ( mislim da se tako piše) i igra je zakon nema šta, skrivanje u sjenama, pištolj s prigušiva?em, kad opališ stražara s le?a :grr4: ...
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Evo nabavio i ja Tropico i dobar je, evo samo to
Život je samo san na putu do smrti
Osla
Puppeteer
Posts: 119
Joined: 08 Aug 2003, 05:08
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Osla »

:rolleyes:
---------------<br>Osla was

here!
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Unread post by Alien2dio »

Moji favoriti su svima poznate igre ali priustile su mi sate odlicne zabave pa ih iz zahvalnosti njihovim tvorcima spominjem
Final Fantasy - jako kompleksna milion podzanrova a prica tipicni japanski aime
Boulders Gate - nema potrebe da objasnjavam sto se tu radi (RPG furka) Diablo - jasno kao pekmez i svima poznato
Silent Hill - horor koji za razliku od Rez. Evila ima bolju atmosferu pa mi je zato i drazi
Bubble Bobble - stari hit s Comodorea 64 meni jako zarazan
And last but not least sportske simulacije npr. Championship Mananger - kad s Marsonijom osvojis kup UEFA ko to moze platit :D
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
Osla
Puppeteer
Posts: 119
Joined: 08 Aug 2003, 05:08
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Osla »

meni je jedna od naj naj arkadnih igara Cannon Fodder
to bi volio da se neke pametne programerske glave sloze i naprave PC verziju, sa barem 100 razlicitih postava, a moze i vise ili sto vise to bolje. pa onda jedno dva tri diska sa dodatnim nivoima.. pa onda jos malo.. i tak...

kazu da nemam mjere... :lol:
---------------<br>Osla was

here!
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

Osla wrote: meni je jedna od naj naj arkadnih igara Cannon Fodder
jesil odigrao bez varanja?
kakva je dvojka?
koliko vojnika ti je izginulo?
mogao bih ba[?] i potraĹžiti diskete da vidim jel mi Ĺživ save disk

a moglo bi se probati pod emulatorom....
Osla
Puppeteer
Posts: 119
Joined: 08 Aug 2003, 05:08
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Osla »

but ofkors. cheat kodove izbjegavam koristit, ubiju mi draž igre.
dvojka je ocajno teska. mrvicu su ga pretjerali, ali nema veze, na kasnijim nivoima kad spusis vojnike i krenes nivo s friskima, nema šanse za prolaz.
nemam pojma kolko vojnika.. puno. ono brdo je prepuno krizeva :lol:

na emulatoru radi, ?ak i save!!
to se zguštam ponekad... ali volio bi pravu pravcatu PC verziju toga, ili barem nekakav jako jako sli?an klon tome.
---------------<br>Osla was

here!
Post Reply