star trek

Za rasprave kojima je mjesto na smetlištu.
Za pretjerano oftopičarenje.
Za flejmanje.
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

jel gledate vi st?
jel vam odgovara ovo vrijeme prikazivanja? navecer ko zna kad, i popodne u 2.
ja ga npr zbog toga cesto propustim navecer, a popodne za reprizu jos nisam dosla s posla.

dobila sam prijedlog od clanova da pisemo peticiju i saljemo na htv da se vrati staro vrijeme prikazivanja.
ako je netko od vas za neka mi se slobodno javi!
ban

Unread post by ban »

Aranel wrote: dobila sam prijedlog od clanova da pisemo peticiju i saljemo na htv
Mislim da su sa hr.rec.sf i hr.rec.sf.startrek vec par puta slali takve peticije. Ne sjecam se kakvi su bili rezultati jer, da odgovorim na prvo pitanje, ne pratim ST (ne gledam televiziju opcenito).
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

jel vam odgovara ovo vrijeme prikazivanja? navecer ko zna kad, i popodne u 2.
Upravo sam procitala da 24. listopada, u 21.05 na tre?em programu po?inje zadnje sezona Voyagera. Ne znam za vas ostale, ali mene to jako veseli. :) :) :)

Sto se tice termina, bolji je nego onaj oko pono?i, ja ne bih stigla gledati svaki dan bez obzira na tremin prikazivanja (ionako namjeravam snimati).
ne gledam televiziju opcenito).
Ni ja, ali u petak ?u po?eti. :alien2:
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

trebala bi peticija
Bilo ih je ve?, mislim da nova nema smisla - premalo ljudi u Hrvatskoj gleda Star Trek. (Kada ja na poslu po?nem pri?ati o tome, te[?]ko nalazim sugovornike) :sleg:
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

promjena termina bi bila besmislena, jer kako tebi ne odgovara ovaj klizni ve?ernji a ni ovaj fiksni popodnevni tako bi se uvjek na[?]ao netko ko bi se Ĺžalio da mu ne odgovara neki drugi termin. ovo trenutno je sasvim zadovoljavaju?e, ni prekasno ni prerano (a ni videorekorderi nisu vi[?]e skupi - iako je skupo?a relativna stvar :rolleyes: )
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:angry: :grr3: :pomagajte: 24. završava 'the next generation', koja je po meni najbolje što je st u milijun godina snimanja i prikazivanja izrodio.. bit ?e to tužan dan..

'voyager' mi ni izdaleka nije tako dobar. kapetanica mi ide iznimno na živce, kao i ostatak posade. nema do picarda, date, worfa, troy......................... :( bit ?e to tužan dan

tolko od mene
Instant Geek. Just Add Coffee.
ban

Unread post by ban »

Bas me zanima hoce li HTV :jojjoj: , nov@ tv :huh: ili HRTL :okac: otkupiti <a href='http://www.startrek.com/startrek/view/s ... index.html' target='_blank'>Enterprise</a>. Gledao sam samo jednu epizodu. Malko odudara od poznate ST ikonografije.
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

I ja sam tužan što enterprise završava ali zanima me šta je bilo s voyagerom.U posljednjoj epizodi koju su prikazali borg asimilira kapetanicu i Tuvoka, ako se dobro sje?am.
Usput mislim da je Picard bolji kapetan od Janeway (neznam kako se piše to?no :sleg: )
:ska:
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

ban wrote: Bas me zanima hoce li HTV :jojjoj: , nov@ tv :huh: ili HRTL :okac: otkupiti <a href='http://www.startrek.com/startrek/view/s ... index.html' target='_blank'>Enterprise</a>. Gledao sam samo jednu epizodu. Malko odudara od poznate ST ikonografije.
Enterprise (prva sezona) je otkupljena jo[?] pro[?]le godine i nedavno su na HRTu rekli da ?e ju emitirati nakon Voyagera. nakon toga bi trebalo da krene emitiranje DS9, a potom (nadam se) i ostatak Enterprisea. trenutno je zadnja epizoda 3-06 a koliko ?e ih biti... vidjet ?emo
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

Den wrote:promjena termina bi bila besmislena, jer kako tebi ne odgovara ovaj klizni ve?ernji a ni ovaj fiksni popodnevni tako bi se uvjek našao netko ko bi se žalio da mu ne odgovara neki drugi termin. ovo trenutno je sasvim zadovoljavaju?e, ni prekasno ni prerano (a ni videorekorderi nisu više skupi - iako je skupo?a relativna stvar  :rolleyes:  )
pa jel ne bi bilo bolje da npr znas da je star trek svaku vecer u 20,00 h na hrt 3 ili da moras svaki dan pregledavati teletext i namjestati video da ti snimi u slucaju da nisi kod kuce?
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

Aranel wrote:
pa jel ne bi bilo bolje da npr znas da je star trek svaku vecer u 20,00 h na hrt 3 ili da moras svaki dan pregledavati teletext i namjestati video da ti snimi u slucaju da nisi kod kuce?
bilo bi bolje kad bi i ve?ernji termin bio malo stalniji, no takvu promjenu je, prema dosada[?]njem iskustvu, nemogu?e o?ekivati od HRT-a. A nakon [?]to novi vlasnik po?ne emitiranje na tre?em bit ?e mo sretni ako ostane SF serija na HRT-u.
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

I to sto kazes! Valjda sad kad su ih otkupili ce ih i prikazati do kraja.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Aranel wrote: I to sto kazes! Valjda sad kad su ih otkupili ce ih i prikazati do kraja.
a sude?i po onom što su spetljali s 'kumom0 tko zna jesu li ih uop?e otkupili..

:D
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply