"jutarnji List"- Sf Rubrika

Za rasprave kojima je mjesto na smetlištu.
Za pretjerano oftopičarenje.
Za flejmanje.
Mislav
Puppeteer
Posts: 108
Joined: 06 Aug 2003, 12:40

Unread post by Mislav »

Guest wrote: Obzirom da se pasini oprostio :nono: , šnjofao sam bez veze na netu, i na stranici http://www.sczg.hr ugledao da je tip upao u vrlo usku konkurenciju za objavljivanje romana, mežu njih dvadeset od ukupno 110.
Ovaj je tip nezaustavljiv!
Ma nisam se baš oprostio, samo nemam više vremena za net kao prije, a osim toga sad sam stalno ne nekim relacijama, ku?a-put, put-ku?a!
Ako misliš da sam nezaustavljiv, drago mi je, iako to za sebe još tako ne mislim.
Evo malo skromnije, kako bi to rekao, otpjevao Zoran Predin iz "La?nog Franza"...
"Mojih pet minut je danes,
brez kravate in vezalk
in ?e mi še stopinje vzameš
bom kot plesalec brez plesalk."

I onda dalje... "?aaakaaaj meeee" :D
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:pomagajte: mislave, a tvoja pri?a joepet nije izašla u jupitarnjem.. :huh:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Mislav
Puppeteer
Posts: 108
Joined: 06 Aug 2003, 12:40

Unread post by Mislav »

Od ove nedjelje, SF i sve mu srodno ponovno se vra?a u "Jutarnji list".
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Na[?]la sam pri?u u Jutarnjem! :) :) :) :) :)

Mislave, dobra ti je pri?a :ska: - ne idem vi[?]e u muzeje vo[?]tanih figura! :ph34r:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

je, dobra je pri?a, mislave..
do?e mi da je interpretiram, vjerojatno znaš kako ljudi vole interpretirat tu?e radove na svoj na?in.. :ph34r: bilo bi zanimljivo vidjet kakvi se sve 'zaklju?ci' daju izvu? :D ;)
Instant Geek. Just Add Coffee.
Mislav
Puppeteer
Posts: 108
Joined: 06 Aug 2003, 12:40

Unread post by Mislav »

Pa recimo da je interpretacija takva da se tip na kraju još dobro i izvukao, jer u mom slu?aju, da sam si dao više slobode... Izvadio bi mu o?i, sasjekao bi mu lice, odstranio ekstermitete, otvorio lubanju i izvadio mozak, kojim bi vjerojatno nahranio susjedovog psa, Na sve to možda još i ne bi bila loša i "kolumbijska kravata" :lol:
Zatim bih tipa zatakao negdje u vrtu, kao tkvog bih ga prodao nekom filmskom poroducentu što bi na kraju možda polu?ilo snimanje "Jeepeers Creepeers 3". Za kraj, ne bi bilo loše i to da mu se iš?upa i srce, pa da ga se baci u mikser :ph34r:

:lol: Sve su to sastavnice nekih jako lijepih heavy metal pjesmica.
Ina?e, dobio sam još jednu okladu u svom životu. Dokazao sam nekome da sam s ovom pri?om spoosoban iza?i iz Cipove knjige "Sve pri?e".
Protiv te knjige nemam ništa, ali jedno sam ipak dokazao B)

Šta se ti?e interpretacija i miogu?ih zaklju?aka, nema ih, sve je to djelo jednog bolesnog uma ;)
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Mislav wrote:...Ĺ ta se ti?e interpretacija i miogu?ih zaklju?aka, nema ih, sve je to djelo jednog bolesnog uma ;)
Uuuuu. Zanimljivo! :)

Ire zanima me koji bi ti zaklju?ke predvidjela?
Mislav
Puppeteer
Posts: 108
Joined: 06 Aug 2003, 12:40

Unread post by Mislav »

Kažu mi danas da bi se reklo da se bojim suprotnog spola, zaklju?ci...
a onda mi još opale pljusku da bi i to bilo bolje, nego bit jebivjetar kakav jesam :angry:

Uglavnom, pri?a ?e bit još, bar s moje strane, u Jutarnjem...

Ete ga narode, valjda ?ete ufatit malkice sre?e pa možda i uletit negdje.


Osobno mi je ža'jo šta ovde više nema Thomasa. Nekako se bar meni ?ini da su se sa foruma povukli ljudi koji u našem sf-u zna?e nešto više.
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Mislav wrote: Šta se ti?e interpretacija i miogu?ih zaklju?aka, nema ih, sve je to djelo jednog bolesnog uma ;)
Možda nisi ti bolestan možda je svijet oko tebe bolestan a ti si zdrav :D a što se ti?e bolesnih idea za pri?e upravo sam po?eo raditi pri?u o tipu koji izra?uje skulpturu an?ela, nabodenog na kolac u predjelu trbuha, iz ustiju mu izlazi gusta crvena krv, o?i su mu potpuno crne, a to crnilo vodi u paklene dubine, kako se izrada skulpture bliži kraju on postaje sve življi, da bi na kraju postao utjelovljenje smrti. Šta je najbolje skulpturu po?inje graditi od tijela svoje mrtve žene.
Usput nisam ?itao tvoju pri?u u jutarnjem jer sam ve? tri nedelje za redom bezveze kupovao jutarnji a unutra nema pri?e :angry: pa sam baš ovu nedelju odustao.
A ono s hevy metalom ima puno pjesama koje nemaju veze s tim stvarima. :ska: ali nama beda :bend1: Hevy metal rules (666 numbar od zveri) :ska:
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Klara wrote:
Mislav wrote:...Šta se ti?e interpretacija i miogu?ih zaklju?aka, nema ih, sve je to djelo jednog bolesnog uma ;)
Uuuuu. Zanimljivo! :)

Ire zanima me koji bi ti zaklju?ke predvidjela?
meni je baš bilo zanimljivo kak je glavnog lika baš jedna žemka sfrkala.. :D iz toga bi se dali izvu?i neki zaklju?ci.. ;) :blink:

da je pri?a moja, pauk bi u svakom slu?aju bio frajer! :D

:ph34r: mislave, stvarno imaš opasan um.. sad me strah..
Osobno mi je ža'jo šta ovde više nema Thomasa. Nekako se bar meni ?ini da su se sa foruma povukli ljudi koji u našem sf-u zna?e nešto više.
prema mojim saznanjima thomas muku mu?i s internetom.. valjda kad ga sredi, vra?a se u ove i ine vode..
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
ixenio
Hani
Posts: 55
Joined: 06 Aug 2003, 12:43

Unread post by ixenio »

:ph34r:
Mislave,hvala za ugodnu nedjeljnu kavicu uz "ceroplastiku".jest da je horor,ali je B)
:ska:
Mislav
Puppeteer
Posts: 108
Joined: 06 Aug 2003, 12:40

Unread post by Mislav »

ixenio wrote: :ph34r:
Mislave,hvala za ugodnu nedjeljnu kavicu uz "ceroplastiku".jest da je horor,ali je B)
:ska:
Hvala ti ;)
User avatar
ixenio
Hani
Posts: 55
Joined: 06 Aug 2003, 12:43

Unread post by ixenio »

:angry:
Kakva je magluština bila ju?er u ?epinu! Dok kiosk nedeljom ne radi!
Ipak se došlo do jutarnjeg!Hvala tebi!
:citam:
Locked